Vlerësimi mesatar mujor
Prek grafikun për të ndërruar vlerat
Më e larta: 600 mijë € (14 dhj 2023)
Përditësimi i fundit:
Charles-Andreas Brym luan për NAC Breda. Pozicioni: Sulmues, Kombësia: Kanada, Mosha: 28, Gjatësia: 185 cm, Vlera në treg: 350 mijë €. Charles-Andreas Brym në sezonin 2026-2027: 9 ndeshje, 6 gola dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet.
Ndeshja më e fundit në të dhënat e disponueshme ku luajti Charles-Andreas Brym ishte Helmond Sport - NAC Breda, me 89 minuta në fushë. Data e ndeshjes: 16 tetor 2026.
NAC Breda – ndeshje: 9, gola: 6, asistime: 0
Sipas të dhënave të disponueshme të ekipit NAC Breda për sezonin 2026/27, Charles-Andreas Brym luajti 600 minuta dhe u aktivizua si titullar në 9 ndeshje.
NAC Breda – ndeshje: 34, gola: 8, asistime: 4
Almere City – ndeshje: 17, gola: 3, asistime: 2
Sparta Rotterdam – ndeshje: 49, gola: 8, asistime: 4
Eindhoven – ndeshje: 64, gola: 20, asistime: 10
Belenenses SAD – ndeshje: 3, gola: 0, asistime: 0
Royal Excel Mouscron – ndeshje: 8, gola: 0, asistime: 0
Faqe të ngjashme: NAC Breda, Rezultate live
| Data | Skuadra | Mosha | Vlera |
|---|---|---|---|
| NAC Breda | 27 vjeç | 350 mijë € | |
| NAC Breda | 27 vjeç | 450 mijë € | |
| Almere City | 26 vjeç | 450 mijë € | |
| Sparta Rotterdam | 26 vjeç | 450 mijë € | |
| Sparta Rotterdam | 25 vjeç | 550 mijë € | |
| Sparta Rotterdam | 25 vjeç | 600 mijë € | |
| Sparta Rotterdam | 25 vjeç | 550 mijë € | |
| Sparta Rotterdam | 24 vjeç | 450 mijë € | |
| Eindhoven | 23 vjeç | 325 mijë € | |
| Eindhoven | 23 vjeç | 225 mijë € | |
| Eindhoven | 23 vjeç | 175 mijë € | |
| Eindhoven | 23 vjeç | 200 mijë € | |
| Royal Excel Mouscron | 22 vjeç | 150 mijë € | |
| Royal Excel Mouscron | 22 vjeç | 150 mijë € | |
| Royal Excel Mouscron | 21 vjeç | 150 mijë € |
Charles-Andreas Brym – mosha: 28 vjeç. Data e lindjes: 8 gusht 1998.
Pozicioni: Sulmues.
Charles-Andreas Brym – klubi: NAC Breda.
Charles-Andreas Brym – gjatësia: 185 cm.
Këmba e preferuar: Majtë.
Kombësia: Kanada.
Vlera e tregut: 350 mijë €.
Charles-Andreas Brym në sezonin 2026-2027: 9 ndeshje, 6 gola dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet.
Charles-Andreas Brym në sezonin 2026-2027: 9 ndeshje, 6 gola dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet. Minuta të luajtura: 600. Vlerësimi mesatar: 7,2.
| Sezoni | Gara | Skuadra | Ndeshjet | Minuta të luajtura | Golat | Asiste | Vlerësimi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Eerste Divisie | NAC Breda | 9 | 600 | 6 | 0 | 7,2 |
| 2025-2026 | Eredivisie | NAC Breda | 24 | 1513 | 2 | 4 | 6,5 |
| Kupa KNVB | NAC Breda | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,4 | |
| 2024-2025 | Eredivisie | Almere City | 17 | 1301 | 3 | 2 | 6,6 |
| Eredivisie | Sparta Rotterdam | 12 | 301 | 0 | 1 | 6,4 | |
| Kupa KNVB | Sparta Rotterdam | 2 | 183 | 3 | 1 | 8,0 | |
| 2023-2024 |
| Sparta Rotterdam |
| 32 |
| 1378 |
| 4 |
| 2 |
| 6,6 |
| Kupa KNVB | Sparta Rotterdam | 1 | 89 | 1 | 0 | 8,1 |
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare | KanadaKombëtarja | 1 | 34 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023 | CONCACAF Gold Cup | KanadaKombëtarja | 3 | 83 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare | KanadaKombëtarja | 1 | 9 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | Eerste Divisie | Eindhoven | 31 | 2618 | 11 | 9 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kupa KNVB | Eindhoven | 2 | 210 | 1 | 0 | 7,7 | |
| Eredivisie | Sparta Rotterdam | 2 | 10 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga e Kombeve CONCACAF | KanadaKombëtarja | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare | KanadaKombëtarja | 1 | 30 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022 | Kualifikimet për Kupën e Botës (CONCACAF) | KanadaKombëtarja | 3 | 14 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|
| 2021-2022 | Eerste Divisie | Eindhoven | 30 | 2280 | 8 | 1 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kupa KNVB | Eindhoven | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2021 | Kualifikimet olimpike (CONCACAF) | KanadaKombëtarja | 2 | 140 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2020-2021 | Kualifikimet olimpike (CONCACAF) | Belenenses SAD | 2 | 114 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pro League belge | Royal Excel Mouscron | 7 | 198 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Kupa e Belgjikës | Royal Excel Mouscron | 1 | 15 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Primeira Liga | Belenenses SAD | 1 | 9 | 0 | 0 | – |
|---|