Oglas
Scott McMann – trenutni klub: Ayr United. Položaj: Branilec, Državljanstvo: Škotska, Starost: 30, Višina: 183 cm, Tržna vrednost: 125 tis. €. 2026-2027 – nastopi: 14, goli: 0, asistence: 3. Zadnji zabeleženi nastop: Annan Athletic - Ayr United (3. november 2026).
Zadnja posodobitev:
Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Ni podatkov
Najvišja: 450 tis. € (30. dec. 2021)
Ayr United – nastopi: 11, goli: 0, asistence: 2
Po razpoložljivih podatkih ekipe Ayr United za sezono 2026/27 je Scott McMann odigral 855 minut in začel 10 tekem v prvi postavi.
Ayr United – nastopi: 101, goli: 2, asistence: 4
Dundee United – nastopi: 108, goli: 2, asistence: 7
Hamilton Academical – nastopi: 118, goli: 3, asistence: 8
Sorodne strani: Ayr United, Rezultati v živo
Scott McMann – starost: 30 let. Datum rojstva: 9. julij 1996.
Položaj: Branilec.
Scott McMann igra za klub Ayr United.
Scott McMann meri 183 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Škotska.
Tržna vrednost: 125 tis. €.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Ayr United | 29 let | 125 tis. € | |
| Ayr United | 29 let | 175 tis. € | |
| Ayr United | 29 let | 175 tis. € | |
| Ayr United | 28 let | 200 tis. € | |
| Ayr United | 28 let | 300 tis. € | |
| Ayr United | 28 let | 300 tis. € | |
| Dundee United | 27 let | 325 tis. € | |
| Dundee United | 27 let | 350 tis. € | |
| Dundee United | 26 let | 375 tis. € | |
| Dundee United | 26 let | 375 tis. € | |
| Dundee United | 26 let | 400 tis. € | |
| Dundee United | 25 let | 450 tis. € | |
| Dundee United | 25 let | 450 tis. € | |
| Hamilton Academical | 24 let | 400 tis. € | |
| Hamilton Academical | 24 let | 325 tis. € | |
| Hamilton Academical | 24 let | 325 tis. € | |
| Hamilton Academical | 23 let | 325 tis. € | |
| Hamilton Academical | 23 let | 400 tis. € | |
| Hamilton Academical | 23 let | 400 tis. € | |
| Hamilton Academical | 22 let | 300 tis. € | |
| Hamilton Academical | 22 let | 300 tis. € | |
| Hamilton Academical | 21 let | 300 tis. € | |
| Hamilton Academical | 20 let | 75 tis. € | |
| Hamilton Academical | 19 let | 50 tis. € | |
| Hamilton Academical | 18 let | 50 tis. € |
Scott McMann v sezoni 2026-2027: 14 tekem, 0 golov in 3 podaje v vseh tekmovanjih.
Scott McMann v sezoni 2026-2027: 14 tekem, 0 golov in 3 podaje v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 983. Povprečna ocena: 6,1.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Scottish Championship | Ayr United | 11 | 855 | 0 | 2 | 6,2 |
| Škotski ligaški pokal | Ayr United | 2 | 127 | 0 | 1 | 5,9 | |
| Škotski Challenge Cup | Ayr United | 1 | 1 | 0 | 0 | – | |
| 2025-2026 | Scottish Championship | Ayr United | 36 | 3080 | 1 | 1 | 6,3 |
| Škotski Challenge Cup | Ayr United | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Škotski ligaški pokal | Ayr United | 4 | 282 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Škotski pokal |
| 2 |
| 124 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2024-2025 | Scottish Championship | Ayr United | 33 | 2843 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Škotski ligaški pokal | Ayr United | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Škotski pokal | Ayr United | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Škotski Challenge Cup | Ayr United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2023-2024 | Scottish Championship | Dundee United | 35 | 3121 | 2 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Škotski ligaški pokal | Dundee United | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Škotski Challenge Cup | Dundee United | 3 | 255 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Škotski pokal | Dundee United | 1 | 120 | 0 | 1 | 6,3 |
| 2022-2023 | Scottish Premiership | Dundee United | 30 | 2522 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Škotski pokal | Dundee United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Škotski ligaški pokal | Dundee United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Konferenčna liga | Dundee United | 1 | 36 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | Scottish Premiership | Dundee United | 29 | 2168 | 0 | 2 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Škotski pokal | Dundee United | 2 | 157 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Škotski ligaški pokal | Dundee United | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Scottish Championship | Hamilton Academical | 4 | 315 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Scottish Premiership | Hamilton Academical | 36 | 3226 | 1 | 4 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Škotski ligaški pokal | Hamilton Academical | 3 | 270 | 1 | 1 | – | |
| Škotski pokal | Hamilton Academical | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Scottish Premiership | Hamilton Academical | 27 | 2430 | 0 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Škotski ligaški pokal | Hamilton Academical | 3 | 300 | 1 | 0 | – | |
| Škotski pokal | Hamilton Academical | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Scottish Premiership | Hamilton Academical | 21 | 1788 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Škotski ligaški pokal | Hamilton Academical | 1 | 90 | 0 | 1 | – | |
| Škotski pokal | Hamilton Academical | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2017-2018 | Scottish Premiership | Hamilton Academical | 16 | 1160 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2016-2017 | Scottish Premiership | Hamilton Academical | 3 | 270 | 0 | 0 | 5,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Scottish Championship | Hamilton Academical | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,1 |