Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Najvišja: 300 tis. € (14. maj 2026)
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|
Zadnja posodobitev:
James Gibbons – trenutni klub: Notts County. Položaj: Branilec, Državljanstvo: Anglija, Starost: 28, Višina: 174 cm, Tržna vrednost: 300 tis. €. James Gibbons v sezoni 2026-2027: 10 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral James Gibbons, je bila Notts County - Nottingham Forest U21; na igrišču je preživel 45 minut. Datum tekme: 13. oktober 2026.
Notts County – nastopi: 8, goli: 0, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe Notts County za sezono 2026/27 je James Gibbons odigral 632 minut in začel 8 tekem v prvi postavi.
Notts County – nastopi: 10, goli: 0, asistence: 0
Cambridge United – nastopi: 53, goli: 6, asistence: 7
Bristol Rovers – nastopi: 20, goli: 1, asistence: 1
Port Vale – nastopi: 54, goli: 3, asistence: 5
Sorodne strani: Notts County, Rezultati v živo
James Gibbons – starost: 28 let. Datum rojstva: 16. marec 1998.
| Cambridge United | 28 let | 300 tis. € | |
| Cambridge United | 27 let | 125 tis. € | |
| Cambridge United | 27 let | 150 tis. € | |
| Cambridge United | 26 let | 150 tis. € | |
| Bristol Rovers | 26 let | 150 tis. € | |
| Bristol Rovers | 25 let | 150 tis. € | |
| Bristol Rovers | 25 let | 200 tis. € | |
| Bristol Rovers | 25 let | 200 tis. € | |
| Bristol Rovers | 24 let | 150 tis. € |
Položaj: Branilec.
James Gibbons igra za klub Notts County.
James Gibbons meri 174 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Anglija.
Tržna vrednost: 300 tis. €.
James Gibbons v sezoni 2026-2027: 10 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
James Gibbons v sezoni 2026-2027: 10 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 767. Povprečna ocena: 6,3.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Notts County | 8 | 632 | 0 | 0 | 6,3 |
| English Football League Trophy | Notts County | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 | |
| English Football League Cup | Notts County | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2025-2026 | League Two | Cambridge United | 39 | 2948 | 6 | 6 | 6,6 |
| FA Cup | Cambridge United | 2 | 194 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Trophy | Cambridge United | 2 | 173 | 0 | 0 | 7,2 | |
| English Football League Cup |
| Cambridge United |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 1 |
| 6,8 |
| 2024-2025 | League One | Cambridge United | 6 | 460 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2023-2024 | League One | Cambridge United | 2 | 174 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Bristol Rovers | 4 | 79 | 0 | 0 | 6,4 | |
| English Football League Trophy | Bristol Rovers | 3 | 230 | 1 | 0 | 6,2 | |
| FA Cup | Bristol Rovers | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2022-2023 | League One | Bristol Rovers | 12 | 844 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2021-2022 | League Two | Port Vale | 5 | 310 | 2 | 2 | 7,3 |
|---|
| 2020-2021 | League Two | Port Vale | 5 | 357 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | League Two | Port Vale | 32 | 2778 | 1 | 3 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Port Vale | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,2 | |
| FA Cup | Port Vale | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 | |
| English Football League Cup | Port Vale | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,4 |
| 2018-2019 | League Two | Port Vale | 5 | 434 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|