Oglas
Rafael Vaz – trenutni klub: Agua Santa SP Youth. Položaj: Branilec, Državljanstvo: Brazilija, Starost: 38, Višina: 188 cm. 2025 – nastopi: 5, goli: 0, asistence: 0. Zadnji zabeleženi nastop: Velo Clube - Ah so Santa SP (23. februar 2025).
Zadnja posodobitev:
Ni podatkov
Ah so Santa SP – nastopi: 5, goli: 0, asistence: 0
Londrina PR – nastopi: 19, goli: 0, asistence: 0
São Bernardo – nastopi: 15, goli: 1, asistence: 0
Avaí – nastopi: 18, goli: 0, asistence: 0
Al Khor – nastopi: 41, goli: 6, asistence: 0
Goiás – nastopi: 40, goli: 7, asistence: 1
Sorodne strani: Agua Santa SP Youth, Rezultati v živo
Rafael Vaz – starost: 38 let. Datum rojstva: 17. avgust 1988.
Položaj: Branilec.
Rafael Vaz igra za klub Agua Santa SP Youth.
Rafael Vaz meri 188 cm.
Boljša noga: Leva.
Državljanstvo: Brazilija.
Rafael Vaz v sezoni 2025: 5 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Rafael Vaz v sezoni 2025: 5 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 444. Povprečna ocena: 6,8.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Campeonato Paulista A1 (Brazilija) | Ah so Santa SP | 5 | 444 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2024-2025 | Campeonato Paulista A1 (Brazilija) | Londrina PR | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023-2024 | Brazilska Serie B | Londrina PR | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,5 |
| Copa do Nordeste (Brazilija) | Londrina PR | 1 | 18 | 0 | 0 | – | |
| 2023 | Brazilska Serie B | Londrina PR | 15 | 1350 | 0 | 0 | 6,7 |
| Campeonato Paulista A1 (Brazilija) | São Bernardo | 9 | 792 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Campeonato Paulista A1 (Brazilija) | São Bernardo | 4 | 333 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|
| Brazilska Serie C | São Bernardo | 2 | 73 | 0 | 0 | – |
| Brazilska Serie A | Avaí | 2 | 145 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022 | Brazilska Serie A | Avaí | 16 | 1255 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2021-2022 | Katarska Stars League | Al Khor | 13 | 1170 | 2 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Katarski Stars Cup | Al Khor | 7 | 540 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2021 | Katarski pokal emirja | Al Khor | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,3 |
|---|
| 2020-2021 | Katarska Stars League | Al Khor | 17 | 1530 | 2 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Katarski Stars Cup | Al Khor | 3 | 245 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Brazilska Serie A | Goiás | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,0 |
| 2020 | Brazilska Serie A | Goiás | 5 | 455 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilski pokal | Goiás | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,8 |
| 2019-2020 | Brazilska Serie A | Goiás | 20 | 1800 | 3 | 1 | 7,0 |
|---|
| 2019 | Brazilska Serie A | Goiás | 6 | 455 | 2 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2018-2019 | Brazilska Serie A | Goiás | 5 | 444 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga de Primera Čile | Universidad de Chile | 8 | 540 | 2 | 0 | 7,1 |
| 2018 | Liga de Primera Čile | Universidad de Chile | 5 | 450 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Chile | Universidad de Chile | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2017-2018 | Liga de Primera Čile | Universidad de Chile | 6 | 388 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Copa Libertadores | Universidad de Chile | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Brazilska Serie A | Flamengo - RJ | 6 | 540 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2017 | Brazilska Serie A | Flamengo - RJ | 6 | 495 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2016-2017 | Brazilska Serie A | Flamengo - RJ | 11 | 990 | 0 | 1 | 7,3 |
|---|
| 2016 | Brazilska Serie A | Flamengo - RJ | 23 | 1976 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2015-2016 | Brazilska Serie A | Flamengo - RJ | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brazilska Serie A | Vasco da Gama Saf - RJ | 5 | 235 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2015 | Brazilska Serie A | Vasco da Gama Saf - RJ | 4 | 206 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|