Najvišja: 600 tis. € (17. dec. 2017)
Zadnja posodobitev:
Položaj: Vezist, Državljanstvo: Danska, Starost: 38, Višina: 179 cm. Janus Drachmann v sezoni 2022-2023: 27 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Janus Drachmann, je bila Horsens - Lyngby; na igrišču je preživel 53 minut. Datum tekme: 3. junij 2023.
Horsens – nastopi: 72, goli: 0, asistence: 0
Odense – nastopi: 73, goli: 1, asistence: 6
Midtjylland – nastopi: 32, goli: 0, asistence: 0
Sonderjyske – nastopi: 13, goli: 1, asistence: 2
Sorodne strani: Rezultati v živo
Janus Drachmann – starost: 38 let. Datum rojstva: 11. maj 1988.
Položaj: Vezist.
Janus Drachmann meri 179 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Danska.
| 31 let |
| 400 tis. € |
| Odense | 31 let | 500 tis. € |
| Odense | 31 let | 500 tis. € |
| Odense | 30 let | 500 tis. € |
| Midtjylland | 30 let | 600 tis. € |
| Midtjylland | 29 let | 600 tis. € |
| Midtjylland | 29 let | 500 tis. € |
| Sonderjyske | 28 let | 500 tis. € |
| Sonderjyske | 28 let | 500 tis. € |
| Sonderjyske | 27 let | 500 tis. € |
| Sonderjyske | 27 let | 400 tis. € |
| Horsens | 26 let | 350 tis. € |
| Horsens | 26 let | 300 tis. € |
| Horsens | 25 let | 300 tis. € |
| Horsens | 25 let | 350 tis. € |
| Horsens | 24 let | 400 tis. € |
| Horsens | 23 let | 350 tis. € |
| Horsens | 22 let | 250 tis. € |
| Horsens | 22 let | 200 tis. € |
| Horsens | 21 let | 150 tis. € |
| Horsens | 20 let | 200 tis. € |
| Horsens | 19 let | 150 tis. € |
| Horsens | 19 let | 50 tis. € |
Janus Drachmann v sezoni 2022-2023: 27 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 1299. Povprečna ocena: 6,5.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-2023 | Danska Superliga | Horsens | 26 | 1212 | 0 | 0 | 6,5 |
| Danish Cup | Horsens | 1 | 87 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2021-2022 | Danska 1. Division | Horsens | 21 | 1529 | 0 | 0 | 7,0 |
| Danish Cup | Horsens | 1 | 30 | 0 | 0 | 5,9 | |
| 2020-2021 | Danska 1. Division | Horsens | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,2 |
| Danska Superliga | Odense | 16 | 833 | 0 | 2 | 6,6 | |
| Danish Cup |
| 1 |
| 93 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2019-2020 | Danska Superliga | Odense | 27 | 2116 | 0 | 3 | 6,8 |
|---|
| 2018-2019 | Danska Superliga | Odense | 29 | 2448 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2017-2018 | Danska Superliga | Midtjylland | 21 | 1377 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2016-2017 | Danska Superliga | Midtjylland | 11 | 959 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Danska Superliga | Sonderjyske | 11 | 877 | 1 | 1 | 7,0 |
| 2015-2016 | Danska Superliga | Sonderjyske | 1 | 18 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | Danska Superliga | Sonderjyske | 1 | 90 | 0 | 1 | – |
|---|
| 2012-2013 | Danska Superliga | Horsens | 4 | 224 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Danska Superliga | Horsens | 2 | 91 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010-2011 | Danska Superliga | Horsens | 16 | 504 | 0 | 0 | – |
|---|