
Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Poškodovan
Ni podatkov
Najvišja: 13 mio. € (31. maj 2021)
Zadnja posodobitev:
Péter Gulácsi – trenutni klub: Villarreal. Položaj: Vratar, Državljanstvo: Madžarska, Starost: 36, Višina: 190 cm, Tržna vrednost: 1 mio. €. Péter Gulácsi v sezoni 2026-2027: 5 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Péter Gulácsi, je bila Real Madrid - Villarreal; na igrišču je preživel 90 minut. Datum tekme: 10. oktober 2026.
Villarreal – nastopi: 4, goli: 0, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe Villarreal za sezono 2026/27 je Péter Gulácsi odigral 360 minut in začel 4 tekme v prvi postavi.
Villarreal – nastopi: 6, goli: 0, asistence: 0
RB Leipzig – nastopi: 360, goli: 0, asistence: 1
Red Bull Salzburg – nastopi: 13, goli: 0, asistence: 0
Barnsley – nastopi: 2, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Villarreal, Rezultati v živo
Péter Gulácsi – starost: 36 let. Datum rojstva: 6. maj 1990.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| RB Leipzig | 36 let | 1 mio. € | |
| RB Leipzig | 35 let | 2 mio. € | |
| RB Leipzig | 35 let | 2 mio. € | |
| RB Leipzig | 34 let | 2,5 mio. € | |
| RB Leipzig | 34 let | 3 mio. € | |
| RB Leipzig | 33 let | 3,5 mio. € | |
| RB Leipzig | 33 let | 3,5 mio. € | |
| RB Leipzig | 33 let | 5 mio. € | |
| RB Leipzig | 32 let | 6 mio. € | |
| RB Leipzig | 32 let | 8 mio. € | |
| RB Leipzig | 31 let | 11 mio. € | |
| RB Leipzig | 31 let | 13 mio. € | |
| RB Leipzig | 30 let | 12 mio. € | |
| RB Leipzig | 30 let | 11 mio. € | |
| RB Leipzig | 29 let | 9,5 mio. € | |
| RB Leipzig | 29 let | 12 mio. € | |
| RB Leipzig | 29 let | 12 mio. € | |
| RB Leipzig | 28 let | 10 mio. € | |
| RB Leipzig | 28 let | 8 mio. € | |
| RB Leipzig | 27 let | 8 mio. € | |
| RB Leipzig | 27 let | 4,5 mio. € | |
| RB Leipzig | 27 let | 4 mio. € | |
| RB Leipzig | 27 let | 3 mio. € | |
| RB Leipzig | 26 let | 2,5 mio. € | |
| RB Leipzig | 26 let | 1,5 mio. € | |
| RB Leipzig | 26 let | 700 tis. € | |
| RB Leipzig | 26 let | 700 tis. € | |
| RB Leipzig | 25 let | 500 tis. € | |
| RB Leipzig | 25 let | 800 tis. € | |
| Red Bull Salzburg | 25 let | 1,8 mio. € | |
| Red Bull Salzburg | 24 let | 1,8 mio. € | |
| Red Bull Salzburg | 24 let | 2 mio. € | |
| Red Bull Salzburg | 23 let | 1,8 mio. € | |
| Red Bull Salzburg | 23 let | 1 mio. € | |
| Red Bull Salzburg | 23 let | 600 tis. € | |
| Liverpool | 23 let | 300 tis. € |
Položaj: Vratar.
Péter Gulácsi igra za klub Villarreal.
Péter Gulácsi meri 190 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Madžarska.
Tržna vrednost: 1 mio. €.
Péter Gulácsi v sezoni 2026-2027: 5 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Péter Gulácsi v sezoni 2026-2027: 5 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 450. Povprečna ocena: 7,0.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | LaLiga | Villarreal | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,1 |
| Liga prvakov UEFA | Villarreal | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2026 | Mednarodne prijateljske tekme klubov | Villarreal | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025-2026 | Bundesliga | RB Leipzig | 23 | 2009 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024-2025 | Bundesliga | RB Leipzig | 30 | 2632 | 0 | 0 | 7,1 |
| Liga prvakov UEFA | RB Leipzig | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,7 | |
| RB Leipzig |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| Mednarodne prijateljske tekme klubov | RB Leipzig | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,0 |
| Liga narodov UEFA | MadžarskaReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2024 | Evropsko prvenstvo UEFA | MadžarskaReprezentanca | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2023-2024 | Bundesliga | RB Leipzig | 13 | 1170 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga prvakov UEFA | RB Leipzig | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,8 | |
| DFB Pokal | RB Leipzig | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,5 | |
| Mednarodne prijateljske tekme | MadžarskaReprezentanca | 3 | 225 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2022-2023 | Bundesliga | RB Leipzig | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga prvakov UEFA | RB Leipzig | 3 | 193 | 0 | 0 | 5,8 | |
| Liga narodov UEFA | MadžarskaReprezentanca | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2022 | Kvalifikacije za SP (UEFA) | MadžarskaReprezentanca | 5 | 405 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2021-2022 | Bundesliga | RB Leipzig | 33 | 2967 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europa UEFA | RB Leipzig | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,4 | |
| DFB Pokal | RB Leipzig | 5 | 480 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Liga prvakov UEFA | RB Leipzig | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,0 | |
| DFL Supercup | RB Leipzig | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 | |
| Mednarodne prijateljske tekme klubov | RB Leipzig | 1 | 45 | 0 | 0 | 4,9 | |
| Mednarodne prijateljske tekme | MadžarskaReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020-2021 | Bundesliga | RB Leipzig | 33 | 2970 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga prvakov UEFA | RB Leipzig | 9 | 810 | 0 | 0 | 6,5 | |
| DFB Pokal | RB Leipzig | 6 | 570 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Mednarodne prijateljske tekme klubov | RB Leipzig | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Liga narodov UEFA | MadžarskaReprezentanca | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Mednarodne prijateljske tekme | MadžarskaReprezentanca | 2 | 108 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Evropsko prvenstvo UEFA | MadžarskaReprezentanca | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2020 | Evropsko prvenstvo UEFA | MadžarskaReprezentanca | 8 | 720 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2019-2020 | Bundesliga | RB Leipzig | 32 | 2880 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga prvakov UEFA | RB Leipzig | 9 | 784 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Evropsko prvenstvo UEFA | MadžarskaReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| European Championship qualification | MadžarskaReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2018-2019 | Bundesliga | RB Leipzig | 33 | 2925 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | RB Leipzig | 6 | 570 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Liga Europa UEFA | RB Leipzig | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga narodov UEFA | MadžarskaReprezentanca | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Evropsko prvenstvo UEFA | MadžarskaReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,8 |
| 2017-2018 | Bundesliga | RB Leipzig | 33 | 2970 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europa UEFA | RB Leipzig | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Liga prvakov UEFA | RB Leipzig | 6 | 540 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2016-2017 | Bundesliga | RB Leipzig | 33 | 2970 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2015-2016 | 2. Bundesliga | RB Leipzig | 13 | 1137 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2014-2015 | Avstrijska Bundesliga | Red Bull Salzburg | 10 | 844 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2013-2014 | Avstrijska Bundesliga | Red Bull Salzburg | 3 | 107 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Championship | Barnsley | 2 | 66 | 0 | 0 | – |
|---|