Oglas
Položaj: Napadalec, Državljanstvo: Wales, Starost: 37, Višina: 186 cm. 2025-2026 – nastopi: 36, goli: 3, asistence: 2. Zadnji zabeleženi nastop: Gillingham - Swindon Town (17. marec 2026).
Zadnja posodobitev:
Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Najvišja: 6 mio. € (1. jan. 2018)
Gillingham – nastopi: 36, goli: 3, asistence: 2
Wycombe Wanderers – nastopi: 144, goli: 30, asistence: 12
Stoke City – nastopi: 89, goli: 12, asistence: 3
Burnley – nastopi: 200, goli: 33, asistence: 8
Brighton & Hove Albion – nastopi: 12, goli: 0, asistence: 0
Wolverhampton – nastopi: 11, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Rezultati v živo
Sam Vokes – starost: 37 let. Datum rojstva: 21. oktober 1989.
Položaj: Napadalec.
Sam Vokes meri 186 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Wales.
Sam Vokes v sezoni 2025-2026: 36 tekem, 3 goli in 2 podaji v vseh tekmovanjih.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Gillingham | 36 let | 25 tis. € | |
| Gillingham | 36 let | 50 tis. € | |
| Wycombe Wanderers | 35 let | 75 tis. € | |
| Wycombe Wanderers | 35 let | 100 tis. € | |
| Wycombe Wanderers | 34 let | 125 tis. € | |
| Wycombe Wanderers | 34 let | 175 tis. € | |
| Wycombe Wanderers | 33 let | 275 tis. € | |
| Wycombe Wanderers | 33 let | 450 tis. € | |
| Wycombe Wanderers | 32 let | 450 tis. € | |
| Stoke City | 31 let | 1,5 mio. € | |
| Stoke City | 31 let | 1,5 mio. € | |
| Stoke City | 31 let | 2 mio. € | |
| Stoke City | 30 let | 2,4 mio. € | |
| Stoke City | 30 let | 2,4 mio. € | |
| Stoke City | 30 let | 3 mio. € | |
| Stoke City | 29 let | 5 mio. € | |
| Burnley | 29 let | 6 mio. € | |
| Burnley | 28 let | 6 mio. € | |
| Burnley | 28 let | 6 mio. € | |
| Burnley | 27 let | 4,5 mio. € | |
| Burnley | 27 let | 4 mio. € | |
| Burnley | 26 let | 4 mio. € | |
| Burnley | 26 let | 3,5 mio. € | |
| Burnley | 25 let | 2,5 mio. € | |
| Burnley | 25 let | 2,5 mio. € | |
| Burnley | 24 let | 3 mio. € | |
| Burnley | 24 let | 2 mio. € | |
| Burnley | 23 let | 800 tis. € | |
| Burnley | 23 let | 750 tis. € | |
| Wolves | 22 let | 750 tis. € | |
| Wolves | 21 let | 750 tis. € | |
| Wolves | 19 let | 750 tis. € | |
| Bournemouth | 18 let | 300 tis. € |
Sam Vokes v sezoni 2025-2026: 36 tekem, 3 goli in 2 podaji v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 1152. Povprečna ocena: 6,7.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | League Two | Gillingham | 34 | 1069 | 2 | 2 | 6,6 |
| FA Cup | Gillingham | 1 | 38 | 0 | 0 | 6,5 | |
| EFL Trophy | Gillingham | 1 | 45 | 1 | 0 | 7,5 | |
| 2024-2025 | League One | Wycombe Wanderers | 7 | 41 | 2 | 0 | 6,6 |
| EFL Trophy | Wycombe Wanderers | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Angleški ligaški pokal | Wycombe Wanderers | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2023-2024 | League One | Wycombe Wanderers |
| 40 |
| 1978 |
| 4 |
| 2 |
| 6,7 |
| EFL Trophy | Wycombe Wanderers | 6 | 202 | 1 | 0 | 6,9 |
| Angleški ligaški pokal | Wycombe Wanderers | 2 | 150 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | League One | Wycombe Wanderers | 35 | 2632 | 6 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Wycombe Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 | |
| EFL Trophy | Wycombe Wanderers | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | League One | Wycombe Wanderers | 46 | 3848 | 17 | 7 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Wycombe Wanderers | 2 | 174 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Angleški ligaški pokal | Wycombe Wanderers | 2 | 53 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Championship | Stoke City | 30 | 809 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Angleški ligaški pokal | Stoke City | 3 | 145 | 1 | 0 | 7,0 | |
| FA Cup | Stoke City | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,3 |
| 2019-2020 | Championship | Stoke City | 36 | 1716 | 5 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Angleški ligaški pokal | Stoke City | 3 | 260 | 3 | 0 | 7,4 | |
| FA Cup | Stoke City | 1 | 27 | 0 | 0 | – | |
| Mednarodne prijateljske tekme | Stoke City | 1 | 15 | 0 | 0 | – | |
| Evropsko prvenstvo | Stoke City | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2018-2019 | Championship | Stoke City | 12 | 836 | 3 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Evropsko prvenstvo | Stoke City | 1 | 11 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Premier League | Burnley | 20 | 914 | 3 | 0 | 6,6 | |
| Evropska liga | Burnley | 6 | 357 | 1 | 0 | 6,7 | |
| FA Cup | Burnley | 1 | 74 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Mednarodne prijateljske tekme | Burnley | 1 | 78 | 0 | 0 | – | |
| Angleški ligaški pokal | Burnley | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2017-2018 | Premier League | Burnley | 30 | 980 | 4 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | Premier League | Burnley | 37 | 2055 | 10 | 3 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | Championship | Burnley | 43 | 3343 | 14 | 4 | 6,9 |
|---|
| 2014-2015 | Premier League | Burnley | 15 | 561 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2013-2014 | Championship | Burnley | 9 | 669 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2012-2013 | Championship | Burnley | 32 | 821 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Championship | Brighton & Hove Albion | 12 | 506 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Burnley | 5 | 216 | 0 | 0 | – | |
| Premier League | Wolverhampton | 4 | 62 | 0 | 0 | – |
| 2010-2011 | Premier League | Wolverhampton | 2 | 28 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Wolverhampton | 1 | 24 | 0 | 0 | – | |
| Championship | Watford | 2 | 118 | 0 | 0 | – | |
| Championship | Swansea City | 1 | 25 | 0 | 0 | – | |
| Championship | Portsmouth | 1 | 19 | 0 | 0 | – | |
| Championship | Derby County | 1 | 20 | 0 | 0 | – | |
| Championship | Reading | 1 | 66 | 0 | 0 | – |
| 2009-2010 | Premier League | Wolverhampton | 4 | 42 | 0 | 0 | – |
|---|