Ni podatkov
Najvišja: 5,5 mio. € (5. sep. 2015)
Zadnja posodobitev:
Robert Berić – trenutni klub: Koper. Položaj: Napadalec, Državljanstvo: Slovenija, Starost: 35, Višina: 188 cm, Tržna vrednost: 300 tis. €. Robert Berić v sezoni 2025: 11 tekem, 1 gol in 2 podaji v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Robert Berić, je bila Changchun Yatai - Tianjin Jinmen Tiger; na igrišču je preživel 90 minut. Datum tekme: 17. maj 2025.
Koper – nastopi: 5, goli: 2, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe Koper za sezono 2026/27 je Robert Berić odigral 104 minute in začel 0 tekem v prvi postavi.
Changchun Yatai – nastopi: 42, goli: 15, asistence: 9
Tianjin Jinmen Tiger – nastopi: 55, goli: 14, asistence: 3
Chicago Fire – nastopi: 56, goli: 20, asistence: 3
Saint-Étienne – nastopi: 88, goli: 26, asistence: 1
Rapid Wien – nastopi: 32, goli: 12, asistence: 4
Anderlecht – nastopi: 2, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Koper, Rezultati v živo
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Free Player | 34 let | 300 tis. € | |
| Changchun Yatai | 34 let | 375 tis. € | |
| Changchun Yatai | 33 let | 500 tis. € | |
| Changchun Yatai | 32 let | 550 tis. € | |
| Tianjin Jinmen Tiger | 32 let | 700 tis. € | |
| Tianjin Jinmen Tiger | 32 let | 800 tis. € | |
| Tianjin Jinmen Tiger | 31 let | 900 tis. € | |
| Tianjin Jinmen Tiger | 30 let | 1,7 mio. € | |
| Tianjin Jinmen Tiger | 30 let | 2,2 mio. € | |
| Chicago Fire | 30 let | 2,5 mio. € | |
| Chicago Fire | 30 let | 3 mio. € | |
| Chicago Fire | 29 let | 3 mio. € | |
| Chicago Fire | 29 let | 2,4 mio. € | |
| Chicago Fire | 28 let | 2,4 mio. € | |
| Chicago Fire | 28 let | 3 mio. € | |
| ASSE | 28 let | 4 mio. € | |
| ASSE | 27 let | 5 mio. € | |
| ASSE | 27 let | 4,5 mio. € | |
| ASSE | 26 let | 4,5 mio. € | |
| ASSE | 26 let | 3,5 mio. € | |
| ASSE | 26 let | 3,5 mio. € | |
| ASSE | 25 let | 4,5 mio. € | |
| ASSE | 25 let | 4 mio. € | |
| ASSE | 25 let | 5 mio. € | |
| ASSE | 25 let | 4,5 mio. € | |
| ASSE | 24 let | 5,5 mio. € | |
| ASSE | 24 let | 5,5 mio. € | |
| Rapid Wien | 24 let | 3 mio. € | |
| Rapid Wien | 23 let | 1,8 mio. € | |
| Rapid Wien | 23 let | 1,3 mio. € | |
| Sturm Graz | 23 let | 1 mio. € | |
| Sturm Graz | 22 let | 1,2 mio. € | |
| Maribor | 21 let | 1,2 mio. € | |
| Maribor | 21 let | 1,2 mio. € | |
| Maribor | 20 let | 750 tis. € | |
| Maribor | 20 let | 750 tis. € | |
| Maribor | 19 let | 600 tis. € | |
| Maribor | 19 let | 400 tis. € | |
| Maribor | 19 let | 250 tis. € |
Robert Berić – starost: 35 let. Datum rojstva: 17. junij 1991.
Položaj: Napadalec.
Robert Berić igra za klub Koper.
Robert Berić meri 188 cm.
Boljša noga: Obe.
Državljanstvo: Slovenija.
Tržna vrednost: 300 tis. €.
Robert Berić v sezoni 2025: 11 tekem, 1 gol in 2 podaji v vseh tekmovanjih.
Robert Berić v sezoni 2025: 11 tekem, 1 gol in 2 podaji v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 843. Povprečna ocena: 6,5.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Chinese Super League | Changchun Yatai | 11 | 843 | 1 | 2 | 6,5 |
| 2024-2025 | Chinese Super League | Changchun Yatai | 7 | 622 | 3 | 0 | 6,8 |
| 2024 | Chinese Super League | Changchun Yatai | 13 | 1147 | 7 | 4 | 7,4 |
| 2023-2024 | Chinese Super League | Changchun Yatai | 11 | 885 | 4 | 3 | 6,9 |
| 2023 | Chinese Super League | Tianjin Jinmen Tiger | 28 | 2188 | 10 | 1 | 6,9 |
| 2022-2023 | Chinese FA Cup | Tianjin Jinmen Tiger |
| 1 |
| 61 |
| 0 |
| 0 |
| – |
| Chinese Super League | Tianjin Jinmen Tiger | 1 | 70 | 2 | 0 | 8,1 |
| 2022 | Chinese Super League | Tianjin Jinmen Tiger | 25 | 1361 | 2 | 2 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | Major League Soccer | Chicago Fire | 7 | 378 | 2 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2021 | Major League Soccer | Chicago Fire | 24 | 1658 | 5 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2020-2021 | Major League Soccer | Chicago Fire | 3 | 258 | 2 | 1 | 7,1 |
|---|
| 2020 | Major League Soccer | Chicago Fire | 20 | 1661 | 10 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2019-2020 | Major League Soccer | Chicago Fire | 2 | 180 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | Saint-Étienne | 11 | 410 | 1 | 0 | – | |
| Liga Europa UEFA | Saint-Étienne | 6 | 312 | 0 | 0 | 6,7 | |
| French Ligue Coupe | Saint-Étienne | 1 | 57 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Evropsko prvenstvo UEFA | Rapid Wien | 2 | 32 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2018-2019 | Evropsko prvenstvo UEFA | Rapid Wien | 3 | 121 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga narodov UEFA | Rapid Wien | 2 | 104 | 0 | 0 | – | |
| Ligue 1 | Saint-Étienne | 22 | 1081 | 8 | 0 | 6,9 | |
| French Ligue Coupe | Saint-Étienne | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,5 |
| 2017-2018 | Ligue 1 | Saint-Étienne | 15 | 1046 | 7 | 1 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belgijska Pro League | Anderlecht | 2 | 37 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2016-2017 | Ligue 1 | Saint-Étienne | 22 | 1450 | 6 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2015-2016 | Ligue 1 | Saint-Étienne | 10 | 668 | 3 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avstrijska Bundesliga | Rapid Wien | 5 | 303 | 3 | 2 | 7,3 |
| 2014-2015 | Avstrijska Bundesliga | Rapid Wien | 20 | 1661 | 9 | 2 | 7,2 |
|---|
| 2013-2014 | Avstrijska Bundesliga | Sturm Graz | 12 | 662 | 0 | 0 | – |
|---|