
Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Ni podatkov
Najvišja: 2 mio. € (26. feb. 2019)
Zadnja posodobitev:
Josh Windass – trenutni klub: Wrexham. Položaj: Napadalec, Državljanstvo: Anglija, Starost: 32, Višina: 175 cm, Tržna vrednost: 1 mio. €. Josh Windass v sezoni 2026-2027: 6 tekem, 0 golov in 1 podaja v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Josh Windass, je bila Derby County - Wrexham; na igrišču je preživel 15 minut. Datum tekme: 10. oktober 2026.
Wrexham – nastopi: 6, goli: 0, asistence: 1
Po razpoložljivih podatkih ekipe Wrexham za sezono 2026/27 je Josh Windass odigral 260 minut in začel 4 tekme v prvi postavi.
Wrexham – nastopi: 52, goli: 17, asistence: 7
Sheffield Wednesday – nastopi: 183, goli: 53, asistence: 22
Wigan Athletic – nastopi: 56, goli: 8, asistence: 1
Rangers – nastopi: 43, goli: 12, asistence: 7
Sorodne strani: Wrexham, Rezultati v živo
Josh Windass – starost: 32 let. Datum rojstva: 9. januar 1994.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Wrexham | 32 let | 1 mio. € | |
| Wrexham | 32 let | 800 tis. € | |
| Wrexham | 31 let | 600 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 31 let | 600 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 30 let | 400 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 30 let | 500 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 29 let | 500 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 29 let | 600 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 29 let | 600 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 28 let | 600 tis. € | |
| Sheffield Wednesday | 27 let | 2 mio. € | |
| Sheffield Wednesday | 27 let | 1,6 mio. € | |
| Sheffield Wednesday | 26 let | 1,6 mio. € | |
| Sheffield Wednesday | 26 let | 1,6 mio. € | |
| Sheffield Wednesday | 26 let | 2 mio. € | |
| Wigan Athletic | 25 let | 2 mio. € | |
| Wigan Athletic | 25 let | 2 mio. € | |
| Wigan Athletic | 24 let | 1,5 mio. € | |
| Rangers | 24 let | 650 tis. € | |
| Rangers | 24 let | 700 tis. € | |
| Rangers | 23 let | 300 tis. € |
Položaj: Napadalec.
Josh Windass igra za klub Wrexham.
Josh Windass meri 175 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Anglija.
Tržna vrednost: 1 mio. €.
Josh Windass v sezoni 2026-2027: 6 tekem, 0 golov in 1 podaja v vseh tekmovanjih.
Josh Windass v sezoni 2026-2027: 6 tekem, 0 golov in 1 podaja v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 260. Povprečna ocena: 6,3.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Championship | Wrexham | 6 | 260 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2025-2026 | Championship | Wrexham | 41 | 2399 | 16 | 5 | 7,0 |
| FA Cup | Wrexham | 3 | 195 | 1 | 1 | 6,6 | |
| English Football League Cup | Wrexham | 2 | 67 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2024-2025 | Championship | Sheffield Wednesday | 44 | 3242 | 13 | 5 | 6,8 |
| English Football League Cup | Sheffield Wednesday | 2 | 49 | 0 | 0 | 6,1 | |
| FA Cup |
| Sheffield Wednesday |
| 1 |
| 75 |
| 0 |
| 1 |
| 6,7 |
| 2023-2024 | Championship | Sheffield Wednesday | 25 | 1760 | 6 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Sheffield Wednesday | 2 | 121 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Mednarodne prijateljske tekme klubov | Sheffield Wednesday | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 | |
| FA Cup | Sheffield Wednesday | 1 | 74 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2022-2023 | League One | Sheffield Wednesday | 37 | 2815 | 12 | 7 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Sheffield Wednesday | 4 | 276 | 3 | 0 | 7,4 | |
| English Football League Cup | Sheffield Wednesday | 1 | 76 | 1 | 0 | 8,2 |
| 2021-2022 | League One | Sheffield Wednesday | 11 | 477 | 4 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Sheffield Wednesday | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | Championship | Sheffield Wednesday | 41 | 2915 | 9 | 5 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Sheffield Wednesday | 2 | 44 | 1 | 0 | 7,4 | |
| FA Cup | Sheffield Wednesday | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2019-2020 | Championship | Sheffield Wednesday | 9 | 469 | 3 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Wigan Athletic | 15 | 1103 | 3 | 0 | 6,7 | |
| FA Cup | Wigan Athletic | 1 | 64 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Championship | Wigan Athletic | 39 | 2584 | 5 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Wigan Athletic | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Liga Europa UEFA | Rangers | 2 | 27 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Scottish Premiership | Rangers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2017-2018 | Scottish Premiership | Rangers | 22 | 1832 | 10 | 5 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Rangers | 3 | 213 | 2 | 0 | 7,0 | |
| Liga Europa UEFA | Rangers | 2 | 143 | 0 | 0 | – |
| 2016-2017 | Scottish Premiership | Rangers | 13 | 733 | 0 | 2 | 6,2 |
|---|