Oglas
Paul Izzo – trenutni klub: Randers. Položaj: Vratar, Državljanstvo: Avstralija, Starost: 31, Višina: 185 cm, Tržna vrednost: 450 tis. €. 2026-2027 – nastopi: 9, goli: 0, asistence: 0. Zadnji zabeleženi nastop: Lyngby - Randers (30. oktober 2026).
Zadnja posodobitev:
Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Ni podatkov
Najvišja: 600 tis. € (15. jun. 2025)
Randers – nastopi: 9, goli: 0, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe Randers za sezono 2026/27 je Paul Izzo odigral 765 minut in začel 8 tekem v prvi postavi.
Randers – nastopi: 70, goli: 0, asistence: 0
Melbourne Victory – nastopi: 75, goli: 0, asistence: 0
Adelaide United – nastopi: 100, goli: 0, asistence: 0
SKODA Xanthi – nastopi: 2, goli: 0, asistence: 0
Central Coast Mariners – nastopi: 1, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Randers, Rezultati v živo
Paul Izzo – starost: 31 let. Datum rojstva: 6. januar 1995.
Položaj: Vratar.
Paul Izzo igra za klub Randers.
Paul Izzo meri 185 cm.
Boljša noga: Desna.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Randers | 31 let | 450 tis. € | |
| Randers | 31 let | 500 tis. € | |
| Randers | 30 let | 600 tis. € | |
| Randers | 30 let | 600 tis. € | |
| Randers | 29 let | 500 tis. € | |
| Melbourne Victory | 29 let | 350 tis. € | |
| Melbourne Victory | 29 let | 300 tis. € | |
| Melbourne Victory | 28 let | 300 tis. € | |
| SKODA Xanthi | 27 let | 300 tis. € | |
| SKODA Xanthi | 26 let | 400 tis. € | |
| SKODA Xanthi | 26 let | 400 tis. € | |
| SKODA Xanthi | 26 let | 350 tis. € | |
| Adelaide United | 25 let | 400 tis. € | |
| Adelaide United | 24 let | 500 tis. € | |
| Adelaide United | 24 let | 400 tis. € | |
| Adelaide United | 23 let | 400 tis. € | |
| Adelaide United | 22 let | 300 tis. € | |
| Central Coast Mariners | 20 let | 300 tis. € | |
| Adelaide United | 18 let | 250 tis. € | |
| Adelaide United | 18 let | 100 tis. € | |
| Adelaide United | 16 let | 50 tis. € |
Državljanstvo: Avstralija.
Tržna vrednost: 450 tis. €.
Paul Izzo v sezoni 2026-2027: 9 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Paul Izzo v sezoni 2026-2027: 9 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 765. Povprečna ocena: 6,9.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Danska Superliga | Randers | 9 | 765 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2025-2026 | Danska Superliga | Randers | 26 | 2340 | 0 | 0 | 6,8 |
| Mednarodne prijateljske tekme | Randers | 2 | 186 | 0 | 0 | 8,3 | |
| 2024-2025 | Danska Superliga | Randers | 33 | 2970 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023-2024 | A-League | Melbourne Victory | 31 | 2880 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | A-League | Melbourne Victory | 19 | 1710 | 0 | 0 | 6,7 |
| Avstralski pokal |
| Melbourne Victory |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2021-2022 | Mednarodne prijateljske tekme klubov | Melbourne Victory | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grška Super League 2 | Adelaide United | 1 | 46 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Grška Super League | SKODA Xanthi | 2 | 180 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019-2020 | A-League | Adelaide United | 25 | 2267 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avstralski pokal | Adelaide United | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | A-League | Adelaide United | 29 | 2400 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avstralski pokal | Adelaide United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2017-2018 | A-League | Adelaide United | 24 | 2070 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | A-League | Melbourne Victory | 11 | 872 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A-League | Adelaide United | 10 | 810 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2015-2016 | A-League | Central Coast Mariners | 1 | 4 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A-League | Adelaide United | 8 | 630 | 0 | 0 | 6,6 | |
| A-League | Melbourne Victory | 12 | 928 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2014-2015 | A-League | Adelaide United | 1 | 60 | 0 | 0 | – |
|---|