Oglas
Tim Chow – trenutni klub: Shenzhen Peng City. Položaj: Vezist, Državljanstvo: Taipei, China, Starost: 32, Višina: 180 cm, Tržna vrednost: 650 tis. €. 2026 – nastopi: 25, goli: 4, asistence: 0. Zadnji zabeleženi nastop: Qingdao Hainiu - Shenzhen Peng City (8. november 2026).
Zadnja posodobitev:
Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Najvišja: 1,4 mio. € (10. dec. 2024)
Shenzhen Peng City – nastopi: 29, goli: 4, asistence: 1
Po razpoložljivih podatkih ekipe Shenzhen Peng City za sezono 2026 je Tim Chow odigral 2096 minut in začel 23 tekem v prvi postavi.
Shenzhen Peng City – nastopi: 31, goli: 4, asistence: 1
Chengdu Rongcheng – nastopi: 122, goli: 20, asistence: 11
Henan – nastopi: 56, goli: 2, asistence: 4
Millwall – nastopi: 5, goli: 1, asistence: 0
Spartak Subotica – nastopi: 2, goli: 0, asistence: 0
Ross County – nastopi: 8, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Shenzhen Peng City, Rezultati v živo
Tim Chow – starost: 32 let. Datum rojstva: 18. januar 1994.
Položaj: Vezist.
Tim Chow igra za klub Shenzhen Peng City.
Tim Chow meri 180 cm.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Shenzhen Peng City | 32 let | 650 tis. € | |
| Chengdu Rongcheng | 31 let | 1 mio. € | |
| Chengdu Rongcheng | 31 let | 1,2 mio. € | |
| Chengdu Rongcheng | 30 let | 1,4 mio. € | |
| Chengdu Rongcheng | 30 let | 1,2 mio. € | |
| Chengdu Rongcheng | 29 let | 1 mio. € | |
| Chengdu Rongcheng | 29 let | 800 tis. € | |
| Chengdu Rongcheng | 28 let | 700 tis. € | |
| Henan | 27 let | 500 tis. € | |
| Henan | 27 let | 625 tis. € | |
| Henan | 26 let | 625 tis. € | |
| Henan | 26 let | 325 tis. € | |
| Henan | 25 let | 400 tis. € | |
| Henan | 25 let | 250 tis. € | |
| Spartak Subotica | 24 let | 200 tis. € | |
| Ross County | 24 let | 250 tis. € | |
| Ross County | 23 let | 250 tis. € | |
| Wigan Athletic | 22 let | 100 tis. € | |
| Wigan Athletic | 21 let | 75 tis. € |
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Taipei, China.
Tržna vrednost: 650 tis. €.
Tim Chow v sezoni 2026: 25 tekem, 4 goli in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Tim Chow v sezoni 2026: 25 tekem, 4 goli in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 1857. Povprečna ocena: 6,3.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Kitajska Super League | Shenzhen Peng City | 23 | 1691 | 4 | 0 | 6,4 |
| Kitajski pokal | Shenzhen Peng City | 2 | 166 | 0 | 0 | 5,9 | |
| 2025-2026 | Kitajska Super League | Shenzhen Peng City | 6 | 405 | 0 | 1 | 6,3 |
| Kitajska Super League | Chengdu Rongcheng | 11 | 990 | 3 | 2 | 7,0 | |
| Liga prvakov AFC Elite | Chengdu Rongcheng | 7 | 630 | 1 | 1 | 6,5 | |
| Kitajski pokal | Chengdu Rongcheng | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2025 | Kitajska Super League |
| Chengdu Rongcheng |
| 2 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,7 |
| 2024-2025 | Kitajska Super League | Chengdu Rongcheng | 18 | 1574 | 3 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kitajski pokal | Chengdu Rongcheng | 1 | 77 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2024 | Kitajska Super League | Chengdu Rongcheng | 19 | 1657 | 7 | 2 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kitajski pokal | Chengdu Rongcheng | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2023-2024 | Kitajska Super League | Chengdu Rongcheng | 10 | 885 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2023 | Kitajska Super League | Chengdu Rongcheng | 20 | 1765 | 2 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2022-2023 | Kitajska Super League | Chengdu Rongcheng | 14 | 1170 | 2 | 3 | 6,9 |
|---|
| 2022 | Kitajska Super League | Chengdu Rongcheng | 16 | 1416 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | Kitajska Super League | Chengdu Rongcheng | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kitajska Super League | Henan | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2021 | Kitajska Super League | Henan | 11 | 990 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2020-2021 | Kitajska Super League | Henan | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2020 | Kitajska Super League | Henan | 16 | 1402 | 0 | 1 | 6,1 |
|---|
| 2019-2020 | Kitajska Super League | Henan | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2019 | Kitajska Super League | Henan | 13 | 1132 | 2 | 3 | 6,4 |
|---|
| 2018-2019 | Kitajska Super League | Henan | 9 | 739 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Srbska Superliga | Millwall | 1 | 65 | 0 | 0 | – | |
| Evropska liga | Spartak Subotica | 2 | 14 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2017-2018 | Scottish Premiership | Ross County | 5 | 380 | 0 | 0 | 5,9 |
|---|
| 2016-2017 | Scottish Premiership | Ross County | 3 | 250 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Wigan Athletic | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2015-2016 | League One | Millwall | 2 | 35 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | Championship | Wigan Athletic | 2 | 73 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Millwall | 2 | 169 | 1 | 0 | 6,3 |