Oglas
Konstantin Kuchaev – trenutni klub: Rostov. Položaj: Vezist, Državljanstvo: Rusija, Starost: 28, Višina: 183 cm, Tržna vrednost: 2 mio. €. 2026-2027 – nastopi: 12, goli: 2, asistence: 3. Zadnji zabeleženi nastop: Dynamo Makhachkala - Rostov (1. november 2026).
Zadnja posodobitev:

Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Ni podatkov
Najvišja: 5 mio. € (28. dec. 2020)
Rostov – nastopi: 12, goli: 2, asistence: 3
Po razpoložljivih podatkih ekipe Rostov za sezono 2026/27 je Konstantin Kuchaev odigral 981 minut in začel 12 tekem v prvi postavi.
Rostov – nastopi: 69, goli: 5, asistence: 3
Pari Nizhniy Novgorod – nastopi: 11, goli: 0, asistence: 1
CSKA Moscow – nastopi: 151, goli: 11, asistence: 9
Rubin Kazan – nastopi: 10, goli: 1, asistence: 1
Sorodne strani: Rostov, Rezultati v živo
Konstantin Kuchaev – starost: 28 let. Datum rojstva: 18. marec 1998.
Položaj: Vezist.
Konstantin Kuchaev igra za klub Rostov.
Konstantin Kuchaev meri 183 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Rusija.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Rostov | 28 let | 2 mio. € | |
| Rostov | 27 let | 2 mio. € | |
| Rostov | 27 let | 1,8 mio. € | |
| Rostov | 27 let | 1,5 mio. € | |
| Rostov | 26 let | 1,5 mio. € | |
| Pari Nizhniy Novgorod | 26 let | 2 mio. € | |
| CSKA Moscow | 25 let | 2,5 mio. € | |
| CSKA Moscow | 25 let | 3 mio. € | |
| CSKA Moscow | 24 let | 3,5 mio. € | |
| CSKA Moscow | 24 let | 3,5 mio. € | |
| Rubin Kazan | 24 let | 3 mio. € | |
| CSKA Moscow | 23 let | 4 mio. € | |
| CSKA Moscow | 23 let | 5 mio. € | |
| CSKA Moscow | 22 let | 5 mio. € | |
| CSKA Moscow | 22 let | 4 mio. € | |
| CSKA Moscow | 22 let | 2,5 mio. € | |
| CSKA Moscow | 22 let | 2,3 mio. € | |
| CSKA Moscow | 21 let | 2,5 mio. € | |
| CSKA Moscow | 21 let | 1,8 mio. € | |
| CSKA Moscow | 20 let | 2 mio. € | |
| CSKA Moscow | 20 let | 2 mio. € | |
| CSKA Moscow | 19 let | 600 tis. € | |
| Cska Moscow Youth | 19 let | 250 tis. € | |
| Cska Moscow Youth | 18 let | 250 tis. € | |
| Cska Moscow Youth | 17 let | 100 tis. € | |
| Cska Moscow Youth | 17 let | 50 tis. € |
Tržna vrednost: 2 mio. €.
Konstantin Kuchaev v sezoni 2026-2027: 12 tekem, 2 gola in 3 podaje v vseh tekmovanjih.
Konstantin Kuchaev v sezoni 2026-2027: 12 tekem, 2 gola in 3 podaje v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 981. Povprečna ocena: 6,4.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Ruska Premier League | Rostov | 12 | 981 | 2 | 3 | 6,4 |
| 2025-2026 | Ruska Premier League | Rostov | 23 | 1585 | 1 | 0 | 6,5 |
| Ruski pokal | Rostov | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Ruska Premier League | Rostov | 22 | 1281 | 1 | 0 | 6,5 |
| Ruski pokal | Rostov | 11 | 812 | 1 | 0 | 6,1 | |
| 2023-2024 | Ruska Premier League | Pari Nizhniy Novgorod | 11 | 721 | 0 | 1 | 6,2 |
| Ruska Premier League |
| CSKA Moscow |
| 11 |
| 310 |
| 0 |
| 0 |
| 6,3 |
| Ruski pokal | CSKA Moscow | 2 | 107 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Ruski superpokal | CSKA Moscow | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2022-2023 | Ruska Premier League | CSKA Moscow | 15 | 845 | 2 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ruski pokal | CSKA Moscow | 9 | 560 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | Ruska Premier League | Rubin Kazan | 9 | 766 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ruski pokal | Rubin Kazan | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Ruska Premier League | CSKA Moscow | 13 | 301 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Ruski pokal | CSKA Moscow | 2 | 180 | 1 | 0 | – |
| 2020-2021 | Ruska Premier League | CSKA Moscow | 21 | 1425 | 6 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropska liga | CSKA Moscow | 4 | 269 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Mednarodne prijateljske tekme | CSKA Moscow | 1 | 44 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo U21 | RusijaReprezentanca | 3 | 173 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Ruska Premier League | CSKA Moscow | 25 | 1416 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropska liga | CSKA Moscow | 6 | 358 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Ruski pokal | CSKA Moscow | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo U21 | RusijaReprezentanca | 5 | 253 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Ruska Premier League | CSKA Moscow | 3 | 82 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga prvakov | CSKA Moscow | 2 | 19 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2017-2018 | Ruska Premier League | CSKA Moscow | 19 | 855 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropska liga | CSKA Moscow | 6 | 540 | 0 | 1 | 6,3 | |
| Liga prvakov | CSKA Moscow | 6 | 221 | 1 | 0 | 6,3 |
| 2016-2017 | Ruska Premier League | CSKA Moscow | 4 | 22 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|