Oglas
William Forrester – trenutni klub: Leyton Orient. Položaj: Branilec, Državljanstvo: Anglija, Starost: 25, Višina: 180 cm, Tržna vrednost: 300 tis. €. 2026-2027 – nastopi: 13, goli: 1, asistence: 1. Zadnji zabeleženi nastop: Burton - Leyton Orient (24. oktober 2026).
Zadnja posodobitev:

Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Ni podatkov
Najvišja: 500 tis. € (8. jun. 2023)
Leyton Orient – nastopi: 9, goli: 1, asistence: 1
Po razpoložljivih podatkih ekipe Leyton Orient za sezono 2026/27 je William Forrester odigral 810 minut in začel 9 tekem v prvi postavi.
Leyton Orient – nastopi: 30, goli: 2, asistence: 1
Bolton Wanderers – nastopi: 54, goli: 1, asistence: 2
Port Vale – nastopi: 38, goli: 2, asistence: 1
Stoke City U23 – nastopi: 25, goli: 4, asistence: 0
Stoke City – nastopi: 2, goli: 0, asistence: 0
Bournemouth – nastopi: 2, goli: 1, asistence: 0
Sorodne strani: Leyton Orient, Rezultati v živo
William Forrester – starost: 25 let. Datum rojstva: 29. januar 2001.
Položaj: Branilec.
William Forrester igra za klub Leyton Orient.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|
| Leyton Orient | 24 let | 300 tis. € | |
| Bolton Wanderers | 24 let | 275 tis. € | |
| Bolton Wanderers | 23 let | 300 tis. € | |
| Bolton Wanderers | 23 let | 250 tis. € | |
| Bolton Wanderers | 22 let | 275 tis. € | |
| Bolton Wanderers | 22 let | 375 tis. € | |
| Port Vale | 21 let | 500 tis. € | |
| Port Vale | 21 let | 450 tis. € | |
| Port Vale | 21 let | 300 tis. € | |
| Stoke City U23 | 19 let | 50 tis. € |
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Anglija.
Tržna vrednost: 300 tis. €.
William Forrester v sezoni 2026-2027: 13 tekem, 1 gol in 1 podaja v vseh tekmovanjih.
William Forrester v sezoni 2026-2027: 13 tekem, 1 gol in 1 podaja v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 1082. Povprečna ocena: 6,9.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Leyton Orient | 9 | 810 | 1 | 1 | 7,0 |
| EFL Trophy | Leyton Orient | 2 | 152 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Angleški ligaški pokal | Leyton Orient | 2 | 120 | 0 | 0 | 6,7 | |
| 2025-2026 | League One | Leyton Orient | 17 | 1425 | 1 | 0 | 6,6 |
| EFL Trophy | Bolton Wanderers | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2024-2025 | League One | Bolton Wanderers | 23 | 1709 | 0 | 0 | 6,7 |
| EFL Trophy |
| 3 |
| 263 |
| 0 |
| 0 |
| 7,3 |
| FA Cup | Bolton Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023-2024 | League One | Bolton Wanderers | 15 | 965 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Bolton Wanderers | 4 | 315 | 1 | 1 | 7,0 | |
| EFL Trophy | Bolton Wanderers | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,9 | |
| Angleški ligaški pokal | Bolton Wanderers | 2 | 146 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | League One | Port Vale | 35 | 2202 | 2 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Port Vale | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Angleški ligaški pokal | Port Vale | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2021-2022 | Premier League 2 | Stoke City U23 | 8 | 641 | 0 | 0 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Stoke City | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Championship | Bournemouth | 1 | 73 | 0 | 0 | 7,2 | |
| League Two | Mansfield Town | 4 | 166 | 0 | 0 | 6,6 | |
| FA Cup | Mansfield Town | 2 | 91 | 1 | 0 | 6,8 | |
| EFL Trophy | Mansfield Town | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Championship | Bournemouth | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League 2 | Stoke City U23 | 13 | 1125 | 2 | 0 | 7,1 |
| 2019-2020 | Premier League 2 | Stoke City U23 | 4 | 360 | 2 | 0 | 6,7 |
|---|