Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Najvišja: 250 tis. € (4. dec. 2023)
Zadnja posodobitev:
Maciej Dabrowski – trenutni klub: Pogon Szczecin. Položaj: Vratar, Državljanstvo: Poljska, Starost: 28, Višina: 197 cm, Tržna vrednost: 225 tis. €. Maciej Dabrowski v sezoni 2026-2027: 2 tekmi, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Maciej Dabrowski, je bila Kosice - Trencin; na igrišču je preživel 90 minut. Datum tekme: 1. avgust 2026.
Kosice – nastopi: 15, goli: 0, asistence: 0
Raith Rovers – nastopi: 78, goli: 0, asistence: 0
Queen of South – nastopi: 14, goli: 0, asistence: 0
Hibernian – nastopi: 8, goli: 0, asistence: 0
Dumbarton – nastopi: 12, goli: 0, asistence: 0
Cowdenbeath – nastopi: 3, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Pogon Szczecin, Rezultati v živo
Maciej Dabrowski – starost: 28 let. Datum rojstva: 9. junij 1998.
Položaj: Vratar.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Kosice | 27 let | 225 tis. € | |
| Kosice | 27 let | 200 tis. € | |
| Free Player | 27 let | 175 tis. € | |
| Raith Rovers | 27 let | 200 tis. € | |
| Raith Rovers | 26 let | 250 tis. € | |
| Raith Rovers | 26 let | 250 tis. € | |
| Raith Rovers | 25 let | 250 tis. € | |
| Hibernian | 25 let | 150 tis. € | |
| Hibernian | 24 let | 150 tis. € | |
| Hibernian | 24 let | 150 tis. € | |
| Hibernian | 23 let | 50 tis. € | |
| Hibernian | 23 let | 25 tis. € | |
| Hibernian | 22 let | 25 tis. € |
Maciej Dabrowski igra za klub Pogon Szczecin.
Maciej Dabrowski meri 197 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Poljska.
Tržna vrednost: 225 tis. €.
Maciej Dabrowski v sezoni 2026-2027: 2 tekmi, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Maciej Dabrowski v sezoni 2026-2027: 2 tekmi, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 180. Povprečna ocena: 6,3.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Super liga (Slovaška) | Kosice | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025-2026 | Super liga (Slovaška) | Kosice | 13 | 1168 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024-2025 | Scottish Championship | Raith Rovers | 22 | 1980 | 0 | 0 | 6,5 |
| Scottish League Cup | Raith Rovers | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Scottish Cup | Raith Rovers | 2 | 210 | 0 | 0 | 7,7 | |
| Scottish Challenge Cup | Raith Rovers | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2023-2024 |
| Scottish Championship |
| Raith Rovers |
| 36 |
| 3270 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| Scottish Challenge Cup | Raith Rovers | 4 | 329 | 0 | 0 | 6,7 |
| Scottish League Cup | Raith Rovers | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 |
| Scottish Premiership | Raith Rovers | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,1 |
| Scottish Cup | Raith Rovers | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Scottish League Cup | Raith Rovers | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League One | Queen of South | 13 | 1096 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Scottish Challenge Cup | Queen of South | 1 | 120 | 0 | 0 | 8,6 | |
| Scottish League Cup | Hibernian | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Scottish Premiership | Hibernian | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2020-2021 | Mednarodne prijateljske tekme klubov | Hibernian | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League One | Dumbarton | 8 | 720 | 0 | 0 | – | |
| Scottish League Cup | Dumbarton | 4 | 349 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019-2020 | Scottish League Cup | Cowdenbeath | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Scottish League Cup | Cowdenbeath | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
|---|