Reklamë
D'Margio Wright-Phillips luan për Beerschot VA. Pozicioni: Sulmues, Kombësia: Granadë, Mosha: 25, Gjatësia: 170 cm, Vlera në treg: 500 mijë €. 2026-2027 – ndeshje: 9, gola: 2, asistime: 1. Paraqitja e fundit e regjistruar: Beerschot Wilrijk - Francs Borains (31 tetor 2026).
Përditësimi i fundit:
Vlerësimi mesatar mujor
Prek grafikun për të ndërruar vlerat
Nuk ka të dhëna
Më e larta: 500 mijë € (19 qer 2024)
Beerschot Wilrijk – ndeshje: 9, gola: 2, asistime: 1
Sipas të dhënave të disponueshme të ekipit Beerschot Wilrijk për sezonin 2026/27, D'Margio Wright-Phillips luajti 764 minuta dhe u aktivizua si titullar në 9 ndeshje.
Beerschot Wilrijk – ndeshje: 51, gola: 13, asistime: 7
Stoke City U21 – ndeshje: 1, gola: 0, asistime: 0
Northampton Town – ndeshje: 3, gola: 0, asistime: 0
Manchester City U23 – ndeshje: 7, gola: 0, asistime: 0
Stoke City – ndeshje: 20, gola: 2, asistime: 0
Stoke City U23 – ndeshje: 15, gola: 1, asistime: 2
Faqe të ngjashme: Beerschot VA, Rezultate live
D'Margio Wright-Phillips – mosha: 25 vjeç. Data e lindjes: 24 shtator 2001.
Pozicioni: Sulmues.
D'Margio Wright-Phillips – klubi: Beerschot VA.
| Data | Skuadra | Mosha | Vlera |
|---|---|---|---|
| Beerschot VA | 25 vjeç | 500 mijë € | |
| Beerschot VA | 24 vjeç | 350 mijë € | |
| Beerschot VA | 24 vjeç | 200 mijë € | |
| Beerschot VA | 23 vjeç | 250 mijë € | |
| Beerschot VA | 23 vjeç | 350 mijë € | |
| Beerschot VA | 22 vjeç | 500 mijë € | |
| Stoke City | 22 vjeç | 200 mijë € | |
| Stoke City | 21 vjeç | 300 mijë € | |
| Northampton Town | 21 vjeç | 400 mijë € | |
| Stoke City | 21 vjeç | 400 mijë € | |
| Stoke City | 20 vjeç | 400 mijë € |
D'Margio Wright-Phillips – gjatësia: 170 cm.
Këmba e preferuar: Djathtë.
Kombësia: Granadë.
Vlera e tregut: 500 mijë €.
D'Margio Wright-Phillips në sezonin 2026-2027: 9 ndeshje, 2 gola dhe 1 asist në të gjitha kompeticionet.
D'Margio Wright-Phillips në sezonin 2026-2027: 9 ndeshje, 2 gola dhe 1 asist në të gjitha kompeticionet. Minuta të luajtura: 764. Vlerësimi mesatar: 6,7.
| Sezoni | Gara | Skuadra | Ndeshjet | Minuta të luajtura | Golat | Asiste | Vlerësimi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Challenger Pro League (Belgjikë) | Beerschot Wilrijk | 9 | 764 | 2 | 1 | 6,7 |
| 2025-2026 | Challenger Pro League (Belgjikë) | Beerschot Wilrijk | 20 | 955 | 7 | 5 | 7,1 |
| Kupa e Belgjikës | Beerschot Wilrijk | 1 | 29 | 0 | 0 | – | |
| 2024-2025 | Pro League belge | Beerschot Wilrijk | 11 | 152 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023-2024 | Challenger Pro League (Belgjikë) | Beerschot Wilrijk | 10 | 595 | 4 | 1 | 7,0 |
| Premier League 2, Division 1 | Stoke City U21 |
| 1 |
| 90 |
| 0 |
| 0 |
| 6,2 |
| 2022-2023 | League Two | Northampton Town | 3 | 43 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League Two | Manchester City U23 | 4 | 64 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Championship | Stoke City | 7 | 59 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Kupa e Ligës (Angli) | Stoke City | 1 | 24 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2021-2022 | Premier League U23 e Anglisë | Stoke City U23 | 12 | 1059 | 0 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Championship | Stoke City | 10 | 500 | 1 | 0 | 6,6 | |
| FA Cup | Stoke City | 2 | 145 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2020-2021 | Premier League U23 e Anglisë | Stoke City U23 | 3 | 258 | 1 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League U23 e Anglisë | Manchester City U23 | 2 | 44 | 0 | 0 | 6,6 | |
| EFL Trophy | Manchester City U23 | 1 | 8 | 0 | 0 | – |