Oglas
Jacob Karlstrøm – trenutni klub: Anorthosis Famagusta. Položaj: Vratar, Državljanstvo: Norveška, Starost: 29, Višina: 200 cm, Tržna vrednost: 750 tis. €. 2025-2026 – nastopi: 10, goli: 0, asistence: 1. Zadnji zabeleženi nastop: Molde - Brann (22. november 2025).
Zadnja posodobitev:
Najvišja: 1,2 mio. € (19. dec. 2024)
Anorthosis Famagusta – nastopi: 7, goli: 0, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe Anorthosis Famagusta za sezono 2026/27 je Jacob Karlstrøm odigral 630 minut in začel 7 tekem v prvi postavi.
Molde – nastopi: 109, goli: 0, asistence: 4
Göteborg – nastopi: 14, goli: 0, asistence: 0
Tromsø IL – nastopi: 60, goli: 0, asistence: 1
Sorodne strani: Anorthosis Famagusta, Rezultati v živo
Jacob Karlstrøm – starost: 29 let. Datum rojstva: 9. januar 1997.
Položaj: Vratar.
Jacob Karlstrøm igra za klub Anorthosis Famagusta.
Jacob Karlstrøm meri 200 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Norveška.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Anorthosis Famagusta | 29 let | 750 tis. € | |
| Anorthosis Famagusta | 29 let | 750 tis. € | |
| Molde | 28 let | 800 tis. € | |
| Molde | 28 let | 900 tis. € | |
| Goteborg | 27 let | 1,2 mio. € | |
| Goteborg | 27 let | 900 tis. € | |
| Molde | 27 let | 700 tis. € | |
| Molde | 26 let | 700 tis. € | |
| Molde | 26 let | 700 tis. € | |
| Molde | 25 let | 800 tis. € | |
| Tromso IL | 24 let | 600 tis. € | |
| Tromso IL | 23 let | 300 tis. € | |
| Tromso IL | 22 let | 200 tis. € | |
| Tromso IL | 21 let | 200 tis. € | |
| Tromso IL | 20 let | 100 tis. € |
Tržna vrednost: 750 tis. €.
Jacob Karlstrøm v sezoni 2025-2026: 10 tekem, 0 golov in 1 podaja v vseh tekmovanjih.
Jacob Karlstrøm v sezoni 2025-2026: 10 tekem, 0 golov in 1 podaja v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 900. Povprečna ocena: 6,9.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Eliteserien | Molde | 10 | 900 | 0 | 1 | 6,9 |
| 2025 | Eliteserien | Molde | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | Eliteserien | Molde | 10 | 900 | 0 | 0 | 6,7 |
| Konferenčna liga | Molde | 4 | 420 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Evropska liga | Molde | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Allsvenskan | Göteborg | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2024 | Allsvenskan | Göteborg |
| 12 |
| 1080 |
| 0 |
| 0 |
| 7,1 |
| Eliteserien | Molde | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Liga prvakov | Molde | 6 | 570 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliteserien | Molde | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Evropska liga | Molde | 2 | 131 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023 | Eliteserien | Molde | 21 | 1817 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2022-2023 | Konferenčna liga | Molde | 12 | 1080 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eliteserien | Molde | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022 | Eliteserien | Molde | 26 | 2340 | 0 | 2 | 6,8 |
|---|
| 2021-2022 | Eliteserien | Tromsø IL | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2021 | Eliteserien | Tromsø IL | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | Eliteserien | Tromsø IL | 8 | 720 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. divisjon (Norveška) | Tromsø IL | 2 | 152 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Eliteserien | Tromsø IL | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. divisjon (Norveška) | Tromsø IL | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Eliteserien | Tromsø IL | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2018-2019 | Eliteserien | Tromsø IL | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2018 | Eliteserien | Tromsø IL | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2017-2018 | Eliteserien | Tromsø IL | 3 | 192 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2017 | Eliteserien | Tromsø IL | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2016-2017 | Eliteserien | Tromsø IL | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|