Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Ni podatkov
Najvišja: 500 tis. € (4. dec. 2023)
Zadnja posodobitev:
Marcus Fraser – trenutni klub: Saint Mirren. Položaj: Branilec, Državljanstvo: Škotska, Starost: 32, Višina: 178 cm, Tržna vrednost: 150 tis. €. Marcus Fraser v sezoni 2026-2027: 8 tekem, 0 golov in 1 podaja v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Marcus Fraser, je bila Heart of Midlothian - St Mirren; na igrišču je preživel 8 minut. Datum tekme: 10. oktober 2026.
St Mirren – nastopi: 3, goli: 0, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe St Mirren za sezono 2026/27 je Marcus Fraser odigral 149 minut in začel 2 tekmi v prvi postavi.
St Mirren – nastopi: 270, goli: 8, asistence: 9
Ross County – nastopi: 66, goli: 1, asistence: 3
Sorodne strani: Saint Mirren, Rezultati v živo
Marcus Fraser – starost: 32 let. Datum rojstva: 23. junij 1994.
Položaj: Branilec.
Marcus Fraser igra za klub Saint Mirren.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Saint Mirren | 32 let | 150 tis. € | |
| Saint Mirren | 31 let | 250 tis. € | |
| Saint Mirren | 31 let | 300 tis. € | |
| Saint Mirren | 31 let | 350 tis. € | |
| Saint Mirren | 30 let | 400 tis. € | |
| Saint Mirren | 30 let | 400 tis. € | |
| Saint Mirren | 29 let | 500 tis. € | |
| Saint Mirren | 29 let | 500 tis. € | |
| Saint Mirren | 29 let | 450 tis. € | |
| Saint Mirren | 28 let | 450 tis. € | |
| Saint Mirren | 28 let | 400 tis. € | |
| Saint Mirren | 27 let | 400 tis. € | |
| Saint Mirren | 27 let | 450 tis. € | |
| Saint Mirren | 26 let | 325 tis. € | |
| Ross County | 25 let | 350 tis. € | |
| Ross County | 25 let | 450 tis. € | |
| Ross County | 25 let | 400 tis. € | |
| Ross County | 24 let | 350 tis. € | |
| Ross County | 24 let | 350 tis. € | |
| Ross County | 23 let | 350 tis. € | |
| Ross County | 22 let | 275 tis. € | |
| Ross County | 21 let | 250 tis. € | |
| Cowdenbeath | 20 let | 50 tis. € |
Marcus Fraser meri 178 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Škotska.
Tržna vrednost: 150 tis. €.
Marcus Fraser v sezoni 2026-2027: 8 tekem, 0 golov in 1 podaja v vseh tekmovanjih.
Marcus Fraser v sezoni 2026-2027: 8 tekem, 0 golov in 1 podaja v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 584. Povprečna ocena: 6,5.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Scottish League Cup | St Mirren | 5 | 435 | 0 | 1 | 6,4 |
| Scottish Premiership | St Mirren | 3 | 149 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2025-2026 | Scottish Premiership | St Mirren | 31 | 2525 | 1 | 0 | 6,4 |
| Scottish League Cup | St Mirren | 7 | 660 | 1 | 2 | 6,7 | |
| Scottish Cup | St Mirren | 3 | 280 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Scottish Championship | St Mirren | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,5 | |
| 2024-2025 | Scottish Premiership |
| St Mirren |
| 38 |
| 3409 |
| 0 |
| 3 |
| 6,3 |
| Scottish Cup | St Mirren | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,5 |
| Konferenčna liga UEFA | St Mirren | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| Scottish League Cup | St Mirren | 1 | 82 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2023-2024 | Scottish Premiership | St Mirren | 38 | 3324 | 1 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | St Mirren | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Scottish Cup | St Mirren | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | Scottish Premiership | St Mirren | 34 | 3018 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | St Mirren | 3 | 159 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Scottish Cup | St Mirren | 2 | 210 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2021-2022 | Scottish Premiership | St Mirren | 36 | 3149 | 1 | 3 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | St Mirren | 4 | 343 | 0 | 0 | – | |
| Scottish Cup | St Mirren | 3 | 172 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020-2021 | Scottish Premiership | St Mirren | 37 | 3270 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | St Mirren | 7 | 634 | 1 | 0 | – | |
| Scottish Cup | St Mirren | 4 | 375 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | Scottish Premiership | Ross County | 25 | 2135 | 1 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish League Cup | Ross County | 4 | 305 | 0 | 1 | – |
| 2018-2019 | Scottish Championship | Ross County | 8 | 719 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Cup | Ross County | 3 | 300 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Scottish League Cup | Ross County | 1 | 76 | 0 | 0 | – | |
| Scottish Challenge Cup | Ross County | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2017-2018 | Scottish Premiership | Ross County | 16 | 1419 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2016-2017 | Scottish Premiership | Ross County | 4 | 353 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2015-2016 | Scottish Premiership | Ross County | 4 | 315 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|