Vlerësimi mesatar mujor
Prek grafikun për të ndërruar vlerat
Më e larta: 35 mln € (1 jan 2018)
Përditësimi i fundit:
Eric Bailly luan për Columbus Crew. Pozicioni: Mbrojtës, Kombësia: Côte d’Ivoire, Mosha: 32, Gjatësia: 187 cm, Vlera në treg: 1,2 mln €. Eric Bailly në sezonin 2026: 4 ndeshje, 0 gola dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet.
Ndeshja më e fundit në të dhënat e disponueshme ku luajti Eric Bailly ishte Columbus Crew - Inter Miami, me 83 minuta në fushë. Data e ndeshjes: 28 shtator 2026.
Columbus Crew – ndeshje: 3, gola: 0, asistime: 0
Sipas të dhënave të disponueshme të ekipit Columbus Crew për sezonin 2026, Eric Bailly luajti 180 minuta dhe u aktivizua si titullar në 2 ndeshje.
Columbus Crew – ndeshje: 4, gola: 0, asistime: 0
Real Oviedo – ndeshje: 16, gola: 1, asistime: 0
Villarreal – ndeshje: 55, gola: 0, asistime: 0
Beşiktaş – ndeshje: 8, gola: 0, asistime: 0
Marseille – ndeshje: 23, gola: 0, asistime: 0
Manchester United – ndeshje: 109, gola: 1, asistime: 2
Faqe të ngjashme: Columbus Crew, Rezultate live
| Data | Skuadra | Mosha | Vlera |
|---|---|---|---|
| Real Oviedo | 32 vjeç | 1,2 mln € | |
| Real Oviedo | 31 vjeç | 1,5 mln € | |
| Villarreal | 31 vjeç | 2 mln € | |
| Villarreal | 30 vjeç | 2,5 mln € | |
| Villarreal | 30 vjeç | 3 mln € | |
| Villarreal | 29 vjeç | 3,5 mln € | |
| Beşiktaş | 29 vjeç | 3,4 mln € | |
| Beşiktaş | 29 vjeç | 4 mln € | |
| Marseille | 29 vjeç | 5 mln € | |
| Marseille | 28 vjeç | 8 mln € | |
| Marseille | 28 vjeç | 8 mln € | |
| Man Utd | 28 vjeç | 6 mln € | |
| Man Utd | 27 vjeç | 8 mln € | |
| Man Utd | 27 vjeç | 10 mln € | |
| Man Utd | 27 vjeç | 15 mln € | |
| Man Utd | 26 vjeç | 15 mln € | |
| Man Utd | 26 vjeç | 17,5 mln € | |
| Man Utd | 25 vjeç | 17,5 mln € | |
| Man Utd | 25 vjeç | 22 mln € | |
| Man Utd | 25 vjeç | 25 mln € | |
| Man Utd | 24 vjeç | 30 mln € | |
| Man Utd | 24 vjeç | 30 mln € | |
| Man Utd | 24 vjeç | 35 mln € | |
| Man Utd | 23 vjeç | 35 mln € | |
| Man Utd | 23 vjeç | 30 mln € | |
| Man Utd | 22 vjeç | 25 mln € | |
| Man Utd | 22 vjeç | 25 mln € | |
| Man Utd | 22 vjeç | 20 mln € | |
| Villarreal | 21 vjeç | 8 mln € | |
| Villarreal | 21 vjeç | 6 mln € | |
| Villarreal | 21 vjeç | 3 mln € | |
| Villarreal | 20 vjeç | 3 mln € | |
| Espanyol | 20 vjeç | 1 mln € | |
| Espanyol | 20 vjeç | 400 mijë € |
Eric Bailly – mosha: 32 vjeç. Data e lindjes: 12 prill 1994.
Pozicioni: Mbrojtës.
Eric Bailly – klubi: Columbus Crew.
Eric Bailly – gjatësia: 187 cm.
Këmba e preferuar: Djathtë.
Kombësia: Côte d’Ivoire.
Vlera e tregut: 1,2 mln €.
Eric Bailly në sezonin 2026: 4 ndeshje, 0 gola dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet.
Eric Bailly në sezonin 2026: 4 ndeshje, 0 gola dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet. Minuta të luajtura: 200. Vlerësimi mesatar: 6,4.
| Sezoni | Gara | Skuadra | Ndeshjet | Minuta të luajtura | Golat | Asiste | Vlerësimi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | Columbus Crew | 3 | 180 | 0 | 0 | 6,4 |
| Leagues Cup | Columbus Crew | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,6 | |
| 2025-2026 | LaLiga | Real Oviedo | 15 | 1236 | 1 | 0 | 6,7 |
| Copa del Rey | Real Oviedo | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,2 | |
| 2025 | Kupa e Afrikës CAF | Bregu i FildishtëKombëtarja | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2024-2025 | LaLiga | Villarreal | 12 | 618 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 |
|---|
| LaLiga |
| Villarreal |
| 10 |
| 838 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| UEFA Europa League | Villarreal | 2 | 140 | 0 | 0 | 6,5 |
| Copa del Rey | Villarreal | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,8 |
| Süper Lig | Beşiktaş | 5 | 336 | 0 | 0 | 6,9 |
| UEFA Europa Conference League | Beşiktaş | 3 | 201 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2023 | Kupa e Afrikës CAF | Bregu i FildishtëKombëtarja | 3 | 244 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2022-2023 | Ligue 1 | Marseille | 17 | 539 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Marseille | 5 | 305 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Coupe de France | Marseille | 1 | 15 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2021-2022 | Ndeshje miqësore ndërkombëtare të klubeve | Manchester United | 4 | 142 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Manchester United | 4 | 217 | 0 | 0 | 6,3 | |
| UEFA Champions League | Manchester United | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 | |
| English Football League Cup | Manchester United | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,4 | |
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare | Bregu i FildishtëKombëtarja | 2 | 114 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Kupa e Afrikës CAF | Bregu i FildishtëKombëtarja | 2 | 179 | 0 | 0 | 7,1 |
| 2021 | Kupa e Afrikës CAF | Bregu i FildishtëKombëtarja | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Men's Olympic Football Tournament | Bregu i FildishtëKombëtarja | 2 | 210 | 1 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | Premier League | Manchester United | 12 | 915 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Europa League | Manchester United | 7 | 637 | 0 | 1 | 6,5 | |
| English Football League Cup | Manchester United | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,2 | |
| Men's Olympic Football Tournament | Manchester United | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 | |
| FA Cup | Manchester United | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare | Bregu i FildishtëKombëtarja | 2 | 160 | 0 | 0 | 7,3 | |
| Brazilian IBU | Bregu i FildishtëKombëtarja | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Premier League | Manchester United | 4 | 148 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Manchester United | 3 | 231 | 0 | 0 | 7,0 | |
| UEFA Europa League | Manchester United | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,3 | |
| English U23 Premier League | Manchester United U23 | 1 | 61 | 0 | 0 | 7,3 |
| 2018-2019 | Premier League | Manchester United | 12 | 639 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Manchester United | 4 | 306 | 0 | 0 | 6,6 | |
| International Champions Cup | Manchester United | 2 | 38 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare të klubeve | Manchester United | 2 | 96 | 0 | 0 | 7,1 | |
| FA Cup | Manchester United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,9 | |
| English Football League Cup | Manchester United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2017-2018 | Premier League | Manchester United | 13 | 1000 | 1 | 0 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Champions League | Manchester United | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,6 | |
| International Champions Cup | Manchester United | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2016-2017 | Premier League | Manchester United | 25 | 2060 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|
| 2015-2016 | LaLiga | Villarreal | 25 | 2024 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2014-2015 | LaLiga | Villarreal | 5 | 379 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LaLiga | Espanyol de Barcelona | 3 | 174 | 0 | 0 | 6,7 |