Oglas
Ryan Gauld – trenutni klub: Vancouver Whitecaps. Položaj: Vezist, Državljanstvo: Škotska, Starost: 30, Višina: 169 cm, Tržna vrednost: 3,8 mio. €. 2026 – nastopi: 25, goli: 7, asistence: 2. Zadnji zabeleženi nastop: Vancouver Whitecaps - Seattle Sounders (1. november 2026).
Zadnja posodobitev:
Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Poškodovan
Ni podatkov
Najvišja: 7 mio. € (21. avg. 2023)
Vancouver Whitecaps – nastopi: 19, goli: 6, asistence: 2
Po razpoložljivih podatkih ekipe Vancouver Whitecaps za sezono 2026 je Ryan Gauld odigral 1303 minute in začel 14 tekem v prvi postavi.
Vancouver Whitecaps – nastopi: 174, goli: 53, asistence: 45
Farense – nastopi: 38, goli: 9, asistence: 7
Hibernian – nastopi: 3, goli: 0, asistence: 0
St Johnstone – nastopi: 16, goli: 0, asistence: 1
Aves – nastopi: 18, goli: 1, asistence: 1
Vitoria Setubal – nastopi: 1, goli: 0, asistence: 1
Sorodne strani: Vancouver Whitecaps, Rezultati v živo
Ryan Gauld – starost: 30 let. Datum rojstva: 16. december 1995.
Položaj: Vezist.
Ryan Gauld igra za klub Vancouver Whitecaps.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Vancouver Whitecaps | 30 let | 3,8 mio. € | |
| Vancouver Whitecaps | 29 let | 5 mio. € | |
| Vancouver Whitecaps | 29 let | 6 mio. € | |
| Vancouver Whitecaps | 28 let | 7 mio. € | |
| Vancouver Whitecaps | 28 let | 7 mio. € | |
| Vancouver Whitecaps | 28 let | 7 mio. € | |
| Vancouver Whitecaps | 27 let | 7 mio. € | |
| Vancouver Whitecaps | 26 let | 6,5 mio. € | |
| Vancouver Whitecaps | 26 let | 6,5 mio. € | |
| Vancouver Whitecaps | 25 let | 6,5 mio. € | |
| Farense | 25 let | 5 mio. € | |
| Farense | 25 let | 3,5 mio. € | |
| Farense | 25 let | 2,5 mio. € | |
| Farense | 24 let | 800 tis. € | |
| Farense | 24 let | 400 tis. € | |
| Farense | 24 let | 500 tis. € | |
| Sporting B | 21 let | 750 tis. € | |
| Sporting B | 21 let | 1 mio. € | |
| Vitoria Setubal | 20 let | 1,5 mio. € | |
| Sporting B | 20 let | 1,5 mio. € | |
| Sporting B | 19 let | 1,5 mio. € | |
| Dundee United | 18 let | 1 mio. € | |
| Dundee United | 17 let | 200 tis. € |
Boljša noga: Leva.
Državljanstvo: Škotska.
Tržna vrednost: 3,8 mio. €.
Ryan Gauld v sezoni 2026: 25 tekem, 7 golov in 2 podaji v vseh tekmovanjih.
Ryan Gauld v sezoni 2026: 25 tekem, 7 golov in 2 podaji v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 1693. Povprečna ocena: 7,1.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 19 | 1303 | 6 | 2 | 7,2 |
| Kanadski pokal | Vancouver Whitecaps | 4 | 255 | 1 | 0 | 7,2 | |
| Leagues Cup | Vancouver Whitecaps | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025-2026 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 3 | 37 | 0 | 0 | 6,4 |
| Kanadski pokal | Vancouver Whitecaps | 1 | 11 | 1 | 0 | 6,9 | |
| 2025 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 7 | 255 | 0 | 1 | 6,3 |
| Pokal prvakov CONCACAF |
| Vancouver Whitecaps |
| 2 |
| 100 |
| 1 |
| 0 |
| 7,3 |
| 2024-2025 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 5 | 366 | 6 | 0 | 8,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pokal prvakov CONCACAF | Vancouver Whitecaps | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,7 | |
| Liga narodov | ŠkotskaReprezentanca | 6 | 107 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 25 | 2072 | 7 | 12 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kanadski pokal | Vancouver Whitecaps | 4 | 273 | 2 | 0 | 7,5 |
| 2023-2024 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 8 | 714 | 4 | 3 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pokal prvakov CONCACAF | Vancouver Whitecaps | 2 | 167 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Kanadski pokal | Vancouver Whitecaps | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Leagues Cup | Vancouver Whitecaps | 1 | 80 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2023 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 27 | 2197 | 7 | 7 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pokal prvakov CONCACAF | Vancouver Whitecaps | 3 | 184 | 0 | 2 | 7,1 | |
| Leagues Cup | Vancouver Whitecaps | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,3 | |
| Kanadski pokal | Vancouver Whitecaps | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 6 | 537 | 4 | 4 | 8,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Vancouver Whitecaps | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,3 | |
| Kanadski pokal | Vancouver Whitecaps | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,8 |
| 2022 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 22 | 1829 | 6 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kanadski pokal | Vancouver Whitecaps | 3 | 229 | 0 | 2 | 7,7 |
| 2021-2022 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 14 | 1064 | 4 | 5 | 7,3 |
|---|
| 2021 | Major League Soccer | Vancouver Whitecaps | 9 | 565 | 1 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kanadski pokal | Vancouver Whitecaps | 1 | 90 | 2 | 0 | – |
| 2020-2021 | Primeira Liga | Farense | 33 | 2867 | 9 | 7 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Liga Portugal 2 | Farense | 5 | 409 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Scottish Premiership | Hibernian | 3 | 197 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Premiership | St Johnstone | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Škotski pokal | St Johnstone | 1 | 69 | 0 | 1 | – |
| 2017-2018 | Primeira Liga | Aves | 18 | 500 | 1 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2016-2017 | Primeira Liga | Vitoria Setubal | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primeira Liga | St Johnstone | 4 | 227 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2014-2015 | Primeira Liga | St Johnstone | 2 | 51 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Scottish Premiership | St Johnstone | 4 | 169 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | Scottish Premiership | St Johnstone | 3 | 226 | 0 | 0 | – |
|---|