
Vlerësimi mesatar mujor
Prek grafikun për të ndërruar vlerat
Nuk ka të dhëna
Më e larta: 900 mijë € (1 gush 2019)
Përditësimi i fundit:
Bashar Resan luan për Al Quwa Al Jawiya. Pozicioni: Mesfushor, Kombësia: Irak, Mosha: 29, Gjatësia: 176 cm, Vlera në treg: 800 mijë €. Bashar Resan në sezonin 2026-2027: 3 ndeshje, 1 gol dhe 1 asist në të gjitha kompeticionet.
Ndeshja më e fundit në të dhënat e disponueshme ku luajti Bashar Resan ishte Pakhtakor - Al Qadsiah, me 77 minuta në fushë. Data e ndeshjes: 12 tetor 2026.
Pakhtakor – ndeshje: 7, gola: 1, asistime: 1
Al Quwa Al Jawiya – ndeshje: 2, gola: 0, asistime: 1
Al Markhiya – ndeshje: 12, gola: 3, asistime: 3
Qatar Sports Club – ndeshje: 63, gola: 8, asistime: 17
Persepolis – ndeshje: 31, gola: 1, asistime: 3
Faqe të ngjashme: Al Quwa Al Jawiya, Rezultate live
Bashar Resan – mosha: 29 vjeç. Data e lindjes: 22 dhjetor 1996.
Pozicioni: Mesfushor.
Bashar Resan – klubi: Al Quwa Al Jawiya.
| Data | Skuadra | Mosha | Vlera |
|---|---|---|---|
| Pakhtakor | 29 vjeç | 800 mijë € | |
| Pakhtakor | 28 vjeç | 800 mijë € | |
| Pakhtakor | 28 vjeç | 700 mijë € | |
| Al Quwa Al Jawiya | 27 vjeç | 600 mijë € | |
| Al Markhiya | 27 vjeç | 750 mijë € | |
| Qatar | 26 vjeç | 800 mijë € | |
| Qatar | 26 vjeç | 800 mijë € | |
| Qatar | 25 vjeç | 800 mijë € | |
| Qatar | 25 vjeç | 800 mijë € | |
| Qatar | 25 vjeç | 750 mijë € | |
| Qatar | 24 vjeç | 650 mijë € | |
| Persepolis | 24 vjeç | 700 mijë € | |
| Persepolis | 23 vjeç | 725 mijë € | |
| Persepolis | 22 vjeç | 900 mijë € | |
| Persepolis | 22 vjeç | 800 mijë € | |
| Persepolis | 21 vjeç | 500 mijë € | |
| Persepolis | 21 vjeç | 500 mijë € | |
| Al Quwa Al Jawiya | 20 vjeç | 75 mijë € |
Bashar Resan – gjatësia: 176 cm.
Këmba e preferuar: Djathtë.
Kombësia: Irak.
Vlera e tregut: 800 mijë €.
Bashar Resan në sezonin 2026-2027: 3 ndeshje, 1 gol dhe 1 asist në të gjitha kompeticionet.
Bashar Resan në sezonin 2026-2027: 3 ndeshje, 1 gol dhe 1 asist në të gjitha kompeticionet. Minuta të luajtura: 235. Vlerësimi mesatar: 7,1.
| Sezoni | Gara | Skuadra | Ndeshjet | Minuta të luajtura | Golat | Asiste | Vlerësimi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | AFC Champions League Elite | Pakhtakor | 3 | 235 | 1 | 1 | 7,1 |
| 2026 | World Championship qualification (AFC) | IrakKombëtarja | 5 | 290 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2024-2025 | AFC Champions League Elite | Pakhtakor | 4 | 140 | 0 | 0 | 6,0 |
| AFC Champions League Two | Al Quwa Al Jawiya | 2 | 171 | 0 | 1 | 6,7 | |
| AFC Champions League Two | Al Markhiya | 3 | 213 | 0 | 0 | 5,8 | |
| 2023-2024 | Qatar Stars League | Al Markhiya |
| 9 |
| 821 |
| 3 |
| 3 |
| 6,8 |
| Qatar Stars League | Qatar Sports Club | 12 | 963 | 0 | 3 | 6,5 |
| Thai King's Cup | IrakKombëtarja | 2 | 174 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2023 | Kupa e Azisë AFC | IrakKombëtarja | 2 | 75 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare | IrakKombëtarja | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | Qatar Stars League | Qatar Sports Club | 20 | 1611 | 2 | 7 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare | IrakKombëtarja | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2022 | World Championship qualification (AFC) | IrakKombëtarja | 6 | 371 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2021-2022 | Qatar Stars League | Qatar Sports Club | 18 | 1442 | 3 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Qatar Amir Cup | Qatar Sports Club | 2 | 180 | 1 | 0 | 7,4 | |
| Qatari Stars Cup | Qatar Sports Club | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 | |
| World Championship qualification (AFC) | IrakKombëtarja | 3 | 238 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare | IrakKombëtarja | 1 | 12 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Qatar Amir Cup | Qatar Sports Club | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arab Cup | IrakKombëtarja | 3 | 192 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | Qatar Stars League | Qatar Sports Club | 9 | 805 | 2 | 2 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Iran Pro League | Persepolis | 4 | 300 | 0 | 0 | – | |
| World Championship qualification (AFC) | IrakKombëtarja | 2 | 143 | 0 | 0 | – |
| 2020 | AFC Champions League | Persepolis | 10 | 786 | 1 | 2 | 6,7 |
|---|
| 2019-2020 | Iran Pro League | Persepolis | 1 | 94 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Championship qualification (AFC) | IrakKombëtarja | 4 | 294 | 0 | 0 | – |
| 2019 | AFC Champions League | Persepolis | 4 | 299 | 0 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kupa e Azisë AFC | IrakKombëtarja | 2 | 98 | 0 | 0 | 5,8 |
| 2018-2019 | AFC Champions League | Persepolis | 1 | 89 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare | IrakKombëtarja | 1 | 70 | 0 | 0 | – |
| 2018 | AFC Champions League | Persepolis | 7 | 453 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare | IrakKombëtarja | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2017-2018 | AFC Champions League | Persepolis | 4 | 52 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|