Oglas
John Mary – trenutni klub: Mladost Lucani. Položaj: Napadalec, Državljanstvo: Kamerun, Starost: 33, Višina: 185 cm, Tržna vrednost: 250 tis. €. 2026-2027 – nastopi: 11, goli: 0, asistence: 0. Zadnji zabeleženi nastop: Mladost Lucani - Beograd (12. oktober 2026).
Zadnja posodobitev:
Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Najvišja: 3,5 mio. € (26. dec. 2019)
Mladost Lucani – nastopi: 11, goli: 0, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe Mladost Lucani za sezono 2026/27 je John Mary odigral 613 minut in začel 7 tekem v prvi postavi.
Mladost Lucani – nastopi: 11, goli: 0, asistence: 0
Vojvodina Novi Sad – nastopi: 24, goli: 6, asistence: 1
Novi Pazar – nastopi: 12, goli: 5, asistence: 0
Meizhou Hakka – nastopi: 13, goli: 6, asistence: 1
Manisa FK – nastopi: 13, goli: 2, asistence: 0
Çaykur Rizespor – nastopi: 16, goli: 7, asistence: 1
Sorodne strani: Mladost Lucani, Rezultati v živo
John Mary – starost: 33 let. Datum rojstva: 9. marec 1993.
Položaj: Napadalec.
John Mary igra za klub Mladost Lucani.
John Mary meri 185 cm.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Vojvodina Novi Sad | 33 let | 250 tis. € | |
| Vojvodina Novi Sad | 32 let | 300 tis. € | |
| Novi Pazar | 32 let | 350 tis. € | |
| Meizhou Hakka | 31 let | 350 tis. € | |
| Manisa | 31 let | 375 tis. € | |
| Manisa | 31 let | 500 tis. € | |
| Rizespor | 30 let | 600 tis. € | |
| Rizespor | 30 let | 900 tis. € | |
| Rizespor | 30 let | 1 mio. € | |
| Rizespor | 30 let | 1 mio. € | |
| Avispa Fukuoka | 29 let | 1,2 mio. € | |
| Al Shabab | 29 let | 1,5 mio. € | |
| Shenzhen FC(1994-2024) | 28 let | 2,3 mio. € | |
| Avispa Fukuoka | 28 let | 2,7 mio. € | |
| Shenzhen FC(1994-2024) | 27 let | 3 mio. € | |
| Shenzhen FC(1994-2024) | 27 let | 2 mio. € | |
| Shenzhen FC(1994-2024) | 27 let | 2,8 mio. € | |
| Shenzhen FC(1994-2024) | 26 let | 3,5 mio. € | |
| Shenzhen FC(1994-2024) | 26 let | 3 mio. € | |
| Meizhou Hakka | 25 let | 1,2 mio. € | |
| Meizhou Hakka | 25 let | 850 tis. € | |
| Meizhou Hakka | 25 let | 400 tis. € | |
| Rudar Velenje | 24 let | 500 tis. € | |
| Rudar Velenje | 23 let | 400 tis. € | |
| Vojvodina Novi Sad | 23 let | 100 tis. € | |
| Vojvodina Novi Sad | 22 let | 100 tis. € | |
| Vojvodina Novi Sad | 22 let | 100 tis. € |
Boljša noga: Obe.
Državljanstvo: Kamerun.
Tržna vrednost: 250 tis. €.
John Mary v sezoni 2026-2027: 11 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
John Mary v sezoni 2026-2027: 11 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 613. Povprečna ocena: 6,4.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Srbska Superliga | Mladost Lucani | 11 | 613 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025-2026 | Srbska Superliga | Vojvodina Novi Sad | 23 | 638 | 5 | 1 | 6,7 |
| 2024-2025 | Srbska Superliga | Vojvodina Novi Sad | 1 | 89 | 1 | 0 | 7,4 |
| Srbska Superliga | Novi Pazar | 12 | 725 | 5 | 0 | 6,7 | |
| Kitajska Super League | Meizhou Hakka | 3 | 261 | 1 | 0 | 6,6 | |
| 2024 | Kitajska Super League | Meizhou Hakka | 10 | 731 | 5 | 1 | 6,9 |
| 2023-2024 |
|---|
| Turška 1. liga |
| Manisa FK |
| 12 |
| 627 |
| 2 |
| 0 |
| 6,5 |
| Turški pokal | Manisa FK | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| Süper Lig | Çaykur Rizespor | 2 | 135 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | Turška 1. liga | Çaykur Rizespor | 14 | 874 | 6 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J1 League | Avispa Fukuoka | 6 | 200 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Japonski ligaški pokal | Avispa Fukuoka | 3 | 170 | 0 | 0 | – | |
| Cesarjev pokal | Avispa Fukuoka | 1 | 91 | 0 | 0 | – |
| 2022 | J1 League | Avispa Fukuoka | 2 | 68 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga prvakov AFC | Al-Shabab | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2021-2022 | J1 League | Avispa Fukuoka | 8 | 247 | 4 | 0 | 7,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saudi Pro League | Al-Shabab | 6 | 225 | 1 | 1 | 6,5 | |
| Pokal kralja Savdske Arabije | Al-Shabab | 1 | 10 | 0 | 0 | – | |
| Kvalifikacije za SP (CAF) | Slonokoščena obalaReprezentanca | 1 | 28 | 0 | 0 | – |
| 2021 | J1 League | Avispa Fukuoka | 4 | 117 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2020-2021 | J1 League | Avispa Fukuoka | 5 | 196 | 1 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cesarjev pokal | Avispa Fukuoka | 1 | 9 | 0 | 0 | – | |
| Japonski ligaški pokal | Avispa Fukuoka | 1 | 17 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Kitajska Super League | Shenzhen FC(1994-2024) | 11 | 626 | 7 | 0 | 7,3 |
|---|
| 2019-2020 | Kitajska Super League | Shenzhen FC(1994-2024) | 4 | 263 | 3 | 0 | 7,9 |
|---|
| 2019 | Kitajska Super League | Shenzhen FC(1994-2024) | 7 | 378 | 4 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2018-2019 | Kitajska Super League | Shenzhen FC(1994-2024) | 4 | 338 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|