Najvišja: 4,5 mio. € (14. dec. 2015)
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Free Player | 33 let | 200 tis. € | |
| Free Player | 32 let | 400 tis. € | |
| Goiás - GO | 31 let | 750 tis. € | |
| V-Varen Nagasaki | 31 let | 750 tis. € | |
| V-Varen Nagasaki | 30 let | 1 mio. € | |
| V-Varen Nagasaki | 30 let | 1,2 mio. € | |
| V-Varen Nagasaki | 29 let | 1,4 mio. € | |
| Atlético Mineiro | 29 let | 1,8 mio. € |
Zadnja posodobitev:
Položaj: Vezist, Državljanstvo: Brazilija, Starost: 36, Višina: 170 cm. Luan v sezoni 2023-2024: 2 tekmi, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Luan, je bila Mirassol - SP - Ferroviaria SP; na igrišču je preživel 1 minuto. Datum tekme: 7. februar 2023.
Goias – nastopi: 7, goli: 0, asistence: 0
Mirassol - SP – nastopi: 1, goli: 0, asistence: 0
V-Varen Nagasaki – nastopi: 45, goli: 0, asistence: 0
Atlético Mineiro - MG – nastopi: 175, goli: 20, asistence: 17
Ponte Preta – nastopi: 15, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Rezultati v živo
Luan – starost: 36 let. Datum rojstva: 11. avgust 1990.
Položaj: Vezist.
Luan meri 170 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Brazilija.
| Atlético Mineiro | 28 let | 2,5 mio. € |
| Atlético Mineiro | 27 let | 2 mio. € |
| Atlético Mineiro | 27 let | 2 mio. € |
| Atlético Mineiro | 26 let | 3 mio. € |
| Atlético Mineiro | 25 let | 4,5 mio. € |
| Atlético Mineiro | 25 let | 4,5 mio. € |
| Atlético Mineiro | 24 let | 4 mio. € |
| Atlético Mineiro | 24 let | 3 mio. € |
| Atlético Mineiro | 23 let | 1,5 mio. € |
| Ponte Preta | 22 let | 200 tis. € |
| Ponte Preta | 21 let | 150 tis. € |
Luan v sezoni 2023-2024: 2 tekmi, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Luan v sezoni 2023-2024: 2 tekmi, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 34.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-2024 | Campeonato Goiano (Brazilija) | Goias | 2 | 34 | 0 | 0 | – |
| 2023 | Brazilian Campeonato Paulista A1 | Mirassol - SP | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022 | Brazilska Serie A | Goias | 1 | 20 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2021-2022 | Brazilian Cup | Goias | 3 | 112 | 0 | 0 | – |
| Brazilska Serie A | Goias | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2020-2021 | J2 League | V-Varen Nagasaki | 38 | 1477 | 0 | 0 | – |
| V-Varen Nagasaki |
| 2 |
| 125 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| 2019-2020 | J2 League | V-Varen Nagasaki | 5 | 283 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilska Serie A | Atlético Mineiro - MG | 14 | 1069 | 4 | 0 | 6,9 | |
| Copa Sudamericana | Atlético Mineiro - MG | 1 | 6 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019 | Brazilska Serie A | Atlético Mineiro - MG | 5 | 372 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Atlético Mineiro - MG | 3 | 168 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Copa Libertadores | Atlético Mineiro - MG | 2 | 160 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2018-2019 | Brazilska Serie A | Atlético Mineiro - MG | 28 | 1910 | 1 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Atlético Mineiro - MG | 8 | 589 | 1 | 2 | 6,9 | |
| Brazilian Cup | Atlético Mineiro - MG | 4 | 224 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Campeonato Mineiro Division 1 (Brazilija) | Atlético Mineiro - MG | 4 | 317 | 1 | 1 | 7,2 |
| 2018 | Brazilska Serie A | Atlético Mineiro - MG | 5 | 326 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|
| 2017-2018 | Brazilska Serie A | Atlético Mineiro - MG | 21 | 1317 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Atlético Mineiro - MG | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2017 | Brazilska Serie A | Atlético Mineiro - MG | 4 | 193 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Brazilska Serie A | Atlético Mineiro - MG | 8 | 331 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2016 | Brazilska Serie A | Atlético Mineiro - MG | 3 | 67 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | Brazilska Serie A | Atlético Mineiro - MG | 18 | 1355 | 6 | 2 | 7,1 |
|---|
| 2015 | Brazilska Serie A | Atlético Mineiro - MG | 4 | 328 | 1 | 2 | 7,1 |
|---|
| 2014-2015 | Brazilska Serie A | Atlético Mineiro - MG | 18 | 1008 | 2 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2014 | Brazilska Serie A | Atlético Mineiro - MG | 1 | 66 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2013-2014 | Brazilska Serie A | Atlético Mineiro - MG | 17 | 945 | 1 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Brazilska Serie A | Atlético Mineiro - MG | 6 | 414 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilska Serie A | Ponte Preta | 14 | 736 | 0 | 0 | – |
| 2011-2012 | Brazilska Serie A | Ponte Preta | 1 | 10 | 0 | 0 | – |
|---|