Oglas
Libor Holík – trenutni klub: Spartak Trnava. Položaj: Branilec, Državljanstvo: Češka, Starost: 28, Višina: 174 cm, Tržna vrednost: 325 tis. €. 2026-2027 – nastopi: 6, goli: 0, asistence: 0. Zadnji zabeleženi nastop: Skalica - Spartak Trnava (24. oktober 2026).
Zadnja posodobitev:
Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Poškodovan
Najvišja: 900 tis. € (26. dec. 2020)
Spartak Trnava – nastopi: 6, goli: 0, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe Spartak Trnava za sezono 2026/27 je Libor Holík odigral 137 minut in začel 1 tekmo v prvi postavi.
Spartak Trnava – nastopi: 67, goli: 2, asistence: 7
Zlín – nastopi: 19, goli: 0, asistence: 0
Viktoria Plzeň – nastopi: 62, goli: 0, asistence: 5
Jablonec – nastopi: 61, goli: 0, asistence: 2
Sorodne strani: Spartak Trnava, Rezultati v živo
Libor Holík – starost: 28 let. Datum rojstva: 12. maj 1998.
Položaj: Branilec.
Libor Holík igra za klub Spartak Trnava.
Libor Holík meri 174 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Češka.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Spartak Trnava | 28 let | 325 tis. € | |
| Spartak Trnava | 28 let | 350 tis. € | |
| Spartak Trnava | 27 let | 375 tis. € | |
| Spartak Trnava | 27 let | 375 tis. € | |
| Spartak Trnava | 27 let | 350 tis. € | |
| Spartak Trnava | 26 let | 350 tis. € | |
| Spartak Trnava | 26 let | 350 tis. € | |
| Zlín | 26 let | 300 tis. € | |
| Zlín | 25 let | 550 tis. € | |
| Plzeň | 25 let | 700 tis. € | |
| Plzeň | 25 let | 850 tis. € | |
| Plzeň | 24 let | 900 tis. € | |
| Plzeň | 24 let | 900 tis. € | |
| Jablonec | 23 let | 900 tis. € | |
| Jablonec | 23 let | 900 tis. € | |
| Jablonec | 22 let | 900 tis. € | |
| Jablonec | 22 let | 750 tis. € | |
| Jablonec | 21 let | 675 tis. € | |
| Jablonec | 21 let | 750 tis. € | |
| Jablonec | 21 let | 650 tis. € | |
| Zlín | 21 let | 400 tis. € | |
| Zlín | 20 let | 350 tis. € | |
| Zlín | 20 let | 200 tis. € | |
| Zlín | 19 let | 200 tis. € | |
| Zlín | 19 let | 225 tis. € | |
| Karviná | 19 let | 275 tis. € | |
| Karviná | 18 let | 275 tis. € | |
| Slavia | 18 let | 200 tis. € | |
| Slavia | 17 let | 100 tis. € |
Tržna vrednost: 325 tis. €.
Libor Holík v sezoni 2026-2027: 6 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Libor Holík v sezoni 2026-2027: 6 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 137. Povprečna ocena: 6,3.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Slovaška 1. liga | Spartak Trnava | 6 | 137 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | Slovaška 1. liga | Spartak Trnava | 19 | 1507 | 0 | 3 | 6,7 |
| Konferenčna liga | Spartak Trnava | 4 | 345 | 2 | 1 | 6,9 | |
| Evropska liga | Spartak Trnava | 2 | 176 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2024-2025 | Slovaška 1. liga | Spartak Trnava | 32 | 2672 | 0 | 3 | 6,5 |
| Konferenčna liga | Spartak Trnava | 4 | 390 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2023-2024 |
| Zlín |
| 10 |
| 665 |
| 0 |
| 0 |
| 6,0 |
| Češki pokal | Zlín | 1 | 68 | 0 | 0 | – |
| Češka 1. liga | Viktoria Plzeň | 6 | 67 | 0 | 1 | 6,4 |
| Konferenčna liga | Viktoria Plzeň | 5 | 264 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Češka 1. liga | Viktoria Plzeň | 26 | 1789 | 0 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga prvakov | Viktoria Plzeň | 12 | 475 | 0 | 2 | 6,3 |
| 2021-2022 | Češka 1. liga | Viktoria Plzeň | 12 | 557 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mednarodne prijateljske tekme klubov | Viktoria Plzeň | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Češka 1. liga | Jablonec | 18 | 1502 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Konferenčna liga | Jablonec | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Evropska liga | Jablonec | 2 | 102 | 0 | 0 | – | |
| Češki pokal | Jablonec | 1 | 60 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Češka 1. liga | Jablonec | 20 | 1784 | 0 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropsko prvenstvo U21 | Jablonec | 2 | 95 | 0 | 0 | – | |
| Evropska liga | Jablonec | 1 | 120 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Češka 1. liga | Jablonec | 8 | 685 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Češki pokal | Jablonec | 1 | 89 | 0 | 0 | – | |
| Kvalifikacije za Evropsko prvenstvo U21 | Zlín | 1 | 76 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Češka 1. liga | Zlín | 7 | 473 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|