Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Ni podatkov
Najvišja: 450 tis. € (3. jul. 2011)
Zadnja posodobitev:
Nick Ross – trenutni klub: Monterey Bay. Položaj: Vezist, Državljanstvo: Škotska, Starost: 34, Višina: 175 cm, Tržna vrednost: 100 tis. €. Nick Ross v sezoni 2026: 28 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Nick Ross, je bila New Mexico United - Monterey Bay; na igrišču je preživel 62 minut. Datum tekme: 11. oktober 2026.
Monterey Bay – nastopi: 26, goli: 0, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe Monterey Bay za sezono 2026 je Nick Ross odigral 1990 minut in začel 24 tekem v prvi postavi.
Monterey Bay – nastopi: 30, goli: 0, asistence: 0
Sacramento Republic – nastopi: 125, goli: 9, asistence: 10
El Paso Locomotive – nastopi: 42, goli: 0, asistence: 0
Dundee – nastopi: 14, goli: 1, asistence: 0
Inverness – nastopi: 16, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Monterey Bay, Rezultati v živo
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Monterey Bay | 34 let | 100 tis. € | |
| Sacramento Republic | 34 let | 100 tis. € | |
| Sacramento Republic | 33 let | 100 tis. € | |
| Sacramento Republic | 32 let | 125 tis. € | |
| Sacramento Republic | 32 let | 125 tis. € | |
| Sacramento Republic | 32 let | 125 tis. € | |
| Sacramento Republic | 31 let | 150 tis. € | |
| Sacramento Republic | 31 let | 150 tis. € | |
| Sacramento Republic | 30 let | 150 tis. € | |
| El Paso Locomotive | 30 let | 150 tis. € | |
| El Paso Locomotive | 29 let | 125 tis. € | |
| El Paso Locomotive | 27 let | 150 tis. € | |
| Sepsi | 26 let | 150 tis. € | |
| Slovacko II | 26 let | 200 tis. € | |
| Dundee | 25 let | 300 tis. € | |
| Dundee | 24 let | 250 tis. € | |
| Inverness | 23 let | 250 tis. € | |
| Inverness | 22 let | 325 tis. € | |
| Inverness | 22 let | 425 tis. € | |
| Inverness | 21 let | 350 tis. € | |
| Inverness | 21 let | 400 tis. € | |
| Inverness | 20 let | 400 tis. € | |
| Inverness | 19 let | 450 tis. € | |
| Inverness | 19 let | 250 tis. € | |
| Inverness | 18 let | 50 tis. € |
Nick Ross – starost: 34 let. Datum rojstva: 11. november 1991.
Položaj: Vezist.
Nick Ross igra za klub Monterey Bay.
Nick Ross meri 175 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Škotska.
Tržna vrednost: 100 tis. €.
Nick Ross v sezoni 2026: 28 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Nick Ross v sezoni 2026: 28 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 2135. Povprečna ocena: 6,3.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | USL Championship | Monterey Bay | 24 | 1871 | 0 | 0 | 6,3 |
| USL Cup | Monterey Bay | 4 | 264 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025-2026 | USL Championship | Monterey Bay | 2 | 119 | 0 | 0 | 6,3 |
| USL Championship | Sacramento Republic | 11 | 817 | 0 | 0 | 6,6 | |
| USL Cup | Sacramento Republic | 3 | 259 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025 | USL Championship | Sacramento Republic | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024-2025 |
| Sacramento Republic |
| 15 |
| 1193 |
| 1 |
| 0 |
| 6,7 |
| USL Cup | Sacramento Republic | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 |
| U.S. Open Cup | Sacramento Republic | 1 | 45 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2024 | USL Championship | Sacramento Republic | 29 | 2570 | 4 | 5 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Open Cup | Sacramento Republic | 3 | 255 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2023-2024 | USL Championship | Sacramento Republic | 11 | 760 | 0 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Univerzitetna liga ZDA | Sacramento Republic | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,3 |
| 2023 | USL Championship | Sacramento Republic | 10 | 633 | 2 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Open Cup | Sacramento Republic | 3 | 213 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | USL Championship | Sacramento Republic | 7 | 516 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2022 | USL Championship | Sacramento Republic | 21 | 1211 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Open Cup | Sacramento Republic | 4 | 188 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | USL Championship | Sacramento Republic | 2 | 125 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL Championship | El Paso Locomotive | 19 | 1328 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | USL Championship | El Paso Locomotive | 19 | 1420 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2020 | USL Championship | El Paso Locomotive | 2 | 132 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2019-2020 | USL Championship | El Paso Locomotive | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2016-2017 | Scottish Premiership | Dundee | 6 | 253 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2015-2016 | Scottish Premiership | Dundee | 8 | 668 | 1 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2014-2015 | Scottish Premiership | Inverness | 2 | 101 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2013-2014 | Scottish Premiership | Inverness | 4 | 250 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Scottish Premiership | Inverness | 6 | 235 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Scottish Premiership | Inverness | 4 | 169 | 0 | 0 | – |
|---|