Oglas
Položaj: Napadalec, Državljanstvo: Mehika, Starost: 39, Višina: 175 cm. 2025-2026 – nastopi: 11, goli: 1, asistence: 2. Zadnji zabeleženi nastop: Juarez - Queretaro (8. november 2025).
Zadnja posodobitev:
Najvišja: 3,5 mio. € (5. maj 2010)
Querétaro – nastopi: 158, goli: 18, asistence: 25
Atlético San Luis – nastopi: 16, goli: 1, asistence: 4
Pumas UNAM – nastopi: 117, goli: 12, asistence: 21
Rayados de Monterrey – nastopi: 27, goli: 1, asistence: 1
Real Zaragoza – nastopi: 16, goli: 0, asistence: 0
West Ham United – nastopi: 12, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Rezultati v živo
Pablo Barrera – starost: 39 let. Datum rojstva: 21. junij 1987.
Položaj: Napadalec.
Pablo Barrera meri 175 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Mehika.
Pablo Barrera v sezoni 2025-2026: 11 tekem, 1 gol in 2 podaji v vseh tekmovanjih.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Queretaro | 38 let | 150 tis. € | |
| Queretaro | 37 let | 200 tis. € | |
| Queretaro | 37 let | 250 tis. € | |
| Queretaro | 37 let | 300 tis. € | |
| Queretaro | 36 let | 600 tis. € | |
| Queretaro | 36 let | 600 tis. € | |
| Queretaro | 36 let | 700 tis. € | |
| Queretaro | 36 let | 800 tis. € | |
| Queretaro | 35 let | 800 tis. € | |
| Queretaro | 35 let | 800 tis. € | |
| Queretaro | 34 let | 800 tis. € | |
| Queretaro | 34 let | 800 tis. € | |
| Atletico San Luis | 33 let | 800 tis. € | |
| Atletico San Luis | 33 let | 1,2 mio. € | |
| Pumas | 33 let | 1,2 mio. € | |
| Pumas | 32 let | 1,2 mio. € | |
| Pumas | 32 let | 1,5 mio. € | |
| Pumas | 32 let | 1,5 mio. € | |
| Pumas | 31 let | 1,8 mio. € | |
| Pumas | 31 let | 1,8 mio. € | |
| Pumas | 30 let | 1,8 mio. € | |
| Pumas | 30 let | 2 mio. € | |
| Pumas | 29 let | 2 mio. € | |
| Pumas | 29 let | 1,5 mio. € | |
| Monterrey | 28 let | 1,5 mio. € | |
| Cruz Azul | 27 let | 1,2 mio. € | |
| Cruz Azul | 26 let | 1,8 mio. € | |
| Cruz Azul | 25 let | 2 mio. € | |
| Cruz Azul | 25 let | 2,3 mio. € | |
| Real Zaragoza | 24 let | 2,5 mio. € | |
| Real Zaragoza | 24 let | 2,5 mio. € | |
| West Ham | 23 let | 3,5 mio. € | |
| Pumas | 22 let | 3,5 mio. € | |
| Pumas | 22 let | 2 mio. € | |
| Pumas | 21 let | 1,8 mio. € | |
| Pumas | 21 let | 1,5 mio. € | |
| Pumas | 20 let | 800 tis. € |
Pablo Barrera v sezoni 2025-2026: 11 tekem, 1 gol in 2 podaji v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 536. Povprečna ocena: 6,6.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Liga MX | Querétaro | 11 | 536 | 1 | 2 | 6,6 |
| 2024-2025 | Liga MX | Querétaro | 27 | 1795 | 4 | 1 | 6,6 |
| Leagues Cup | Querétaro | 1 | 71 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2023-2024 | Liga MX | Querétaro | 38 | 3115 | 8 | 10 | 6,9 |
| Leagues Cup | Querétaro | 3 | 205 | 0 | 1 | 6,8 | |
| 2023 | Leagues Cup | Querétaro | 2 | 171 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022-2023 | Liga MX |
| Querétaro |
| 35 |
| 2949 |
| 3 |
| 6 |
| 6,7 |
| Leagues Cup | Querétaro | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021-2022 | Liga MX | Querétaro | 34 | 2544 | 2 | 4 | 6,6 |
|---|
| 2020-2021 | Liga MX | Atlético San Luis | 16 | 1145 | 1 | 4 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Pumas UNAM | 5 | 325 | 0 | 1 | 6,8 | |
| Liga MX | Querétaro | 6 | 249 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Liga MX | Rayados de Monterrey | 2 | 160 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2019-2020 | Liga MX | Pumas UNAM | 22 | 1406 | 1 | 7 | 6,8 |
|---|
| 2018-2019 | Liga MX | Pumas UNAM | 36 | 2535 | 4 | 5 | 6,8 |
|---|
| 2017-2018 | Liga MX | Pumas UNAM | 25 | 1495 | 1 | 5 | 6,6 |
|---|
| 2016-2017 | Liga MX | Pumas UNAM | 25 | 1990 | 6 | 3 | 6,8 |
|---|
| 2016 | Liga MX | Rayados de Monterrey | 1 | 74 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | Liga MX | Pumas UNAM | 4 | 305 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga MX | Rayados de Monterrey | 17 | 614 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2015 | Liga MX | Rayados de Monterrey | 1 | 62 | 0 | 1 | – |
|---|
| 2014-2015 | Liga MX | Rayados de Monterrey | 6 | 413 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2011-2012 | LaLiga | Real Zaragoza | 16 | 683 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | West Ham United | 1 | 8 | 0 | 0 | – |
| 2010-2011 | Premier League | West Ham United | 11 | 562 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2010 | Svetovno prvenstvo | MehikaReprezentanca | 3 | 149 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|