Reklamë
Michel Vlap luan për Al-Ahli(Doha). Pozicioni: Sulmues, Kombësia: Holandë, Mosha: 29, Gjatësia: 190 cm, Vlera në treg: 3 mln €. 2026-2027 – ndeshje: 4, gola: 0, asistime: 0. Paraqitja e fundit e regjistruar: Al-Rayyan Sports Club - Al-Ahli Sports Club(Qatar) (11 shtator 2026).
Përditësimi i fundit:
Vlerësimi mesatar mujor
Prek grafikun për të ndërruar vlerat
Nuk ka të dhëna
Më e larta: 8 mln € (11 qer 2019)
Al-Ahli Sports Club(Qatar) – ndeshje: 4, gola: 0, asistime: 0
Sipas të dhënave të disponueshme të ekipit Al-Ahli Sports Club(Qatar) për sezonin 2026/27, Michel Vlap luajti 332 minuta dhe u aktivizua si titullar në 4 ndeshje.
Al-Ahli Sports Club(Qatar) – ndeshje: 36, gola: 15, asistime: 6
Twente Enschede – ndeshje: 162, gola: 20, asistime: 21
Arminia Bielefeld – ndeshje: 6, gola: 0, asistime: 0
Heerenveen – ndeshje: 53, gola: 18, asistime: 8
RSC Anderlecht – ndeshje: 34, gola: 12, asistime: 2
Faqe të ngjashme: Al-Ahli(Doha), Rezultate live
Michel Vlap – mosha: 29 vjeç. Data e lindjes: 2 qershor 1997.
Pozicioni: Sulmues.
Michel Vlap – klubi: Al-Ahli(Doha).
Michel Vlap – gjatësia: 190 cm.
| Data | Skuadra | Mosha | Vlera |
|---|---|---|---|
| Al-Ahli(Doha) | 28 vjeç | 3 mln € | |
| Al-Ahli(Doha) | 28 vjeç | 4 mln € | |
| Twente Enschede | 27 vjeç | 5 mln € | |
| Twente Enschede | 27 vjeç | 4 mln € | |
| Twente Enschede | 26 vjeç | 3 mln € | |
| Twente Enschede | 26 vjeç | 4 mln € | |
| Twente Enschede | 26 vjeç | 4 mln € | |
| Twente Enschede | 26 vjeç | 2 mln € | |
| Twente Enschede | 25 vjeç | 2 mln € | |
| Twente Enschede | 25 vjeç | 2 mln € | |
| Twente Enschede | 24 vjeç | 2 mln € | |
| Twente Enschede | 24 vjeç | 2,5 mln € | |
| Arminia Bielefeld | 24 vjeç | 3 mln € | |
| Anderlecht | 23 vjeç | 4 mln € | |
| Anderlecht | 23 vjeç | 5,5 mln € | |
| Anderlecht | 22 vjeç | 5,5 mln € | |
| Anderlecht | 22 vjeç | 7 mln € | |
| Anderlecht | 22 vjeç | 6 mln € | |
| Heerenveen | 22 vjeç | 8 mln € | |
| Heerenveen | 21 vjeç | 4 mln € | |
| Heerenveen | 21 vjeç | 2,5 mln € | |
| Heerenveen | 21 vjeç | 1,8 mln € | |
| Heerenveen | 20 vjeç | 1,5 mln € | |
| Heerenveen | 20 vjeç | 300 mijë € | |
| Heerenveen | 19 vjeç | 300 mijë € | |
| Heerenveen | 19 vjeç | 150 mijë € | |
| Heerenveen | 18 vjeç | 100 mijë € | |
| Heerenveen | 18 vjeç | 100 mijë € |
Këmba e preferuar: Djathtë.
Kombësia: Holandë.
Vlera e tregut: 3 mln €.
Michel Vlap në sezonin 2026-2027: 4 ndeshje, 0 gola dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet.
Michel Vlap në sezonin 2026-2027: 4 ndeshje, 0 gola dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet. Minuta të luajtura: 332. Vlerësimi mesatar: 6,3.
| Sezoni | Gara | Skuadra | Ndeshjet | Minuta të luajtura | Golat | Asiste | Vlerësimi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | Qatar Stars League | Al-Ahli Sports Club(Qatar) | 4 | 332 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2026 | Superkupa e Emirateve të Bashkuara Arabe | Al-Ahli Sports Club(Qatar) | 1 | 90 | 0 | 1 | 7,7 |
| 2025-2026 | Qatar Stars League | Al-Ahli Sports Club(Qatar) | 21 | 1818 | 9 | 4 | 7,0 |
| Liga e Kampionëve AFC Two | Al-Ahli Sports Club(Qatar) | 10 | 799 | 6 | 1 | 7,3 | |
| 2024-2025 | Eredivisie | Twente Enschede | 36 | 2670 | 5 | 8 | 7,1 |
| Liga e Evropës | Twente Enschede |
| 10 |
| 770 |
| 1 |
| 1 |
| 7,0 |
| Kupa KNVB | Twente Enschede | 2 | 135 | 0 | 0 | 6,6 |
| Liga e Kampionëve | Twente Enschede | 2 | 123 | 1 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Eredivisie | Twente Enschede | 29 | 1983 | 2 | 6 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga e Konferencës | Twente Enschede | 5 | 389 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Kupa KNVB | Twente Enschede | 1 | 58 | 0 | 0 | 5,6 |
| 2022-2023 | Eredivisie | Twente Enschede | 36 | 2507 | 4 | 3 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga e Konferencës | Twente Enschede | 4 | 344 | 2 | 1 | 7,3 | |
| Kupa KNVB | Twente Enschede | 1 | 4 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | Eredivisie | Twente Enschede | 34 | 2448 | 5 | 2 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kupa KNVB | Twente Enschede | 2 | 146 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2020-2021 | Bundesliga | Arminia Bielefeld | 6 | 312 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bundesliga | Heerenveen | 1 | 62 | 1 | 1 | 8,5 | |
| Pro League belge | RSC Anderlecht | 11 | 621 | 1 | 0 | 6,7 |
| 2019-2020 | Pro League belge | RSC Anderlecht | 22 | 1515 | 11 | 2 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kupa e Belgjikës | RSC Anderlecht | 1 | 67 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2018-2019 | Eredivisie | Heerenveen | 34 | 2819 | 16 | 4 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kupa KNVB | Heerenveen | 1 | 74 | 0 | 0 | 5,5 |
| 2017-2018 | Eredivisie | Heerenveen | 17 | 1017 | 1 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kualifikimet për Kampionatin Evropian U21 | HolandëKombëtarja | 1 | 80 | 0 | 0 | 7,0 |