Reklamë
Ilyés Chétti luan për USM Alger. Pozicioni: Mbrojtës, Kombësia: Algjeri, Mosha: 31, Gjatësia: 176 cm, Vlera në treg: 150 mijë €. 2025-2026 – ndeshje: 5, gola: 0, asistime: 0. Paraqitja e fundit e regjistruar: USM Libreville - Olympique de Safi (14 shkurt 2026).
Përditësimi i fundit:
Vlerësimi mesatar mujor
Prek grafikun për të ndërruar vlerat
Më e larta: 750 mijë € (6 jan 2020)
USM Alger – ndeshje: 2, gola: 0, asistime: 0
Sipas të dhënave të disponueshme të ekipit USM Alger për sezonin 2026/27, Ilyés Chétti luajti 136 minuta dhe u aktivizua si titullar në 2 ndeshje.
USM Alger – ndeshje: 8, gola: 0, asistime: 0
Wydad Casablanca – ndeshje: 3, gola: 0, asistime: 0
Auxerre – ndeshje: 4, gola: 0, asistime: 0
Esperance Sportive de Tunis – ndeshje: 24, gola: 0, asistime: 1
Angers SCO – ndeshje: 4, gola: 0, asistime: 0
Faqe të ngjashme: USM Alger, Rezultate live
Ilyés Chétti – mosha: 31 vjeç. Data e lindjes: 22 janar 1995.
Pozicioni: Mbrojtës.
Ilyés Chétti – klubi: USM Alger.
Ilyés Chétti – gjatësia: 176 cm.
| Data | Skuadra | Mosha | Vlera |
|---|---|---|---|
| USM Alger | 31 vjeç | 150 mijë € | |
| USM Alger | 30 vjeç | 150 mijë € | |
| USM Alger | 30 vjeç | 175 mijë € | |
| USM Alger | 29 vjeç | 250 mijë € | |
| Wydad Casablanca | 29 vjeç | 325 mijë € | |
| Wydad Casablanca | 29 vjeç | 300 mijë € | |
| Wydad Casablanca | 28 vjeç | 350 mijë € | |
| Angers | 28 vjeç | 400 mijë € | |
| Angers | 27 vjeç | 500 mijë € | |
| Esperance Sportive de Tunis | 27 vjeç | 550 mijë € | |
| Esperance Sportive de Tunis | 26 vjeç | 725 mijë € | |
| Esperance Sportive de Tunis | 26 vjeç | 700 mijë € | |
| Esperance Sportive de Tunis | 26 vjeç | 700 mijë € | |
| Esperance Sportive de Tunis | 25 vjeç | 600 mijë € | |
| Esperance Sportive de Tunis | 24 vjeç | 750 mijë € | |
| JS kabylie | 24 vjeç | 600 mijë € | |
| JS kabylie | 23 vjeç | 300 mijë € | |
| JS kabylie | 23 vjeç | 150 mijë € | |
| JS kabylie | 22 vjeç | 50 mijë € | |
| JS kabylie | 22 vjeç | 50 mijë € |
Kombësia: Algjeri.
Vlera e tregut: 150 mijë €.
Ilyés Chétti në sezonin 2025-2026: 5 ndeshje, 0 gola dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet.
Ilyés Chétti në sezonin 2025-2026: 5 ndeshje, 0 gola dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet. Minuta të luajtura: 298. Vlerësimi mesatar: 6,7.
| Sezoni | Gara | Skuadra | Ndeshjet | Minuta të luajtura | Golat | Asiste | Vlerësimi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Kupa e Konfederatës CAF | USM Alger | 5 | 298 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2024-2025 | Kupa e Konfederatës CAF | USM Alger | 3 | 179 | 0 | 0 | 6,9 |
| Kampionati Afrikan i Kombeve | AlgjeriKombëtarja | 2 | 180 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2023-2024 | Liga e Kampionëve CAF | Wydad Casablanca | 1 | 2 | 0 | 0 | 7,0 |
| Botola Pro | Auxerre | 1 | 73 | 0 | 0 | – | |
| Liga Afrikane e Futbollit | Auxerre | 1 | 33 | 0 | 0 | – | |
| Liga Afrikane e Futbollit |
| Esperance Sportive de Tunis |
| 1 |
| 1 |
| 0 |
| 0 |
| 7,0 |
| 2023 | Kupa e Klubeve UAFA | Wydad Casablanca | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2022-2023 | Ligue 1 | Angers SCO | 4 | 107 | 0 | 0 | 6,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue 1 | Auxerre | 2 | 98 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | Liga e Kampionëve CAF | Esperance Sportive de Tunis | 3 | 270 | 0 | 0 | 7,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue Professionnelle 1 tuniziane | Esperance Sportive de Tunis | 2 | 155 | 0 | 0 | – | |
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare | AlgjeriKombëtarja | 1 | 5 | 0 | 0 | – |
| 2021 | Kupa Arabe | AlgjeriKombëtarja | 6 | 600 | 0 | 0 | 7,0 |
|---|
| 2020-2021 | Liga e Kampionëve CAF | Esperance Sportive de Tunis | 8 | 591 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligue Professionnelle 1 tuniziane | Esperance Sportive de Tunis | 2 | 117 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Liga e Kampionëve CAF | Esperance Sportive de Tunis | 5 | 370 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Superkupa CAF | Esperance Sportive de Tunis | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2019 | Kampionati Botëror për Klube (e vjetër) | Esperance Sportive de Tunis | 2 | 180 | 0 | 1 | – |
|---|