Oglas
Tim Ream – trenutni klub: Charlotte. Položaj: Branilec, Državljanstvo: Združene države Amerike, Starost: 39, Višina: 186 cm, Tržna vrednost: 150 tis. €. 2026 – nastopi: 30, goli: 0, asistence: 1. Zadnji zabeleženi nastop: Columbus Crew - Charlotte (15. oktober 2026).
Zadnja posodobitev:
Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Poškodovan
Ni podatkov
Najvišja: 4 mio. € (12. jun. 2019)
Charlotte – nastopi: 21, goli: 0, asistence: 1
Po razpoložljivih podatkih ekipe Charlotte za sezono 2026 je Tim Ream odigral 1853 minut in začel 21 tekem v prvi postavi.
Charlotte – nastopi: 68, goli: 1, asistence: 1
MLS All Stars – nastopi: 1, goli: 0, asistence: 0
Fulham – nastopi: 300, goli: 5, asistence: 3
Bolton Wanderers – nastopi: 19, goli: 0, asistence: 1
Sorodne strani: Charlotte, Rezultati v živo
Tim Ream – starost: 39 let. Datum rojstva: 5. oktober 1987.
Položaj: Branilec.
Tim Ream igra za klub Charlotte.
Tim Ream meri 186 cm.
Boljša noga: Leva.
Državljanstvo: Združene države Amerike.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Charlotte | 38 let | 150 tis. € | |
| Charlotte | 38 let | 200 tis. € | |
| Charlotte | 37 let | 300 tis. € | |
| Charlotte | 37 let | 400 tis. € | |
| Charlotte | 36 let | 500 tis. € | |
| Fulham | 36 let | 800 tis. € | |
| Fulham | 36 let | 1 mio. € | |
| Fulham | 35 let | 1 mio. € | |
| Fulham | 35 let | 1 mio. € | |
| Fulham | 34 let | 800 tis. € | |
| Fulham | 34 let | 500 tis. € | |
| Fulham | 34 let | 500 tis. € | |
| Fulham | 33 let | 600 tis. € | |
| Fulham | 33 let | 800 tis. € | |
| Fulham | 33 let | 1,2 mio. € | |
| Fulham | 32 let | 1,2 mio. € | |
| Fulham | 32 let | 1,5 mio. € | |
| Fulham | 32 let | 2,5 mio. € | |
| Fulham | 31 let | 4 mio. € | |
| Fulham | 31 let | 3,5 mio. € | |
| Fulham | 30 let | 3,5 mio. € | |
| Fulham | 30 let | 3 mio. € | |
| Fulham | 29 let | 2 mio. € | |
| Fulham | 29 let | 1,3 mio. € | |
| Fulham | 28 let | 1 mio. € | |
| Fulham | 28 let | 1,5 mio. € | |
| Fulham | 27 let | 1,5 mio. € | |
| Bolton Wanderers | 27 let | 1,5 mio. € | |
| Bolton Wanderers | 26 let | 1,5 mio. € | |
| Bolton Wanderers | 25 let | 1,2 mio. € | |
| Bolton Wanderers | 25 let | 1,5 mio. € | |
| Bolton Wanderers | 24 let | 2 mio. € | |
| Bolton Wanderers | 24 let | 3 mio. € | |
| New York Red Bulls | 23 let | 250 tis. € | |
| New York Red Bulls | 22 let | 100 tis. € | |
| New York Red Bulls | 22 let | 50 tis. € |
Tržna vrednost: 150 tis. €.
Tim Ream v sezoni 2026: 30 tekem, 0 golov in 1 podaja v vseh tekmovanjih.
Tim Ream v sezoni 2026: 30 tekem, 0 golov in 1 podaja v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 2555.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | Charlotte | 21 | 1853 | 0 | 1 | 6,9 |
| Leagues Cup | Charlotte | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Tekma vseh zvezd MLS | MLS All Stars | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Svetovno prvenstvo | Združene države AmerikeReprezentanca | 4 | 360 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Mednarodne prijateljske tekme | Združene države AmerikeReprezentanca | 2 | 117 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2025-2026 | Major League Soccer | Charlotte | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,4 |
| Leagues Cup |
| Charlotte |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,9 |
| Mednarodne prijateljske tekme | Združene države AmerikeReprezentanca | 2 | 163 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2025 | Major League Soccer | Charlotte | 18 | 1452 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Leagues Cup | Charlotte | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| U.S. Open Cup | Charlotte | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Zlati pokal CONCACAF | Združene države AmerikeReprezentanca | 6 | 540 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2024-2025 | Major League Soccer | Charlotte | 13 | 1110 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| U.S. Open Cup | Charlotte | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga narodov CONCACAF | Združene države AmerikeReprezentanca | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Mednarodne prijateljske tekme | Združene države AmerikeReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024 | Major League Soccer | Charlotte | 7 | 616 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mednarodne prijateljske tekme | Združene države AmerikeReprezentanca | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Copa América | Združene države AmerikeReprezentanca | 2 | 176 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023-2024 | Premier League | Fulham | 18 | 1504 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Angleški ligaški pokal | Fulham | 2 | 97 | 0 | 0 | 6,7 | |
| FA Cup | Fulham | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Mednarodne prijateljske tekme | Združene države AmerikeReprezentanca | 4 | 332 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Liga narodov CONCACAF | Združene države AmerikeReprezentanca | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Copa América | Združene države AmerikeReprezentanca | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | Premier League | Fulham | 33 | 2899 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Fulham | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Svetovno prvenstvo | Združene države AmerikeReprezentanca | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Liga narodov CONCACAF | Združene države AmerikeReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 |
| 2022 | Svetovno prvenstvo | Združene države AmerikeReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kvalifikacije za SP (CONCACAF) | Združene države AmerikeReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2021-2022 | Championship | Fulham | 46 | 4071 | 1 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Fulham | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2020-2021 | Premier League | Fulham | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Fulham | 2 | 210 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Angleški ligaški pokal | Fulham | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 | |
| Mednarodne prijateljske tekme | Združene države AmerikeReprezentanca | 4 | 299 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Liga narodov CONCACAF | Združene države AmerikeReprezentanca | 1 | 82 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Championship | Fulham | 47 | 4188 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Fulham | 1 | 6 | 0 | 0 | 2,7 | |
| Liga narodov CONCACAF | Združene države AmerikeReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Mednarodne prijateljske tekme | Združene države AmerikeReprezentanca | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Premier League | Fulham | 26 | 2049 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Angleški ligaški pokal | Fulham | 2 | 131 | 0 | 0 | 6,4 | |
| FA Cup | Fulham | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Mednarodne prijateljske tekme | Združene države AmerikeReprezentanca | 3 | 227 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Championship | Fulham | 47 | 4050 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2016-2017 | Championship | Fulham | 34 | 2479 | 1 | 0 | 6,9 |
|---|
| 2015-2016 | Championship | Fulham | 29 | 2294 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2014-2015 | Championship | Bolton Wanderers | 7 | 414 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2013-2014 | Championship | Bolton Wanderers | 4 | 257 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2012-2013 | Championship | Bolton Wanderers | 4 | 184 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2011-2012 | Premier League | Bolton Wanderers | 4 | 360 | 0 | 0 | – |
|---|