
Povprečna mesečna ocena
Tapnite graf za preklop vrednosti
Poškodovan
Najvišja: 10 mio. € (2. jun. 2019)
Zadnja posodobitev:
Xeka – trenutni klub: Estoril. Položaj: Vezist, Državljanstvo: Portugalska, Starost: 31, Višina: 186 cm, Tržna vrednost: 600 tis. €. Xeka v sezoni 2026-2027: 3 tekme, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Najnovejša tekma v razpoložljivih podatkih, na kateri je igral Xeka, je bila Benfica - Estoril; na igrišču je preživel 45 minut. Datum tekme: 31. avgust 2026.
Estoril – nastopi: 3, goli: 0, asistence: 0
Po razpoložljivih podatkih ekipe Estoril za sezono 2026/27 je Xeka odigral 160 minut in začel 3 tekme v prvi postavi.
Estoril – nastopi: 29, goli: 2, asistence: 1
Stade Rennais – nastopi: 10, goli: 0, asistence: 0
LOSC Lille – nastopi: 138, goli: 7, asistence: 4
Dijon – nastopi: 17, goli: 2, asistence: 3
Sporting Braga – nastopi: 11, goli: 0, asistence: 1
Sorodne strani: Estoril, Rezultati v živo
Xeka – starost: 31 let. Datum rojstva: 10. november 1994.
| Datum | Ekipa | Starost | Vrednost |
|---|---|---|---|
| Estoril | 31 let | 600 tis. € | |
| Estoril | 31 let | 800 tis. € | |
| Estoril | 31 let | 1 mio. € | |
| Estoril | 30 let | 2 mio. € | |
| Estoril | 30 let | 2 mio. € | |
| Al Sadd | 29 let | 3 mio. € | |
| Free Player | 29 let | 3 mio. € | |
| Free Player | 28 let | 5 mio. € | |
| Rennes | 28 let | 6 mio. € | |
| Rennes | 27 let | 9 mio. € | |
| LOSC | 27 let | 9 mio. € | |
| LOSC | 27 let | 9 mio. € | |
| LOSC | 26 let | 8 mio. € | |
| LOSC | 25 let | 7 mio. € | |
| LOSC | 25 let | 7 mio. € | |
| LOSC | 25 let | 9 mio. € | |
| LOSC | 24 let | 10 mio. € | |
| LOSC | 24 let | 9 mio. € | |
| LOSC | 24 let | 5,5 mio. € | |
| Dijon | 23 let | 5,5 mio. € | |
| Dijon | 23 let | 5,5 mio. € | |
| Dijon | 22 let | 4 mio. € | |
| LOSC | 22 let | 1,3 mio. € | |
| LOSC | 22 let | 1 mio. € | |
| Braga B | 21 let | 300 tis. € | |
| Covilha | 21 let | 200 tis. € | |
| Covilha | 20 let | 150 tis. € | |
| Braga B | 18 let | 250 tis. € |
Položaj: Vezist.
Xeka igra za klub Estoril.
Xeka meri 186 cm.
Boljša noga: Obe.
Državljanstvo: Portugalska.
Tržna vrednost: 600 tis. €.
Xeka v sezoni 2026-2027: 3 tekme, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih.
Xeka v sezoni 2026-2027: 3 tekme, 0 golov in 0 podaj v vseh tekmovanjih. Odigrane minute: 160. Povprečna ocena: 6,1.
| Sezona | Tekmovanje | Ekipa | Tekme | Odigrane minute | Goli | Asistence | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Primeira Liga | Estoril | 3 | 160 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2025-2026 | Primeira Liga | Estoril | 12 | 654 | 1 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | Primeira Liga | Estoril | 14 | 946 | 1 | 1 | 6,5 |
| 2023-2024 | Qatar Crown Prince Cup | Stade Rennais | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022-2023 | Ligue 1 | Stade Rennais | 8 | 551 | 0 | 0 | 6,5 |
| Coupe de France | Stade Rennais | 1 | 13 | 0 | 0 | 6,3 | |
| 2021-2022 |
|---|
| Ligue 1 |
| LOSC Lille |
| 23 |
| 1620 |
| 3 |
| 0 |
| 6,5 |
| Liga prvakov UEFA | LOSC Lille | 7 | 436 | 0 | 0 | 6,4 |
| French Trophee des Champions | LOSC Lille | 1 | 79 | 0 | 0 | 8,4 |
| 2020-2021 | Ligue 1 | LOSC Lille | 33 | 1186 | 1 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Europa UEFA | LOSC Lille | 6 | 468 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Coupe de France | LOSC Lille | 2 | 152 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Ligue 1 | LOSC Lille | 17 | 706 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga prvakov UEFA | LOSC Lille | 3 | 118 | 0 | 0 | 6,5 | |
| French Ligue Coupe | LOSC Lille | 2 | 100 | 0 | 0 | 7,0 | |
| Coupe de France | LOSC Lille | 1 | 67 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Ligue 1 | LOSC Lille | 27 | 2264 | 2 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Coupe de France | LOSC Lille | 1 | 83 | 0 | 0 | – | |
| French Ligue Coupe | LOSC Lille | 1 | 65 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | Ligue 1 | Dijon | 17 | 1394 | 2 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | LOSC Lille | 1 | 14 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2016-2017 | Ligue 1 | LOSC Lille | 13 | 1127 | 1 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primeira Liga | Sporting Braga | 11 | 884 | 0 | 1 | 6,5 |