Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Poškodovan
Najvišja: 1 mio. € (12. dec. 2024)
Zadnja posodobitev:
Ignacio Arce – trenutni klub: Deportivo Riestra. Položaj: Vratar, Državljanstvo: Argentina, Starost: 34, Višina: 185 cm, Tržna vrednost: 800 tis. €. Ignacio Arce v sezoni 2026: 33 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Ignacio Arce, je bila San Lorenzo - Deportivo Riestra; na igrišču je preživel 90 minut. Datum tekme: 11. oktober 2026.
Deportivo Riestra – nastopi: 28, goli: 0, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe Deportivo Riestra za sezono 2026 je Ignacio Arce odigral 2520 minut in začel 28 tekem v prvi postavi.
Deportivo Riestra – nastopi: 131, goli: 0, asistence: 1
Club Atlético Platense – nastopi: 5, goli: 0, asistence: 0
Unión La Calera – nastopi: 39, goli: 0, asistence: 0
San Martín de Tucumán – nastopi: 35, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Deportivo Riestra, Rezultati v živo
Ignacio Arce – starost: 34 let. Datum rojstva: 8. februar 1992.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Deportivo Riestra | 34 let | 800 tis. € | |
| Deportivo Riestra | 33 let | 1 mio. € | |
| Deportivo Riestra | 33 let | 1 mio. € | |
| Deportivo Riestra | 32 let | 1 mio. € | |
| Deportivo Riestra | 32 let | 400 tis. € | |
| Deportivo Riestra | 31 let | 400 tis. € | |
| Deportivo Riestra | 31 let | 300 tis. € | |
| Union La Calera | 30 let | 500 tis. € | |
| Union La Calera | 30 let | 500 tis. € | |
| Union La Calera | 30 let | 450 tis. € | |
| San Martin Tucuman | 29 let | 450 tis. € | |
| San Martin Tucuman | 29 let | 400 tis. € | |
| San Martin Tucuman | 29 let | 300 tis. € | |
| San Martin Tucuman | 28 let | 300 tis. € | |
| San Martin Tucuman | 28 let | 350 tis. € | |
| Instituto | 27 let | 125 tis. € | |
| San Martin Tucuman | 26 let | 150 tis. € | |
| Crucero del Norte | 23 let | 50 tis. € |
Položaj: Vratar.
Ignacio Arce igra za klub Deportivo Riestra.
Ignacio Arce meri 185 cm.
Boljša noga: Obe.
Državljanstvo: Argentina.
Tržna vrednost: 800 tis. €.
Ignacio Arce v sezoni 2026: 33 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Ignacio Arce v sezoni 2026: 33 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 2970. Povprečna ocena: 6,5.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Argentinska Primera División | Deportivo Riestra | 26 | 2340 | 0 | 0 | 6,5 |
| Copa Sudamericana | Deportivo Riestra | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Copa Argentina | Deportivo Riestra | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2025-2026 | Argentinska Primera División | Deportivo Riestra | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2025 | Argentinska Primera División | Deportivo Riestra | 28 | 2531 | 0 | 0 | 7,0 |
| Copa Argentina | Deportivo Riestra | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2024-2025 |
|---|
| Argentinska Primera División |
| Deportivo Riestra |
| 4 |
| 360 |
| 0 |
| 0 |
| 6,2 |
| 2024 | Argentinska Primera División | Deportivo Riestra | 23 | 2070 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Liga Profesional | Deportivo Riestra | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Primera Nacional (Argentina) | Deportivo Riestra | 12 | 1080 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa de la Liga Profesional | Deportivo Riestra | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | Primera Nacional (Argentina) | Deportivo Riestra | 4 | 360 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Argentinska Primera División | Club Atlético Platense | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Primera Nacional (Argentina) | Deportivo Riestra | 6 | 540 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga de Primera Čile | Unión La Calera | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2022 | Liga de Primera Čile | Unión La Calera | 25 | 2250 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Unión La Calera | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2021-2022 | Liga de Primera Čile | Unión La Calera | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Chile | Unión La Calera | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Copa Sudamericana | Unión La Calera | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| Primera Nacional (Argentina) | San Martín de Tucumán | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Primera Nacional (Argentina) | San Martín de Tucumán | 12 | 1080 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2020-2021 | Primera Nacional (Argentina) | San Martín de Tucumán | 15 | 1252 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Argentinska Primera División | San Martín de Tucumán | 6 | 467 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Argentina | San Martín de Tucumán | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |