
Vlerësimi mesatar mujor
Prek grafikun për të ndërruar vlerat
Nuk ka të dhëna
Më e larta: 300 mijë € (29 qer 2025)
| Data | Skuadra | Mosha | Vlera |
|---|---|---|---|
| Port Vale |
Përditësimi i fundit:
Liam Gordon luan për Port Vale. Pozicioni: Mbrojtës, Kombësia: Guajanë, Mosha: 27, Vlera në treg: 250 mijë €. Liam Gordon në sezonin 2026-2027: 10 ndeshje, 1 gol dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet.
Ndeshja më e fundit në të dhënat e disponueshme ku luajti Liam Gordon ishte Guyana - Dominica, me 45 minuta në fushë. Data e ndeshjes: 4 tetor 2026.
Port Vale – ndeshje: 5, gola: 0, asistime: 0
Sipas të dhënave të disponueshme të ekipit Port Vale për sezonin 2026/27, Liam Gordon luajti 361 minuta dhe u aktivizua si titullar në 4 ndeshje.
Port Vale – ndeshje: 40, gola: 0, asistime: 0
Walsall – ndeshje: 139, gola: 7, asistime: 7
Bolton Wanderers – ndeshje: 35, gola: 0, asistime: 3
Stockport County – ndeshje: 1, gola: 0, asistime: 0
Dagenham Redbridge – ndeshje: 1, gola: 0, asistime: 0
Faqe të ngjashme: Port Vale, Rezultate live
| 26 vjeç |
| 250 mijë € |
| Port Vale | 26 vjeç | 300 mijë € |
| Walsall | 26 vjeç | 300 mijë € |
| Walsall | 25 vjeç | 275 mijë € |
| Walsall | 25 vjeç | 250 mijë € |
| Walsall | 24 vjeç | 225 mijë € |
| Walsall | 24 vjeç | 150 mijë € |
| Walsall | 23 vjeç | 150 mijë € |
Liam Gordon – mosha: 27 vjeç. Data e lindjes: 15 maj 1999.
Pozicioni: Mbrojtës.
Liam Gordon – klubi: Port Vale.
Këmba e preferuar: Majtë.
Kombësia: Guajanë.
Vlera e tregut: 250 mijë €.
Liam Gordon në sezonin 2026-2027: 10 ndeshje, 1 gol dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet.
Liam Gordon në sezonin 2026-2027: 10 ndeshje, 1 gol dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet. Minuta të luajtura: 739.
| Sezoni | Gara | Skuadra | Ndeshjet | Minuta të luajtura | Golat | Asiste | Vlerësimi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League Two | Port Vale | 5 | 361 | 0 | 0 | 6,1 |
| English Football League Cup | Port Vale | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 | |
| CONCACAF Nations League | GuajanëKombëtarja | 4 | 288 | 1 | 0 | 7,2 | |
| 2026 | World Championship qualification (CONCACAF) | GuajanëKombëtarja | 2 | 175 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2025-2026 | League One | Port Vale | 26 | 1666 | 0 | 0 | 6,3 |
| FA Cup | Port Vale | 3 | 209 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Trophy |
| Port Vale |
| 3 |
| 180 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| English Football League Cup | Port Vale | 2 | 123 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2025 | CONCACAF Gold Cup | GuajanëKombëtarja | 2 | 180 | 0 | 1 | – |
|---|
| 2024-2025 | League Two | Walsall | 47 | 4145 | 3 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Cup | Walsall | 3 | 211 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Trophy | Walsall | 2 | 57 | 0 | 0 | 6,1 | |
| FA Cup | Walsall | 2 | 180 | 1 | 0 | 6,6 | |
| CONCACAF Nations League | GuajanëKombëtarja | 4 | 360 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2023-2024 | League Two | Walsall | 44 | 3870 | 2 | 4 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Walsall | 4 | 360 | 0 | 0 | 6,3 | |
| English Football League Trophy | Walsall | 1 | 30 | 0 | 0 | 5,8 | |
| CONCACAF Nations League | GuajanëKombëtarja | 5 | 450 | 0 | 4 | 8,3 |
| 2022-2023 | League Two | Walsall | 30 | 2070 | 1 | 1 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Walsall | 4 | 342 | 0 | 1 | 6,6 | |
| English Football League Trophy | Walsall | 2 | 96 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2021-2022 | League One | Bolton Wanderers | 13 | 935 | 0 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Bolton Wanderers | 4 | 275 | 0 | 2 | 6,8 | |
| FA Cup | Bolton Wanderers | 2 | 65 | 0 | 0 | 6,4 | |
| English Football League Cup | Bolton Wanderers | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2020-2021 | League Two | Bolton Wanderers | 10 | 524 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Bolton Wanderers | 3 | 270 | 0 | 0 | – | |
| FA Cup | Bolton Wanderers | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 |
| 2019-2020 | National League (Angli) | Stockport County | 1 | 68 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| National League (Angli) | Dagenham Redbridge | 1 | 85 | 0 | 0 | – |