Oglas
Hernan Gonzales – trenutni klub: Deportivo Recoleta. Položaj: Napadalec, Državljanstvo: Paragvaj, Starost: 37, Višina: 180 cm. 2025-2026 – nastopi: 1, goli: 1, asistence: 0. Zadnji zabeleženi nastop: Deportivo Recoleta - Nacional Asuncion (28. november 2025).
Zadnja posodobitev:
Ni podatkov
Najvišja: 3,5 mio. € (14. jul. 2016)
Recoleta – nastopi: 22, goli: 3, asistence: 2
Deportivo Union Comercio – nastopi: 28, goli: 4, asistence: 1
General Caballero JLM – nastopi: 39, goli: 1, asistence: 5
Espanyol de Barcelona – nastopi: 90, goli: 12, asistence: 4
Coritiba SAF - PR – nastopi: 1, goli: 0, asistence: 0
Al-Ahli Sports Club(Qatar) – nastopi: 30, goli: 5, asistence: 3
Sorodne strani: Deportivo Recoleta, Rezultati v živo
Hernan Gonzales – starost: 37 let. Datum rojstva: 25. februar 1989.
Položaj: Napadalec.
Hernan Gonzales igra za klub Deportivo Recoleta.
Hernan Gonzales meri 180 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Paragvaj.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Deportivo Union Comercio | 35 let | 50 tis. € | |
| Deportivo Union Comercio | 35 let | 50 tis. € | |
| General Caballero JLM | 34 let | 50 tis. € | |
| General Caballero JLM | 34 let | 100 tis. € | |
| General Caballero JLM | 34 let | 125 tis. € | |
| Coritiba SAF | 33 let | 250 tis. € | |
| Coritiba SAF | 33 let | 400 tis. € | |
| Al Markhiya | 33 let | 400 tis. € | |
| Al Markhiya | 32 let | 600 tis. € | |
| Al-Ahli(Doha) | 32 let | 850 tis. € | |
| Al-Ahli(Doha) | 31 let | 1 mio. € | |
| Al-Ahli(Doha) | 31 let | 1 mio. € | |
| Al-Ahli(Doha) | 31 let | 1,3 mio. € | |
| Espanyol | 30 let | 1,5 mio. € | |
| Espanyol | 29 let | 1,5 mio. € | |
| Alavés | 29 let | 1,2 mio. € | |
| Espanyol | 28 let | 1,5 mio. € | |
| Espanyol | 28 let | 3 mio. € | |
| Espanyol | 27 let | 3,5 mio. € | |
| Espanyol | 27 let | 3,5 mio. € | |
| Espanyol | 26 let | 3 mio. € | |
| Espanyol | 26 let | 2,5 mio. € | |
| Espanyol | 26 let | 1,5 mio. € | |
| Villarreal | 26 let | 1,5 mio. € | |
| Villarreal | 25 let | 1,5 mio. € | |
| Villarreal | 25 let | 2,5 mio. € | |
| Olympiacos Piraeus | 25 let | 2,5 mio. € | |
| Villarreal | 24 let | 1,8 mio. € | |
| Villarreal | 24 let | 1,5 mio. € | |
| Villarreal | 23 let | 2 mio. € | |
| Villarreal | 23 let | 2 mio. € | |
| Villarreal | 22 let | 2 mio. € | |
| Villarreal | 22 let | 1,5 mio. € | |
| Villarreal B | 21 let | 1 mio. € | |
| Villarreal B | 21 let | 1 mio. € | |
| Villarreal B | 21 let | 800 tis. € | |
| Villarreal B | 20 let | 800 tis. € | |
| Villarreal B | 20 let | 500 tis. € |
Hernan Gonzales v sezoni 2025-2026: 1 tekma, 1 gol in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Hernan Gonzales v sezoni 2025-2026: 1 tekma, 1 gol in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 30. Povprečna ocena: 7,5.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Paragvajska Primera División | Recoleta | 1 | 30 | 1 | 0 | 7,5 |
| 2025 | Paragvajska Primera División | Recoleta | 18 | 455 | 1 | 2 | 6,4 |
| 2024-2025 | Paragvajska Primera División | Recoleta | 3 | 95 | 1 | 0 | 7,3 |
| Liga 1 Peru | Deportivo Union Comercio | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 | |
| 2024 | Liga 1 Peru | Deportivo Union Comercio | 25 | 1693 | 2 | 1 | 6,3 |
| 2023-2024 | Liga 1 Peru | Deportivo Union Comercio | 2 |
| 180 |
| 2 |
| 0 |
| 7,4 |
| Paragvajska Primera División | General Caballero JLM | 4 | 236 | 0 | 1 | – |
| 2023 | Paragvajska Primera División | General Caballero JLM | 27 | 1752 | 1 | 4 | 6,4 |
|---|
| 2022-2023 | Paragvajska Primera División | General Caballero JLM | 8 | 652 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilska Serie A | Espanyol de Barcelona | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022 | Brazilska Serie A | Coritiba SAF - PR | 1 | 73 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvalifikacije za SP (CONMEBOL) | ParagvajReprezentanca | 5 | 196 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021-2022 | Katarska Stars League | Al-Ahli Sports Club(Qatar) | 7 | 407 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Katarski Stars Cup | Al-Ahli Sports Club(Qatar) | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020-2021 | Katarska Stars League | Al-Ahli Sports Club(Qatar) | 16 | 1378 | 5 | 3 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Katarski Stars Cup | Al-Ahli Sports Club(Qatar) | 2 | 178 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Katarski pokal emirja | Al-Ahli Sports Club(Qatar) | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Katarska Stars League | Al-Ahli Sports Club(Qatar) | 2 | 140 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Katarski Stars Cup | Al-Ahli Sports Club(Qatar) | 1 | 66 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | LaLiga | Espanyol de Barcelona | 19 | 797 | 1 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Espanyol de Barcelona | 2 | 97 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Copa América | ParagvajReprezentanca | 2 | 119 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Mednarodne prijateljske tekme | ParagvajReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | LaLiga | Deportivo Alavés | 10 | 370 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa del Rey | Deportivo Alavés | 1 | 76 | 0 | 0 | 6,5 | |
| LaLiga | Espanyol de Barcelona | 4 | 140 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2016-2017 | LaLiga | Espanyol de Barcelona | 32 | 1796 | 3 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2015-2016 | LaLiga | Espanyol de Barcelona | 32 | 2446 | 7 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2014-2015 | Segunda División | Real Valladolid | 9 | 716 | 2 | 2 | – |
|---|
| 2013-2014 | LaLiga | Villarreal | 10 | 498 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grška Super League | Villarreal | 1 | 38 | 0 | 0 | – |
| 2011-2012 | LaLiga | Villarreal | 18 | 840 | 0 | 0 | – |
|---|