Reklamë
Gabriel Neves luan për Estudiantes La Plata. Pozicioni: Mesfushor, Kombësia: Uruguai, Mosha: 29, Gjatësia: 171 cm, Vlera në treg: 1,3 mln €. 2026 – ndeshje: 26, gola: 0, asistime: 0. Paraqitja e fundit e regjistruar: Estudiantes La Plata - Rosario Central (26 shtator 2026).
Përditësimi i fundit:
Vlerësimi mesatar mujor
Prek grafikun për të ndërruar vlerat
I dëmtuar
Nuk ka të dhëna
Më e larta: 2,5 mln € (24 korr 2023)
Estudiantes de La Plata – ndeshje: 19, gola: 0, asistime: 0
Sipas të dhënave të disponueshme të ekipit Estudiantes de La Plata për sezonin 2026, Gabriel Neves luajti 939 minuta dhe u aktivizua si titullar në 11 ndeshje.
Estudiantes de La Plata – ndeshje: 74, gola: 2, asistime: 2
Independiente – ndeshje: 16, gola: 1, asistime: 0
São Paulo - SP – ndeshje: 76, gola: 1, asistime: 0
Nacional Montevideo – ndeshje: 39, gola: 0, asistime: 2
Defensa y Justicia – ndeshje: 1, gola: 0, asistime: 0
Faqe të ngjashme: Estudiantes La Plata, Rezultate live
Gabriel Neves – mosha: 29 vjeç. Data e lindjes: 11 gusht 1997.
Pozicioni: Mesfushor.
Gabriel Neves – klubi: Estudiantes La Plata.
Gabriel Neves – gjatësia: 171 cm.
| Data | Skuadra | Mosha | Vlera |
|---|---|---|---|
| Estudiantes La Plata | 28 vjeç | 1,3 mln € | |
| Estudiantes La Plata | 28 vjeç | 1,3 mln € | |
| Estudiantes La Plata | 28 vjeç | 1,7 mln € | |
| Estudiantes La Plata | 27 vjeç | 2 mln € | |
| Estudiantes La Plata | 27 vjeç | 2 mln € | |
| Estudiantes La Plata | 27 vjeç | 1,5 mln € | |
| Independiente | 26 vjeç | 1,8 mln € | |
| São Paulo | 26 vjeç | 2 mln € | |
| São Paulo | 25 vjeç | 2,5 mln € | |
| São Paulo | 25 vjeç | 1,5 mln € | |
| São Paulo | 25 vjeç | 1,5 mln € | |
| São Paulo | 25 vjeç | 1 mln € | |
| São Paulo | 24 vjeç | 1 mln € | |
| São Paulo | 24 vjeç | 1 mln € | |
| São Paulo | 24 vjeç | 1 mln € | |
| Nacional Montevideo | 23 vjeç | 1,2 mln € | |
| Nacional Montevideo | 23 vjeç | 1,2 mln € | |
| Nacional Montevideo | 23 vjeç | 1,2 mln € | |
| Nacional Montevideo | 22 vjeç | 550 mijë € | |
| Nacional Montevideo | 22 vjeç | 700 mijë € | |
| Nacional Montevideo | 21 vjeç | 150 mijë € |
Këmba e preferuar: Majtë.
Kombësia: Uruguai.
Vlera e tregut: 1,3 mln €.
Gabriel Neves në sezonin 2026: 26 ndeshje, 0 gola dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet.
Gabriel Neves në sezonin 2026: 26 ndeshje, 0 gola dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet. Minuta të luajtura: 1182. Vlerësimi mesatar: 6,6.
| Sezoni | Gara | Skuadra | Ndeshjet | Minuta të luajtura | Golat | Asiste | Vlerësimi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Primera División e Argjentinës | Estudiantes de La Plata | 16 | 744 | 0 | 0 | 6,7 |
| CONMEBOL Copa Libertadores | Estudiantes de La Plata | 7 | 249 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Copa Argentina | Estudiantes de La Plata | 3 | 189 | 0 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | Primera División e Argjentinës | Estudiantes de La Plata | 4 | 203 | 0 | 0 | 6,7 |
| Supercopa Internacional (Argjentinë) | Estudiantes de La Plata | 1 | 12 | 0 | 0 | 5,8 | |
| CONMEBOL Copa Libertadores | Estudiantes de La Plata | 1 | 27 | 0 | 0 |
| 7,1 |
| 2024-2025 | CONMEBOL Copa Libertadores | Estudiantes de La Plata | 4 | 284 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera División e Argjentinës | Estudiantes de La Plata | 4 | 312 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2023-2024 | Copa de la Liga Profesional | Independiente | 3 | 107 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Primera División e Argjentinës | Independiente | 1 | 2 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Serie A braziliane | São Paulo - SP | 1 | 83 | 0 | 0 | 7,2 |
| 2023 | Serie A braziliane | São Paulo - SP | 18 | 879 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kupa e Brazilit | São Paulo - SP | 8 | 350 | 0 | 0 | 6,6 | |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | São Paulo - SP | 6 | 281 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Campeonato Paulista A1 (Brazil) | São Paulo - SP | 2 | 151 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2022-2023 | Serie A braziliane | São Paulo - SP | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|
| 2022 | Serie A braziliane | São Paulo - SP | 10 | 570 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | São Paulo - SP | 6 | 337 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Kupa e Brazilit | São Paulo - SP | 3 | 246 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Kualifikimet për Kupën e Botës (CONMEBOL) | UruguaiKombëtarja | 1 | 1 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Serie A braziliane | São Paulo - SP | 11 | 302 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Nacional Montevideo | 1 | 45 | 0 | 0 | – | |
| CONMEBOL Copa Libertadores | Nacional Montevideo | 1 | 85 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020-2021 | Primera División e Uruguait | Nacional Montevideo | 17 | 1070 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Libertadores | Nacional Montevideo | 5 | 385 | 0 | 1 | 6,5 |
| 2020 | CONMEBOL Copa Libertadores | Nacional Montevideo | 3 | 270 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2019-2020 | Primera División e Uruguait | Nacional Montevideo | 3 | 117 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019 | CONMEBOL Copa Libertadores | Nacional Montevideo | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2018-2019 | CONMEBOL Copa Libertadores | Nacional Montevideo | 4 | 277 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2017-2018 | CONMEBOL Copa Sudamericana | Defensa y Justicia | 1 | 81 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|