Më e larta: 800 mijë € (16 dhj 2019)
| Data | Skuadra | Mosha | Vlera |
|---|---|---|---|
| Nurnberg II | 27 vjeç | 200 mijë € | |
| Nurnberg II | 26 vjeç | 300 mijë € | |
| Nürnberg | 26 vjeç | 400 mijë € | |
| Nürnberg | 26 vjeç | 400 mijë € | |
| Nürnberg | 25 vjeç | 600 mijë € | |
| Nürnberg | 25 vjeç | 750 mijë € | |
| Nürnberg | 24 vjeç | 750 mijë € | |
| Nürnberg | 24 vjeç | 450 mijë € | |
Përditësimi i fundit:
Benjamin Goller luan për SSV Ulm 1846. Pozicioni: Sulmues, Kombësia: Gjermani, Mosha: 27, Gjatësia: 180 cm, Vlera në treg: 200 mijë €. Benjamin Goller në sezonin 2024-2025: 9 ndeshje, 0 gola dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet.
Ndeshja më e fundit në të dhënat e disponueshme ku luajti Benjamin Goller ishte Nürnberg - Elversberg, me 7 minuta në fushë. Data e ndeshjes: 4 maj 2025.
SSV Ulm 1846 – ndeshje: 5, gola: 1, asistime: 0
Sipas të dhënave të disponueshme të ekipit SSV Ulm 1846 për sezonin 2026/27, Benjamin Goller luajti 275 minuta dhe u aktivizua si titullar në 3 ndeshje.
Nürnberg – ndeshje: 51, gola: 3, asistime: 2
Karlsruher – ndeshje: 42, gola: 5, asistime: 4
Darmstadt 98 – ndeshje: 12, gola: 2, asistime: 1
Schalke 04 – ndeshje: 2, gola: 0, asistime: 0
Werder Bremen – ndeshje: 11, gola: 0, asistime: 0
Faqe të ngjashme: SSV Ulm 1846, Rezultate live
| Nürnberg |
| 24 vjeç |
| 450 mijë € |
| Werder Bremen | 23 vjeç | 600 mijë € |
| Karlsruher | 23 vjeç | 700 mijë € |
| Darmstadt 98 | 22 vjeç | 700 mijë € |
| Karlsruher | 22 vjeç | 700 mijë € |
| Karlsruher | 22 vjeç | 800 mijë € |
| Werder Bremen | 21 vjeç | 725 mijë € |
| Werder Bremen | 20 vjeç | 800 mijë € |
| Schalke 04 | 20 vjeç | 400 mijë € |
| Schalke 04 | 19 vjeç | 500 mijë € |
| Schalke 04 | 19 vjeç | 200 mijë € |
Benjamin Goller – mosha: 27 vjeç. Data e lindjes: 1 janar 1999.
Pozicioni: Sulmues.
Benjamin Goller – klubi: SSV Ulm 1846.
Benjamin Goller – gjatësia: 180 cm.
Këmba e preferuar: Djathtë.
Kombësia: Gjermani.
Vlera e tregut: 200 mijë €.
Benjamin Goller në sezonin 2024-2025: 9 ndeshje, 0 gola dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet.
Benjamin Goller në sezonin 2024-2025: 9 ndeshje, 0 gola dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet. Minuta të luajtura: 202. Vlerësimi mesatar: 6,3.
| Sezoni | Gara | Skuadra | Ndeshjet | Minuta të luajtura | Golat | Asiste | Vlerësimi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-2025 | 2. Bundesliga | Nürnberg | 9 | 202 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | 2. Bundesliga | Nürnberg | 31 | 2220 | 2 | 1 | 6,4 |
| DFB Pokal | Nürnberg | 3 | 214 | 1 | 1 | 7,2 | |
| 2022-2023 | 2. Bundesliga | Nürnberg | 7 | 234 | 0 | 0 | 6,3 |
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare të klubeve | Nürnberg | 1 | 45 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2021-2022 | 2. Bundesliga | Karlsruher | 13 | 843 | 1 | 2 | 6,4 |
| DFB Pokal |
| Karlsruher |
| 1 |
| 86 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2. Bundesliga | Darmstadt 98 | 11 | 615 | 2 | 1 | 6,5 |
| DFB Pokal | Darmstadt 98 | 1 | 105 | 0 | 0 | 6,9 |
| 2020-2021 | 2. Bundesliga | Karlsruher | 27 | 1633 | 4 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| DFB Pokal | Karlsruher | 1 | 111 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2019-2020 | Regionalliga | Schalke 04 | 1 | 87 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Werder Bremen | 10 | 281 | 0 | 0 | – | |
| DFB Pokal | Werder Bremen | 1 | 16 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2018-2019 | UEFA Champions League | Schalke 04 | 1 | 59 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|