Reklamë
Luan Cândido luan për Vitória. Pozicioni: Mbrojtës, Kombësia: Brazil, Mosha: 25, Gjatësia: 184 cm, Vlera në treg: 3 mln €. 2026 – ndeshje: 26, gola: 1, asistime: 2. Paraqitja e fundit e regjistruar: Vitória - BA - Athletico Paranaense - PR (24 tetor 2026).
Përditësimi i fundit:
Vlerësimi mesatar mujor
Prek grafikun për të ndërruar vlerat
Nuk ka të dhëna
Më e larta: 7 mln € (16 qer 2024)
Vitória - BA – ndeshje: 24, gola: 0, asistime: 2
Sipas të dhënave të disponueshme të ekipit Vitória - BA për sezonin 2026, Luan Cândido luajti 1985 minuta dhe u aktivizua si titullar në 22 ndeshje.
Vitória - BA – ndeshje: 30, gola: 1, asistime: 2
Sport Recife – ndeshje: 16, gola: 1, asistime: 0
Grêmio - RS – ndeshje: 3, gola: 0, asistime: 0
Red Bull Bragantino – ndeshje: 175, gola: 20, asistime: 7
RB Leipzig U19 – ndeshje: 1, gola: 0, asistime: 0
RB Leipzig – ndeshje: 1, gola: 0, asistime: 0
Faqe të ngjashme: Vitória, Rezultate live
Luan Cândido – mosha: 25 vjeç. Data e lindjes: 2 shkurt 2001.
Pozicioni: Mbrojtës.
Luan Cândido – klubi: Vitória.
Luan Cândido – gjatësia: 184 cm.
| Data | Skuadra | Mosha | Vlera |
|---|---|---|---|
| Vitória | 25 vjeç | 3 mln € | |
| Recife PE | 24 vjeç | 3 mln € | |
| Recife PE | 24 vjeç | 4 mln € | |
| Grêmio | 24 vjeç | 5 mln € | |
| Bragantino | 23 vjeç | 6 mln € | |
| Bragantino | 23 vjeç | 7 mln € | |
| Bragantino | 23 vjeç | 6 mln € | |
| Bragantino | 22 vjeç | 6 mln € | |
| Bragantino | 22 vjeç | 5,5 mln € | |
| Bragantino | 22 vjeç | 6 mln € | |
| Bragantino | 21 vjeç | 6 mln € | |
| Bragantino | 21 vjeç | 4 mln € | |
| Bragantino | 21 vjeç | 4 mln € | |
| Bragantino | 20 vjeç | 3,3 mln € | |
| Bragantino | 20 vjeç | 3,5 mln € | |
| Bragantino | 20 vjeç | 3,5 mln € | |
| Bragantino | 19 vjeç | 3,6 mln € | |
| Bragantino | 19 vjeç | 3,6 mln € | |
| RB Leipzig | 18 vjeç | 4 mln € | |
| Palmeiras | 18 vjeç | 4 mln € |
Këmba e preferuar: Djathtë.
Kombësia: Brazil.
Vlera e tregut: 3 mln €.
Luan Cândido në sezonin 2026: 26 ndeshje, 1 gol dhe 2 asiste në të gjitha kompeticionet.
Luan Cândido në sezonin 2026: 26 ndeshje, 1 gol dhe 2 asiste në të gjitha kompeticionet. Minuta të luajtura: 2234. Vlerësimi mesatar: 6,6.
| Sezoni | Gara | Skuadra | Ndeshjet | Minuta të luajtura | Golat | Asiste | Vlerësimi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie A braziliane | Vitória - BA | 20 | 1694 | 0 | 2 | 6,6 |
| Kupa e Brazilit | Vitória - BA | 6 | 540 | 1 | 0 | 6,9 | |
| 2025-2026 | Serie A braziliane | Vitória - BA | 4 | 291 | 0 | 0 | 6,4 |
| Serie A braziliane | Sport Recife | 7 | 540 | 1 | 0 | 6,3 | |
| 2025 | Serie A braziliane | Sport Recife | 9 | 778 | 0 | 0 | 6,2 |
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Grêmio - RS | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Kupa e Brazilit |
| Grêmio - RS |
| 1 |
| 44 |
| 0 |
| 0 |
| 5,2 |
| Campeonato Gaúcho (Brazil) | Grêmio - RS | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2024-2025 | Serie A braziliane | Red Bull Bragantino | 2 | 104 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|
| 2023-2024 | Serie A braziliane | Red Bull Bragantino | 5 | 280 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| CONMEBOL Copa Sudamericana | Red Bull Bragantino | 4 | 262 | 0 | 0 | 6,3 | |
| CONMEBOL Copa Libertadores | Red Bull Bragantino | 2 | 180 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2023 | Serie A braziliane | Red Bull Bragantino | 19 | 943 | 1 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brazil) | Red Bull Bragantino | 5 | 243 | 0 | 2 | 7,1 |
| 2022-2023 | Serie A braziliane | Red Bull Bragantino | 2 | 180 | 3 | 0 | 7,3 |
|---|
| 2022 | Serie A braziliane | Red Bull Bragantino | 27 | 2177 | 8 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brazil) | Red Bull Bragantino | 8 | 705 | 1 | 1 | 6,8 | |
| CONMEBOL Copa Libertadores | Red Bull Bragantino | 3 | 268 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020-2021 | Serie A braziliane | Red Bull Bragantino | 3 | 125 | 0 | 0 | 6,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Campeonato Paulista A1 (Brazil) | Red Bull Bragantino | 2 | 162 | 0 | 0 | – | |
| Kupa e Brazilit | Red Bull Bragantino | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2020 | Serie A braziliane | Red Bull Bragantino | 8 | 478 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kupa e Brazilit | Red Bull Bragantino | 1 | 6 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Campeonato Paulista A1 (Brazil) | Red Bull Bragantino | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga e të rinjve | RB Leipzig U19 | 1 | 90 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Ndeshje miqësore ndërkombëtare të klubeve | RB Leipzig | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,7 |
|---|