Vlerësimi mesatar mujor
Prek grafikun për të ndërruar vlerat
Nuk ka të dhëna
Më e larta: 350 mijë € (25 dhj 2020)
Përditësimi i fundit:
He Chao luan për Henan. Pozicioni: Mesfushor, Kombësia: Kinë, Mosha: 31, Gjatësia: 178 cm, Vlera në treg: 100 mijë €. He Chao në sezonin 2026: 24 ndeshje, 0 gola dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet.
Ndeshja më e fundit në të dhënat e disponueshme ku luajti He Chao ishte Wuhan Three Towns - Henan, me 83 minuta në fushë. Data e ndeshjes: 12 shtator 2026.
Henan – ndeshje: 24, gola: 0, asistime: 0
Sipas të dhënave të disponueshme të ekipit Henan për sezonin 2026, He Chao luajti 1723 minuta dhe u aktivizua si titullar në 23 ndeshje.
Henan – ndeshje: 52, gola: 1, asistime: 0
Wuhan Three Towns – ndeshje: 74, gola: 3, asistime: 2
Guangzhou FC(1993-2025) – ndeshje: 53, gola: 1, asistime: 3
Jiangsu Suning FC(1994-2021) – ndeshje: 10, gola: 0, asistime: 0
Changchun Yatai – ndeshje: 62, gola: 0, asistime: 0
Faqe të ngjashme: Henan, Rezultate live
| Data | Skuadra | Mosha | Vlera |
|---|---|---|---|
| Henan | 31 vjeç | 100 mijë € | |
| Henan | 30 vjeç | 150 mijë € | |
| Henan | 30 vjeç | 200 mijë € | |
| Wuhan Three Towns | 29 vjeç | 200 mijë € | |
| Wuhan Three Towns | 29 vjeç | 175 mijë € | |
| Wuhan Three Towns | 28 vjeç | 250 mijë € | |
| Wuhan Three Towns | 28 vjeç | 225 mijë € | |
| Wuhan Three Towns | 27 vjeç | 275 mijë € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 26 vjeç | 200 mijë € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 26 vjeç | 200 mijë € | |
| Guangzhou FC(1993-2025) | 25 vjeç | 350 mijë € | |
| Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 24 vjeç | 250 mijë € | |
| Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 24 vjeç | 300 mijë € |
He Chao – mosha: 31 vjeç. Data e lindjes: 19 prill 1995.
Pozicioni: Mesfushor.
He Chao – klubi: Henan.
He Chao – gjatësia: 178 cm.
Këmba e preferuar: Djathtë.
Kombësia: Kinë.
Vlera e tregut: 100 mijë €.
He Chao në sezonin 2026: 24 ndeshje, 0 gola dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet.
He Chao në sezonin 2026: 24 ndeshje, 0 gola dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet. Minuta të luajtura: 1742. Vlerësimi mesatar: 6,4.
| Sezoni | Gara | Skuadra | Ndeshjet | Minuta të luajtura | Golat | Asiste | Vlerësimi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Chinese Super League | Henan | 22 | 1588 | 0 | 0 | 6,4 |
| Chinese FA Cup | Henan | 2 | 154 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2025-2026 | Chinese Super League | Henan | 5 | 238 | 1 | 0 | 6,8 |
| Chinese FA Cup | Henan | 1 | 101 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2025 | Chinese Super League | Henan | 20 | 1087 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2024-2025 | Chinese Super League | Henan | 2 | 23 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2024 |
| Wuhan Three Towns |
| 17 |
| 1072 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| 2023-2024 | AFC Champions League | Wuhan Three Towns | 4 | 281 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Super League | Wuhan Three Towns | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | Chinese Super League | Wuhan Three Towns | 20 | 1389 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Super Cup | Wuhan Three Towns | 1 | 78 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2022-2023 | Chinese Super League | Wuhan Three Towns | 4 | 193 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese FA Cup | Wuhan Three Towns | 1 | 22 | 0 | 0 | – |
| 2022 | Chinese Super League | Wuhan Three Towns | 25 | 1331 | 1 | 1 | 6,6 |
|---|
| 2021-2022 | Chinese Super League | Wuhan Three Towns | 1 | 35 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2021 | Chinese Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 14 | 623 | 0 | 2 | 6,9 |
|---|
| 2020-2021 | Chinese Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 11 | 520 | 1 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 2 | 120 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Chinese FA Cup | Guangzhou FC(1993-2025) | 1 | 74 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Chinese Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 5 | 357 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|
| 2019-2020 | Chinese Super League | Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 4 | 196 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2019 | Chinese Super League | Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 4 | 284 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 5 | 127 | 0 | 0 | 6,2 | |
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 3 | 89 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2018-2019 | Chinese Super League | Jiangsu Suning FC(1994-2021) | 2 | 133 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Champions League | Guangzhou FC(1993-2025) | 5 | 314 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Chinese Super League | Guangzhou FC(1993-2025) | 5 | 251 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Chinese Cup | Guangzhou FC(1993-2025) | 2 | 70 | 0 | 0 | – | |
| Chinese Super League | Changchun Yatai | 8 | 611 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018 | Chinese Super League | Changchun Yatai | 5 | 382 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|
| 2017-2018 | Chinese Super League | Changchun Yatai | 17 | 1406 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2017 | Chinese Super League | Changchun Yatai | 5 | 374 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2016-2017 | Chinese Super League | Changchun Yatai | 13 | 966 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EAFF E-1 Football Championship | KinëKombëtarja | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2016 | Chinese Super League | Changchun Yatai | 3 | 34 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2015-2016 | Chinese Super League | Changchun Yatai | 9 | 384 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|
| 2015 | Chinese Super League | Changchun Yatai | 2 | 36 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|