Vlerësimi mesatar mujor
Prek grafikun për të ndërruar vlerat
Nuk ka të dhëna
Përditësimi i fundit:
Amanda Ilestedt luan për Eintracht Frankfurt(w). Pozicioni: Mbrojtës, Kombësia: Suedi, Mosha: 33, Gjatësia: 178 cm. Amanda Ilestedt në sezonin 2026-2027: 10 ndeshje, 0 gola dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet.
Ndeshja më e fundit në të dhënat e disponueshme ku luajti Amanda Ilestedt ishte Sweden (W) - Lithuania (W), me 45 minuta në fushë. Data e ndeshjes: 13 tetor 2026.
Eintracht Frankfurt (W) – ndeshje: 6, gola: 0, asistime: 0
Sipas të dhënave të disponueshme të ekipit Eintracht Frankfurt (W) për sezonin 2026/27, Amanda Ilestedt luajti 389 minuta dhe u aktivizua si titullar në 4 ndeshje.
Eintracht Frankfurt (W) – ndeshje: 31, gola: 5, asistime: 0
Arsenal (W) – ndeshje: 23, gola: 3, asistime: 0
Paris Saint Germain (W) – ndeshje: 48, gola: 1, asistime: 1
Bayern Munchen (W) – ndeshje: 29, gola: 1, asistime: 0
Faqe të ngjashme: Eintracht Frankfurt(w), Rezultate live
Amanda Ilestedt – mosha: 33 vjeç. Data e lindjes: 17 janar 1993.
Pozicioni: Mbrojtës.
Amanda Ilestedt – klubi: Eintracht Frankfurt(w).
Amanda Ilestedt – gjatësia: 178 cm.
Kombësia: Suedi.
Amanda Ilestedt në sezonin 2026-2027: 10 ndeshje, 0 gola dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet.
Amanda Ilestedt në sezonin 2026-2027: 10 ndeshje, 0 gola dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet. Minuta të luajtura: 691. Vlerësimi mesatar: 6,5.
| Sezoni | Gara | Skuadra | Ndeshjet | Minuta të luajtura | Golat | Asiste | Vlerësimi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | German Frauen Bundesliga | Eintracht Frankfurt (W) | 6 | 389 | 0 | 0 | 6,7 |
| Women's Champions League | Eintracht Frankfurt (W) | 3 | 212 | 0 | 0 | 6,2 | |
| EL W | Eintracht Frankfurt (W) | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| 2026 | Women's World Championship qualification(Europe) | SuediKombëtarja | 5 | 226 | 3 | 0 | 7,7 |
| 2025-2026 | German Frauen Bundesliga | Eintracht Frankfurt (W) | 16 | 1197 | 4 | 0 | 6,9 |
| EL W | Eintracht Frankfurt (W) |
| 3 |
| 147 |
| 1 |
| 0 |
| 7,2 |
| Women's Champions League | Eintracht Frankfurt (W) | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,0 |
| WNL | SuediKombëtarja | 3 | 100 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2025 | European Women's Championship | SuediKombëtarja | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,5 |
|---|
| 2024-2025 | English FA Women's Super League | Arsenal (W) | 3 | 14 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English FA Women's Cup | Arsenal (W) | 3 | 15 | 0 | 0 | 6,6 | |
| WNL | SuediKombëtarja | 1 | 0 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2023-2024 | English FA Women's Super League | Arsenal (W) | 12 | 945 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Women's League Cup | Arsenal (W) | 2 | 64 | 1 | 0 | 7,5 | |
| Women's Champions League | Arsenal (W) | 2 | 180 | 0 | 0 | – | |
| English FA Women's Cup | Arsenal (W) | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,0 | |
| WNL | SuediKombëtarja | 3 | 269 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2023 | Women's World Championship | SuediKombëtarja | 7 | 632 | 4 | 0 | 7,7 |
|---|
| 2022-2023 | French Division 1 Feminine | Paris Saint Germain (W) | 15 | 1251 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's Champions League | Paris Saint Germain (W) | 7 | 630 | 0 | 0 | 6,6 | |
| French Coupe de Feminine | Paris Saint Germain (W) | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare | SuediKombëtarja | 1 | 13 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022 | European Women's Championship | SuediKombëtarja | 5 | 415 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare | SuediKombëtarja | 3 | 186 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Portuguese Algarve Cup | SuediKombëtarja | 1 | 90 | 1 | 0 | 8,3 |
| 2021-2022 | French Division 1 Feminine | Paris Saint Germain (W) | 15 | 1350 | 1 | 0 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's Champions League | Paris Saint Germain (W) | 9 | 776 | 0 | 1 | 7,6 | |
| French Coupe de Feminine | Paris Saint Germain (W) | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Women's World Championship qualification(Europe) | SuediKombëtarja | 6 | 540 | 2 | 0 | 7,5 | |
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare | SuediKombëtarja | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2021 | Women's Olympic Football Tournament | SuediKombëtarja | 6 | 524 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2020-2021 | German Frauen Bundesliga | Bayern Munchen (W) | 17 | 837 | 1 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's Champions League | Bayern Munchen (W) | 8 | 549 | 0 | 0 | – | |
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare | SuediKombëtarja | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2019-2021 | European Women's Championship | SuediKombëtarja | 4 | 276 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2019-2020 | German Frauen Bundesliga | Bayern Munchen (W) | 3 | 163 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Women's Champions League | Bayern Munchen (W) | 1 | 10 | 0 | 0 | – | |
| Portuguese Algarve Cup | SuediKombëtarja | 1 | 44 | 0 | 0 | – |
| 2019 | Women's World Championship | SuediKombëtarja | 2 | 42 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2018-2019 | Women's World Championship | SuediKombëtarja | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare | SuediKombëtarja | 1 | 67 | 0 | 0 | 7,2 |