Vlerësimi mesatar mujor
Prek grafikun për të ndërruar vlerat
Më e larta: 275 mijë € (14 maj 2026)
Përditësimi i fundit:
Matthew Dennis luan për Burton. Pozicioni: Sulmues, Kombësia: Anglia, Mosha: 24, Vlera në treg: 275 mijë €. Matthew Dennis në sezonin 2026-2027: 8 ndeshje, 1 gol dhe 1 asist në të gjitha kompeticionet.
Ndeshja më e fundit në të dhënat e disponueshme ku luajti Matthew Dennis ishte Doncaster Rovers - Burton, me 71 minuta në fushë. Data e ndeshjes: 10 tetor 2026.
Burton – ndeshje: 6, gola: 1, asistime: 0
Sipas të dhënave të disponueshme të ekipit Burton për sezonin 2026/27, Matthew Dennis luajti 348 minuta dhe u aktivizua si titullar në 3 ndeshje.
Burton – ndeshje: 8, gola: 1, asistime: 1
Notts County – ndeshje: 44, gola: 13, asistime: 1
Carlisle United – ndeshje: 14, gola: 6, asistime: 1
Rochdale – ndeshje: 8, gola: 0, asistime: 0
Milton Keynes Dons – ndeshje: 46, gola: 11, asistime: 1
Sutton United – ndeshje: 10, gola: 0, asistime: 0
Faqe të ngjashme: Burton, Rezultate live
| Data | Skuadra | Mosha | Vlera |
|---|
| Notts County | 24 vjeç | 275 mijë € | |
| Notts County | 23 vjeç | 175 mijë € | |
| Carlisle United | 23 vjeç | 125 mijë € | |
| Milton Keynes Dons | 22 vjeç | 125 mijë € | |
| Milton Keynes Dons | 21 vjeç | 125 mijë € | |
| Milton Keynes Dons | 21 vjeç | 150 mijë € | |
| Sutton United | 20 vjeç | 150 mijë € | |
| Milton Keynes Dons | 20 vjeç | 150 mijë € | |
| Norwich City U23 | 18 vjeç | 100 mijë € |
Matthew Dennis – mosha: 24 vjeç. Data e lindjes: 15 prill 2002.
Pozicioni: Sulmues.
Matthew Dennis – klubi: Burton.
Këmba e preferuar: Djathtë.
Kombësia: Anglia.
Vlera e tregut: 275 mijë €.
Matthew Dennis në sezonin 2026-2027: 8 ndeshje, 1 gol dhe 1 asist në të gjitha kompeticionet.
Matthew Dennis në sezonin 2026-2027: 8 ndeshje, 1 gol dhe 1 asist në të gjitha kompeticionet. Minuta të luajtura: 483. Vlerësimi mesatar: 6,9.
| Sezoni | Gara | Skuadra | Ndeshjet | Minuta të luajtura | Golat | Asiste | Vlerësimi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | League One | Burton | 6 | 348 | 1 | 0 | 6,7 |
| English Football League Trophy | Burton | 1 | 45 | 0 | 1 | 7,7 | |
| English Football League Cup | Burton | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,8 | |
| 2025-2026 | League Two | Notts County | 41 | 2310 | 13 | 1 | 6,8 |
| English Football League Trophy | Notts County | 1 | 62 | 0 | 0 | 6,1 | |
| FA Cup | Notts County | 1 | 51 | 0 | 0 | 6,1 | |
| English Football League Cup |
| Notts County |
| 1 |
| 26 |
| 0 |
| 0 |
| 6,4 |
| 2024-2025 | League Two | Carlisle United | 14 | 981 | 6 | 1 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| National League (Angli) | Rochdale | 4 | 84 | 0 | 0 | 5,9 | |
| ENL Cup | Rochdale | 3 | 173 | 0 | 0 | – | |
| FA Cup | Rochdale | 1 | 55 | 0 | 0 | 6,4 | |
| League Two | Milton Keynes Dons | 2 | 32 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2023-2024 | League Two | Milton Keynes Dons | 14 | 471 | 4 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Milton Keynes Dons | 3 | 236 | 1 | 1 | 7,1 |
| 2022-2023 | League Two | Sutton United | 10 | 297 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| League One | Milton Keynes Dons | 18 | 807 | 1 | 0 | 6,4 | |
| English Football League Trophy | Milton Keynes Dons | 5 | 205 | 3 | 0 | 7,2 | |
| English Football League Cup | Milton Keynes Dons | 4 | 171 | 2 | 0 | 7,0 |
| 2021-2022 | English FA Trophy | Plymouth Argyle | 2 | 107 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Plymouth Argyle | 1 | 3 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2020-2021 | English U23 Premier League | Norwich City U23 | 19 | 1163 | 5 | 2 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| English Football League Trophy | Norwich City U21 | 3 | 231 | 1 | 0 | – | |
| English Football League Trophy | Newport County | 1 | 79 | 1 | 0 | – |
| 2019-2020 | English U23 Premier League | Norwich City U23 | 1 | 90 | 0 | 1 | 6,0 |
|---|