Ni podatkov
Najvišja: 1,1 mio. € (20. jul. 2006)
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Mansfield Town | 39 let | 25 tis. € | |
| Mansfield Town | 38 let | 25 tis. € | |
| Mansfield Town | 38 let | 25 tis. € | |
| Mansfield Town | 37 let | 50 tis. € | |
| Mansfield Town | 37 let | 75 tis. € | |
| Mansfield Town | 36 let | 100 tis. € | |
| Hartlepool United | 27 let | 200 tis. € | |
| Hartlepool United | 23 let | 350 tis. € | |
Zadnja posodobitev:
Položaj: Vratar, Državljanstvo: Anglija, Starost: 40, Višina: 193 cm. Scott Flinders v sezoni 2024-2025: 11 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Scott Flinders, je bila Mansfield Town - Exeter City; na igrišču je preživel 90 minut. Datum tekme: 3. maj 2025.
Mansfield Town – nastopi: 22, goli: 0, asistence: 1
Cheltenham Town – nastopi: 65, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Rezultati v živo
Scott Flinders – starost: 40 let. Datum rojstva: 12. junij 1986.
Položaj: Vratar.
Scott Flinders meri 193 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Anglija.
Scott Flinders v sezoni 2024-2025: 11 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
| Crystal Palace |
| 22 let |
| 500 tis. € |
| Falkirk | 22 let | 600 tis. € |
| Falkirk | 22 let | 500 tis. € |
| Crystal Palace | 21 let | 900 tis. € |
| Crystal Palace | 20 let | 1,1 mio. € |
| Crystal Palace | 20 let | 100 tis. € |
Scott Flinders v sezoni 2024-2025: 11 tekem, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 959. Povprečna ocena: 6,6.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | League One | Mansfield Town | 8 | 689 | 0 | 0 | 6,3 |
| English Football League Trophy | Mansfield Town | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,3 | |
| 2023-2024 | English Football League Trophy | Mansfield Town | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2022-2023 | League Two | Mansfield Town | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,8 |
| English Football League Trophy | Mansfield Town | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2021-2022 | League One | Cheltenham Town | 19 | 1710 | 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| FA Cup | Cheltenham Town | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 |
| English Football League Cup | Cheltenham Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2020-2021 | English Football League Trophy | Cheltenham Town | 3 | 225 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League Two | Cheltenham Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,3 | |
| FA Cup | Cheltenham Town | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2019-2020 | League Two | Cheltenham Town | 25 | 2222 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cheltenham Town | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 | |
| English Football League Cup | Cheltenham Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018-2019 | League Two | Cheltenham Town | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Cheltenham Town | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |