Vlerësimi mesatar mujor
Prek grafikun për të ndërruar vlerat
Më e larta: 550 mijë € (12 jan 2023)
Përditësimi i fundit:
Cheng Jin luan për Zhejiang. Pozicioni: Mesfushor, Kombësia: Kinë, Mosha: 31, Gjatësia: 172 cm, Vlera në treg: 250 mijë €. Cheng Jin në sezonin 2026: 20 ndeshje, 2 gola dhe 4 asiste në të gjitha kompeticionet.
Ndeshja më e fundit në të dhënat e disponueshme ku luajti Cheng Jin ishte Zhejiang Professional - Shanghai Port, me 65 minuta në fushë. Data e ndeshjes: 9 tetor 2026.
Zhejiang Professional – ndeshje: 21, gola: 2, asistime: 4
Sipas të dhënave të disponueshme të ekipit Zhejiang Professional për sezonin 2026, Cheng Jin luajti 1285 minuta dhe u aktivizua si titullar në 15 ndeshje.
Zhejiang Professional – ndeshje: 164, gola: 8, asistime: 19
Faqe të ngjashme: Zhejiang, Rezultate live
Cheng Jin – mosha: 31 vjeç. Data e lindjes: 18 shkurt 1995.
Pozicioni: Mesfushor.
Cheng Jin – klubi: Zhejiang.
Cheng Jin – gjatësia: 172 cm.
| Data | Skuadra | Mosha | Vlera |
|---|---|---|---|
| Zhejiang | 31 vjeç | 250 mijë € | |
| Zhejiang | 30 vjeç | 300 mijë € | |
| Zhejiang | 30 vjeç | 350 mijë € | |
| Zhejiang | 29 vjeç | 400 mijë € | |
| Zhejiang | 29 vjeç | 400 mijë € | |
| Zhejiang | 28 vjeç | 350 mijë € | |
| Zhejiang | 28 vjeç | 200 mijë € | |
| Zhejiang | 27 vjeç | 550 mijë € | |
| Zhejiang | 26 vjeç | 150 mijë € | |
| Zhejiang | 26 vjeç | 125 mijë € | |
| Zhejiang | 25 vjeç | 125 mijë € | |
| Zhejiang | 24 vjeç | 125 mijë € | |
| Zhejiang | 24 vjeç | 175 mijë € | |
| Zhejiang | 23 vjeç | 200 mijë € | |
| Zhejiang | 23 vjeç | 200 mijë € | |
| Zhejiang | 22 vjeç | 125 mijë € | |
| Zhejiang | 22 vjeç | 75 mijë € | |
| Zhejiang | 22 vjeç | 75 mijë € | |
| Zhejiang | 21 vjeç | 75 mijë € | |
| Wuhan FC(2009-2023) | 21 vjeç | 100 mijë € | |
| Wuhan FC(2009-2023) | 20 vjeç | 75 mijë € | |
| Zhejiang | 20 vjeç | 25 mijë € | |
| Zhejiang | 19 vjeç | 50 mijë € | |
| Zhejiang | 19 vjeç | 75 mijë € | |
| Zhejiang | 19 vjeç | 25 mijë € |
Këmba e preferuar: Djathtë.
Kombësia: Kinë.
Vlera e tregut: 250 mijë €.
Cheng Jin në sezonin 2026: 20 ndeshje, 2 gola dhe 4 asiste në të gjitha kompeticionet.
Cheng Jin në sezonin 2026: 20 ndeshje, 2 gola dhe 4 asiste në të gjitha kompeticionet. Minuta të luajtura: 1156.
| Sezoni | Gara | Skuadra | Ndeshjet | Minuta të luajtura | Golat | Asiste | Vlerësimi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Chinese Super League | Zhejiang Professional | 17 | 1105 | 2 | 4 | 6,7 |
| World Championship qualification (AFC) | KinëKombëtarja | 2 | 23 | 0 | 0 | 6,4 | |
| CFA Team China International Tournament | KinëKombëtarja | 1 | 28 | 0 | 0 | 5,4 | |
| 2025-2026 | Chinese Super League | Zhejiang Professional | 7 | 313 | 0 | 1 | 6,4 |
| Series | Zhejiang Professional | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025 | Chinese Super League | Zhejiang Professional | 13 | 1123 |
| 0 |
| 3 |
| 6,8 |
| 2024-2025 | AFC Champions League Two | Zhejiang Professional | 6 | 476 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Super League | Zhejiang Professional | 5 | 450 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024 | Chinese Super League | Zhejiang Professional | 26 | 1598 | 3 | 3 | 6,6 |
|---|
| 2023-2024 | Chinese Super League | Zhejiang Professional | 6 | 283 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Zhejiang Professional | 6 | 392 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2023 | Chinese Super League | Zhejiang Professional | 11 | 711 | 2 | 3 | 7,0 |
|---|
| 2022-2023 | Chinese Super League | Zhejiang Professional | 4 | 269 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese FA Cup | Zhejiang Professional | 2 | 137 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Chinese Super League | Zhejiang Professional | 23 | 1821 | 0 | 3 | 6,8 |
|---|
| 2021-2022 | Chinese Football League 1 | Zhejiang Professional | 11 | 805 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Super League | Zhejiang Professional | 5 | 394 | 1 | 1 | 6,9 |
| 2020-2021 | Chinese Football League 1 | Zhejiang Professional | 20 | 1357 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese FA Cup | Zhejiang Professional | 1 | 17 | 0 | 0 | – |