Reklamë
Jack Grimmer luan për Wycombe Wanderers. Pozicioni: Mbrojtës, Kombësia: Skocia, Mosha: 32, Gjatësia: 184 cm, Vlera në treg: 225 mijë €. 2026-2027 – ndeshje: 14, gola: 2, asistime: 0. Paraqitja e fundit e regjistruar: Wycombe Wanderers - Burton (31 tetor 2026).
Përditësimi i fundit:
Vlerësimi mesatar mujor
Prek grafikun për të ndërruar vlerat
Nuk ka të dhëna
Wycombe Wanderers – ndeshje: 11, gola: 2, asistime: 0
Sipas të dhënave të disponueshme të ekipit Wycombe Wanderers për sezonin 2026/27, Jack Grimmer luajti 723 minuta dhe u aktivizua si titullar në 8 ndeshje.
Wycombe Wanderers – ndeshje: 273, gola: 9, asistime: 9
Coventry City – ndeshje: 9, gola: 0, asistime: 0
Shrewsbury Town – ndeshje: 3, gola: 0, asistime: 0
Faqe të ngjashme: Wycombe Wanderers, Rezultate live
Jack Grimmer – mosha: 32 vjeç. Data e lindjes: 25 janar 1994.
Pozicioni: Mbrojtës.
Jack Grimmer – klubi: Wycombe Wanderers.
Jack Grimmer – gjatësia: 184 cm.
Këmba e preferuar: Djathtë.
Kombësia: Skocia.
Vlera e tregut: 225 mijë €.
Jack Grimmer në sezonin 2026-2027: 14 ndeshje, 2 gola dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet.
Jack Grimmer në sezonin 2026-2027: 14 ndeshje, 2 gola dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet. Minuta të luajtura: 826. Vlerësimi mesatar: 6,3.
| Sezoni | Gara | Skuadra | Ndeshjet | Minuta të luajtura | Golat | Asiste | Vlerësimi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Wycombe Wanderers | 11 | 723 | 2 | 0 | 6,3 |
| EFL Trophy | Wycombe Wanderers | 3 | 103 | 0 | 0 | 6,5 | |
| 2025-2026 | League One | Wycombe Wanderers | 40 | 3210 | 3 | 3 | 6,6 |
| FA Cup | Wycombe Wanderers | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,2 | |
| EFL Trophy | Wycombe Wanderers | 1 | 17 | 0 | 0 | 5,5 | |
| Kupa e Ligës (Angli) | Wycombe Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,1 | |
| 2024-2025 | League One |
| Wycombe Wanderers |
| 39 |
| 2891 |
| 0 |
| 2 |
| 6,3 |
| FA Cup | Wycombe Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 |
| EFL Trophy | Wycombe Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| Kupa e Ligës (Angli) | Wycombe Wanderers | 1 | 4 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2023-2024 | League One | Wycombe Wanderers | 27 | 2298 | 2 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Wycombe Wanderers | 6 | 404 | 0 | 0 | 6,5 | |
| FA Cup | Wycombe Wanderers | 1 | 30 | 0 | 0 | 5,7 | |
| Kupa e Ligës (Angli) | Wycombe Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2022-2023 | League One | Wycombe Wanderers | 40 | 3161 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Wycombe Wanderers | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Kupa e Ligës (Angli) | Wycombe Wanderers | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | League One | Wycombe Wanderers | 27 | 2064 | 2 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Wycombe Wanderers | 1 | 86 | 0 | 0 | 6,7 | |
| EFL Trophy | Wycombe Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Kupa e Ligës (Angli) | Wycombe Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2020-2021 | Championship | Wycombe Wanderers | 40 | 3450 | 0 | 1 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Wycombe Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Kupa e Ligës (Angli) | Wycombe Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2019-2020 | League One | Wycombe Wanderers | 21 | 1871 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Wycombe Wanderers | 1 | 120 | 0 | 0 | 6,4 | |
| EFL Trophy | Wycombe Wanderers | 1 | 25 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Kupa e Ligës (Angli) | Wycombe Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2018-2019 | League One | Coventry City | 9 | 504 | 0 | 0 | 6,3 |
|---|
| 2016-2017 | League One | Shrewsbury Town | 3 | 270 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|