Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Poškodovan
Najvišja: 450 tis. € (20. jan. 2019)
Zadnja posodobitev:
Wouter van der Steen – trenutni klub: Willem II. Položaj: Vratar, Državljanstvo: Nizozemska, Starost: 36, Višina: 187 cm, Tržna vrednost: 75 tis. €. Wouter van der Steen v sezoni 2026-2027: 1 tekma, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Wouter van der Steen, je bila Go Ahead Eagles - Willem II; na igrišču je preživel 22 minut. Datum tekme: 8. avgust 2026.
Willem II – nastopi: 1, goli: 0, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe Willem II za sezono 2026/27 je Wouter van der Steen odigral 22 minut in začel 0 tekem v prvi postavi.
Willem II – nastopi: 1, goli: 0, asistence: 0
Helmond Sport – nastopi: 70, goli: 0, asistence: 1
Den Bosch – nastopi: 163, goli: 0, asistence: 0
Heerenveen – nastopi: 1, goli: 0, asistence: 0
Sorodne strani: Willem II, Rezultati v živo
Wouter van der Steen – starost: 36 let. Datum rojstva: 3. junij 1990.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Willem II | 35 let | 75 tis. € | |
| Willem II | 35 let | 75 tis. € | |
| Willem II | 35 let | 125 tis. € | |
| Helmond Sport | 35 let | 175 tis. € | |
| Helmond Sport | 34 let | 200 tis. € | |
| Helmond Sport | 34 let | 250 tis. € | |
| Helmond Sport | 33 let | 300 tis. € | |
| Helmond Sport | 33 let | 350 tis. € | |
| Den Bosch | 32 let | 425 tis. € | |
| Den Bosch | 31 let | 400 tis. € | |
| Den Bosch | 31 let | 400 tis. € | |
| Den Bosch | 30 let | 400 tis. € | |
| Den Bosch | 30 let | 425 tis. € | |
| Den Bosch | 30 let | 450 tis. € | |
| Den Bosch | 29 let | 350 tis. € | |
| Den Bosch | 29 let | 450 tis. € | |
| Den Bosch | 28 let | 450 tis. € | |
| Heerenveen | 28 let | 300 tis. € | |
| Heerenveen | 27 let | 350 tis. € | |
| Heerenveen | 27 let | 250 tis. € | |
| Heerenveen | 26 let | 250 tis. € | |
| Heerenveen | 26 let | 250 tis. € | |
| Helmond Sport | 25 let | 150 tis. € | |
| Helmond Sport | 25 let | 125 tis. € | |
| Helmond Sport | 24 let | 150 tis. € | |
| Helmond Sport | 24 let | 150 tis. € | |
| Helmond Sport | 23 let | 150 tis. € | |
| Helmond Sport | 23 let | 150 tis. € | |
| Helmond Sport | 22 let | 75 tis. € | |
| Helmond Sport | 21 let | 100 tis. € | |
| Helmond Sport | 20 let | 75 tis. € | |
| Helmond Sport | 20 let | 50 tis. € |
Položaj: Vratar.
Wouter van der Steen igra za klub Willem II.
Wouter van der Steen meri 187 cm.
Boljša noga: Desna.
Državljanstvo: Nizozemska.
Tržna vrednost: 75 tis. €.
Wouter van der Steen v sezoni 2026-2027: 1 tekma, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Wouter van der Steen v sezoni 2026-2027: 1 tekma, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 22. Povprečna ocena: 5,2.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Eredivisie | Willem II | 1 | 22 | 0 | 0 | 5,2 |
| 2024-2025 | Eerste Divisie | Helmond Sport | 32 | 2880 | 0 | 1 | 6,7 |
| 2023-2024 | Eerste Divisie | Helmond Sport | 37 | 3299 | 0 | 0 | 7,0 |
| Netherlands KNVB Cup | Helmond Sport | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,6 | |
| 2022-2023 | Eerste Divisie | Den Bosch | 36 | 3238 | 0 | 0 | 6,6 |
| Netherlands KNVB Cup | Den Bosch | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2021-2022 |
|---|
| Eerste Divisie |
| Den Bosch |
| 38 |
| 3420 |
| 0 |
| 0 |
| 6,8 |
| Netherlands KNVB Cup | Den Bosch | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Eerste Divisie | Den Bosch | 35 | 3150 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Eerste Divisie | Den Bosch | 27 | 2430 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Netherlands KNVB Cup | Den Bosch | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Eerste Divisie | Den Bosch | 23 | 2070 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2017-2018 | Eredivisie | Heerenveen | 1 | 61 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|