Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Ni podatkov
Najvišja: 700 tis. € (17. feb. 2019)
Zadnja posodobitev:
Marlon – trenutni klub: Gremio Novorizontino. Položaj: Vezist, Državljanstvo: Brazilija, Starost: 36, Višina: 175 cm, Tržna vrednost: 100 tis. €. Marlon v sezoni 2026: 5 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Marlon, je bila Gremio Novorizontino - do Recife; na igrišču je preživel 2 minuti. Datum tekme: 29. avgust 2026.
Gremio Novorizontino – nastopi: 5, goli: 0, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe Gremio Novorizontino za sezono 2026 je Marlon odigral 31 minut in začel 0 tekem v prvi postavi.
Gremio Novorizontino – nastopi: 120, goli: 6, asistence: 11
Juventude – nastopi: 10, goli: 0, asistence: 0
Ceara – nastopi: 44, goli: 1, asistence: 0
Fortaleza – nastopi: 75, goli: 4, asistence: 0
Vila Nova – nastopi: 1, goli: 0, asistence: 0
Guarani SP – nastopi: 1, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Gremio Novorizontino, Rezultati v živo
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Gremio Novorizontino | 36 let | 100 tis. € | |
| Gremio Novorizontino | 35 let | 150 tis. € | |
| Gremio Novorizontino | 35 let | 200 tis. € | |
| Gremio Novorizontino | 34 let | 250 tis. € | |
| Gremio Novorizontino | 34 let | 300 tis. € | |
| Gremio Novorizontino | 33 let | 300 tis. € | |
| Gremio Novorizontino | 33 let | 300 tis. € | |
| Juventude - RS | 32 let | 300 tis. € | |
| Juventude - RS | 32 let | 300 tis. € | |
| Juventude - RS | 32 let | 300 tis. € | |
| Ceara | 31 let | 300 tis. € | |
| Ceara | 31 let | 325 tis. € | |
| Ceara | 30 let | 325 tis. € | |
| Fortaleza | 30 let | 350 tis. € | |
| Fortaleza | 30 let | 400 tis. € | |
| Fortaleza | 29 let | 500 tis. € | |
| Fortaleza | 28 let | 700 tis. € |
Marlon – starost: 36 let. Datum rojstva: 26. februar 1990.
Položaj: Vezist.
Marlon igra za klub Gremio Novorizontino.
Marlon meri 175 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Brazilija.
Tržna vrednost: 100 tis. €.
Marlon v sezoni 2026: 5 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Marlon v sezoni 2026: 5 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 31. Povprečna ocena: 6,4.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Brazilska Serie B | Gremio Novorizontino | 5 | 31 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2025 | Brazilska Serie B | Gremio Novorizontino | 12 | 613 | 1 | 2 | 6,8 |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino | 7 | 421 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Brazilian Cup | Gremio Novorizontino | 2 | 94 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2024-2025 | Brazilska Serie B | Gremio Novorizontino | 9 | 450 | 0 | 1 | 6,4 |
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino | 3 | 146 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2024 | Brazilska Serie B | Gremio Novorizontino | 29 | 1921 | 1 | 2 | 6,5 |
|---|
| Brazilian Campeonato Paulista A1 | Gremio Novorizontino | 14 | 1164 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | Brazilska Serie B | Gremio Novorizontino | 12 | 924 | 1 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2023 | Brazilska Serie B | Gremio Novorizontino | 20 | 1399 | 2 | 4 | 6,8 |
|---|
| 2022-2023 | Brazilska Serie B | Gremio Novorizontino | 7 | 520 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilska Serie A | Juventude | 3 | 82 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2022 | Brazilska Serie A | Juventude | 4 | 213 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2021-2022 | Brazilska Serie A | Juventude | 3 | 111 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilska Serie A | Ceara | 6 | 280 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Brazilian Copa do Nordeste | Ceara | 3 | 145 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | Ceara | 1 | 20 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Campeonato Cearense Division 1 | Ceara | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Brazilska Serie A | Ceara | 19 | 1037 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Sudamericana | Ceara | 3 | 64 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Brazilian Copa do Nordeste | Ceara | 6 | 152 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilska Serie A | Ceara | 3 | 159 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Brazilian Cup | Ceara | 1 | 11 | 0 | 0 | – | |
| Copa Sudamericana | Ceara | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Brazilian Cup | Fortaleza | 2 | 37 | 0 | 0 | – | |
| Copa Sudamericana | Fortaleza | 2 | 17 | 1 | 0 | 6,9 | |
| Brazilska Serie A | Fortaleza | 1 | 60 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020 | Brazilska Serie A | Fortaleza | 15 | 555 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Brazilian Copa do Nordeste | Fortaleza | 4 | 122 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilska Serie A | Fortaleza | 2 | 48 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2019 | Brazilska Serie A | Fortaleza | 17 | 516 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilian Cup | Fortaleza | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018 | Brazilska Serie B | Fortaleza | 30 | 2346 | 3 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2017-2018 | Brazilska Serie B | Vila Nova | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilska Serie B | Guarani SP | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 | |
| Brazilska Serie B | Coritiba SAF - PR | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,7 |