Reklamë
Mitchell Duke luan për Machida Zelvia. Pozicioni: Sulmues, Kombësia: Australi, Mosha: 35, Gjatësia: 187 cm, Vlera në treg: 250 mijë €. 2026-2027 – ndeshje: 14, gola: 2, asistime: 2. Paraqitja e fundit e regjistruar: Machida Zelvia - Shanghai Shenhua (5 nëntor 2026).
Përditësimi i fundit:
Vlerësimi mesatar mujor
Prek grafikun për të ndërruar vlerat
Nuk ka të dhëna
Më e larta: 800 mijë € (13 nën 2022)
Machida Zelvia – ndeshje: 10, gola: 1, asistime: 2
Sipas të dhënave të disponueshme të ekipit Machida Zelvia për sezonin 2026/27, Mitchell Duke luajti 305 minuta dhe u aktivizua si titullar në 4 ndeshje.
Machida Zelvia – ndeshje: 112, gola: 19, asistime: 9
Macarthur – ndeshje: 15, gola: 5, asistime: 4
Fagiano Okayama – ndeshje: 46, gola: 8, asistime: 4
Western Sydney Wanderers – ndeshje: 54, gola: 21, asistime: 4
Al-Taawoun – ndeshje: 18, gola: 1, asistime: 0
Shimizu S-Pulse – ndeshje: 61, gola: 1, asistime: 3
Faqe të ngjashme: Machida Zelvia, Rezultate live
Mitchell Duke – mosha: 35 vjeç. Data e lindjes: 18 janar 1991.
Pozicioni: Sulmues.
Mitchell Duke – klubi: Machida Zelvia.
| Data | Skuadra | Mosha | Vlera |
|---|---|---|---|
| Macarthur | 35 vjeç | 250 mijë € | |
| Machida Zelvia | 34 vjeç | 275 mijë € | |
| Machida Zelvia | 34 vjeç | 325 mijë € | |
| Machida Zelvia | 33 vjeç | 400 mijë € | |
| Machida Zelvia | 33 vjeç | 500 mijë € | |
| Machida Zelvia | 32 vjeç | 700 mijë € | |
| Machida Zelvia | 32 vjeç | 700 mijë € | |
| Fagiano Okayama | 31 vjeç | 800 mijë € | |
| Fagiano Okayama | 31 vjeç | 800 mijë € | |
| Fagiano Okayama | 31 vjeç | 700 mijë € | |
| Fagiano Okayama | 30 vjeç | 700 mijë € | |
| Western Sydney | 30 vjeç | 750 mijë € | |
| Al Taawoun | 30 vjeç | 725 mijë € | |
| Al Taawoun | 29 vjeç | 600 mijë € | |
| Western Sydney | 29 vjeç | 600 mijë € | |
| Western Sydney | 28 vjeç | 750 mijë € | |
| Western Sydney | 28 vjeç | 500 mijë € | |
| Shimizu S Pulse | 27 vjeç | 500 mijë € | |
| Shimizu S Pulse | 26 vjeç | 350 mijë € | |
| Shimizu S Pulse | 26 vjeç | 150 mijë € | |
| Shimizu S Pulse | 25 vjeç | 250 mijë € | |
| Shimizu S Pulse | 24 vjeç | 400 mijë € | |
| Central Coast Mariners | 24 vjeç | 350 mijë € | |
| Central Coast Mariners | 22 vjeç | 350 mijë € | |
| Central Coast Mariners | 22 vjeç | 300 mijë € | |
| Central Coast Mariners | 22 vjeç | 150 mijë € | |
| Central Coast Mariners | 21 vjeç | 50 mijë € |
Mitchell Duke – gjatësia: 187 cm.
Këmba e preferuar: Djathtë.
Kombësia: Australi.
Vlera e tregut: 250 mijë €.
Mitchell Duke në sezonin 2026-2027: 14 ndeshje, 2 gola dhe 2 asiste në të gjitha kompeticionet.
Mitchell Duke në sezonin 2026-2027: 14 ndeshje, 2 gola dhe 2 asiste në të gjitha kompeticionet. Minuta të luajtura: 544. Vlerësimi mesatar: 6,8.
| Sezoni | Gara | Skuadra | Ndeshjet | Minuta të luajtura | Golat | Asiste | Vlerësimi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-2027 | J1 League | Machida Zelvia | 10 | 305 | 1 | 2 | 6,7 |
| Liga e Kampionëve AFC Two | Machida Zelvia | 4 | 239 | 1 | 0 | 6,9 | |
| 2026 | Kualifikimet për Kupën e Botës (AFC) | AustraliKombëtarja | 12 | 665 | 3 | 1 | 6,8 |
| 2025-2026 | A-League | Macarthur | 13 | 864 | 5 | 3 | 7,0 |
| Liga e Kampionëve AFC Two | Macarthur | 2 | 121 | 0 | 1 | 6,5 | |
| Liga e Kampionëve AFC Elite | Machida Zelvia | 5 | 163 | 0 | 0 | 6,7 | |
| J1 League |
| Machida Zelvia |
| 2 |
| 40 |
| 0 |
| 0 |
| 6,5 |
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare | AustraliKombëtarja | 2 | 24 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2025 | J1 League | Machida Zelvia | 23 | 747 | 3 | 1 | 6,7 |
|---|
| 2024-2025 | J1 League | Machida Zelvia | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kualifikimet për Kupën e Botës (AFC) | AustraliKombëtarja | 1 | 74 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2024 | J1 League | Machida Zelvia | 29 | 689 | 4 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2023-2024 | J1 League | Machida Zelvia | 3 | 103 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare | AustraliKombëtarja | 3 | 204 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2023 | J2 League | Machida Zelvia | 21 | 1308 | 8 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kupa e Azisë AFC | AustraliKombëtarja | 4 | 271 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare | AustraliKombëtarja | 1 | 66 | 0 | 1 | 6,6 |
| 2022-2023 | J2 League | Machida Zelvia | 13 | 1019 | 2 | 6 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kupa e Perandorit | Machida Zelvia | 1 | 61 | 0 | 0 | – | |
| J2 League | Fagiano Okayama | 7 | 557 | 1 | 0 | 6,6 | |
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare | AustraliKombëtarja | 3 | 188 | 1 | 1 | 7,2 | |
| Kampionati Botëror | AustraliKombëtarja | 1 | 72 | 0 | 0 | 6,0 |
| 2022 | J2 League | Fagiano Okayama | 23 | 1726 | 6 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kampionati Botëror | AustraliKombëtarja | 3 | 202 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Kampionati Botëror (Play-off ndërkontinentale) | AustraliKombëtarja | 1 | 69 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Kualifikimet për Kupën e Botës (AFC) | AustraliKombëtarja | 1 | 8 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2021-2022 | J2 League | Fagiano Okayama | 16 | 1149 | 1 | 0 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kualifikimet për Kupën e Botës (AFC) | AustraliKombëtarja | 9 | 315 | 3 | 1 | 7,1 |
| 2021 | Turneu olimpik i futbollit për meshkuj | AustraliKombëtarja | 2 | 180 | 0 | 2 | 6,7 |
|---|
| 2020-2021 | A-League | Western Sydney Wanderers | 17 | 1176 | 6 | 2 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Saudi Pro League | Al-Taawoun | 12 | 781 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Kupa e Mbretit e Arabisë Saudite | Al-Taawoun | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Liga e Kampionëve AFC | Al-Taawoun | 1 | 90 | 1 | 0 | 7,3 | |
| Kualifikimet për Kupën e Botës (AFC) | AustraliKombëtarja | 3 | 167 | 2 | 0 | 6,8 |
| 2020 | Liga e Kampionëve AFC | Al-Taawoun | 4 | 349 | 0 | 0 | 5,8 |
|---|
| 2019-2020 | A-League | Western Sydney Wanderers | 26 | 2312 | 14 | 2 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kualifikimet për Kupën e Botës (AFC) | AustraliKombëtarja | 1 | 20 | 0 | 0 | 6,3 |
| 2018-2019 | A-League | Western Sydney Wanderers | 11 | 477 | 1 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J1 League | Shimizu S-Pulse | 6 | 242 | 0 | 2 | 6,6 | |
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare | AustraliKombëtarja | 1 | 62 | 0 | 0 | – |
| 2018 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 4 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2017-2018 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 22 | 1361 | 0 | 1 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J1 League | Albirex Niigata | 1 | 60 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2017 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 4 | 176 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 14 | 678 | 0 | 0 | 6,6 |
|---|
| 2015-2016 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 4 | 225 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2014-2015 | J1 League | Shimizu S-Pulse | 7 | 259 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A-League | Central Coast Mariners | 6 | 440 | 2 | 1 | – |
| 2013-2014 | A-League | Central Coast Mariners | 12 | 487 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2012-2013 | A-League | Central Coast Mariners | 12 | 469 | 0 | 0 | – |
|---|