Najvišja: 750 tis. € (22. maj 2018)
Zadnja posodobitev:
Položaj: Vratar, Državljanstvo: Brazilija, Starost: 45, Višina: 187 cm. Jailson v sezoni 2022: 15 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Jailson, je bila America MG - Fluminense - RJ; na igrišču je preživel 90 minut. Datum tekme: 16. junij 2022.
America MG – nastopi: 22, goli: 0, asistence: 0
Palmeiras - SP – nastopi: 85, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Rezultati v živo
Jailson – starost: 45 let. Datum rojstva: 20. julij 1981.
Položaj: Vratar.
Jailson meri 187 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Brazilija.
Jailson v sezoni 2022: 15 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
| 36 let |
| 750 tis. € |
| Palmeiras | 36 let | 250 tis. € |
| Palmeiras | 35 let | 500 tis. € |
| Palmeiras | 34 let | 100 tis. € |
| Palmeiras | 34 let | 250 tis. € |
| Palmeiras | 33 let | 500 tis. € |
| Palmeiras | 33 let | 500 tis. € |
| Juventude - RS | 28 let | 150 tis. € |
| Juventude - RS | 27 let | 50 tis. € |
Jailson v sezoni 2022: 15 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 1350. Povprečna ocena: 6,9.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | Brazilska Serie A | America MG | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,9 |
| Copa Libertadores | America MG | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2021-2022 | Brazilska Serie A | America MG | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,8 |
| Copa Libertadores | America MG | 3 | 270 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Brazilska Serie A | Palmeiras - SP | 4 | 291 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2021 | Brazilska Serie A | Palmeiras - SP | 7 | 630 | 0 | 0 | 7,0 |
| Brazilski pokal |
| Palmeiras - SP |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| Copa Libertadores | Palmeiras - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,3 |
| 2020-2021 | Brazilska Serie A | Palmeiras - SP | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brazilija) | Palmeiras - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Brazilska Serie A | Palmeiras - SP | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilski pokal | Palmeiras - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Brazilska Serie A | Palmeiras - SP | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2019 | Brazilska Serie A | Palmeiras - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brazilija) | Palmeiras - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2018-2019 | Brazilska Serie A | Palmeiras - SP | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brazilija) | Palmeiras - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018 | Brazilska Serie A | Palmeiras - SP | 5 | 457 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brazilija) | Palmeiras - SP | 4 | 330 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Copa Libertadores | Palmeiras - SP | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2017-2018 | Brazilska Serie A | Palmeiras - SP | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brazilija) | Palmeiras - SP | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Copa Libertadores | Palmeiras - SP | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2017 | Brazilska Serie A | Palmeiras - SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2016-2017 | Brazilska Serie A | Palmeiras - SP | 13 | 1170 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2016 | Brazilska Serie A | Palmeiras - SP | 8 | 719 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|