Vlerësimi mesatar mujor
Prek grafikun për të ndërruar vlerat
Më e larta: 5,5 mln € (30 gush 2009)
| Data | Skuadra | Mosha | Vlera |
|---|---|---|---|
| Free Player | 45 vjeç | 25 mijë € | |
| Al Markhiya | 45 vjeç | 50 mijë € | |
| Al-Khuraitiat | 45 vjeç | 50 mijë € | |
| Al-Rayyan | 44 vjeç | 50 mijë € | |
| Al-Rayyan | 44 vjeç | 50 mijë € | |
| Al-Rayyan | 43 vjeç | 50 mijë € | |
| Al-Rayyan | 43 vjeç | 75 mijë € | |
| Al Sadd |
Përditësimi i fundit:
Pozicioni: Mesfushor, Kombësia: Katar, Mosha: 45, Gjatësia: 171 cm, Vlera në treg: 25 mijë €. Rodrigo Tabata në sezonin 2025-2026: 1 ndeshje, 0 gola dhe 2 asiste në të gjitha kompeticionet.
Ndeshja më e fundit në të dhënat e disponueshme ku luajti Rodrigo Tabata ishte Al Rayyan - Al-Gharafa, me 14 minuta në fushë. Data e ndeshjes: 24 maj 2025.
Al-Rayyan Sports Club – ndeshje: 58, gola: 5, asistime: 14
Al-Sadd – ndeshje: 87, gola: 30, asistime: 9
Beşiktaş – ndeshje: 9, gola: 0, asistime: 0
Faqe të ngjashme: Rezultate live
Rodrigo Tabata – mosha: 45 vjeç. Data e lindjes: 19 nëntor 1980.
Pozicioni: Mesfushor.
Rodrigo Tabata – gjatësia: 171 cm.
Këmba e preferuar: Djathtë.
Kombësia: Katar.
Vlera e tregut: 25 mijë €.
| 42 vjeç |
| 75 mijë € |
| Al Sadd | 41 vjeç | 100 mijë € |
| Al Sadd | 41 vjeç | 150 mijë € |
| Al Sadd | 41 vjeç | 150 mijë € |
| Al Sadd | 40 vjeç | 300 mijë € |
| Al Sadd | 40 vjeç | 500 mijë € |
| Al-Rayyan | 38 vjeç | 750 mijë € |
| Al-Rayyan | 37 vjeç | 1 mln € |
| Al-Rayyan | 36 vjeç | 1 mln € |
| Al-Rayyan | 36 vjeç | 1,5 mln € |
| Al-Rayyan | 35 vjeç | 2 mln € |
| Al-Rayyan | 32 vjeç | 2 mln € |
| Al-Rayyan | 30 vjeç | 3,5 mln € |
| Beşiktaş | 29 vjeç | 3,5 mln € |
| Beşiktaş | 29 vjeç | 4,5 mln € |
| Beşiktaş | 28 vjeç | 5,5 mln € |
| Gaziantepspor | 28 vjeç | 3,5 mln € |
| Gaziantepspor | 28 vjeç | 2,5 mln € |
| Santos | 27 vjeç | 1 mln € |
| Santos | 27 vjeç | 1,3 mln € |
| Santos | 26 vjeç | 1,8 mln € |
Rodrigo Tabata në sezonin 2025-2026: 1 ndeshje, 0 gola dhe 2 asiste në të gjitha kompeticionet.
Rodrigo Tabata në sezonin 2025-2026: 1 ndeshje, 0 gola dhe 2 asiste në të gjitha kompeticionet. Minuta të luajtura: 90. Vlerësimi mesatar: 7,2.
| Sezoni | Gara | Skuadra | Ndeshjet | Minuta të luajtura | Golat | Asiste | Vlerësimi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Stars Cup e Katarit | Al-Rayyan Sports Club | 1 | 90 | 0 | 2 | 7,2 |
| 2025 | Kupa e Emirit e Katarit | Al-Rayyan Sports Club | 2 | 72 | 0 | 0 | – |
| 2024-2025 | Qatar Stars League | Al-Rayyan Sports Club | 15 | 274 | 0 | 2 | 6,4 |
| Liga e Kampionëve AFC Elite | Al-Rayyan Sports Club | 3 | 28 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Kupa e Emirit e Katarit | Al-Rayyan Sports Club | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Challenge Shield Katar–EBA | Al-Rayyan Sports Club | 1 |
| 9 |
| 0 |
| 0 |
| 5,8 |
| Stars Cup e Katarit | Al-Rayyan Sports Club | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2024 | Kupa e Emirit e Katarit | Al-Rayyan Sports Club | 1 | 96 | 0 | 0 | 6,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kupa e Princit Trashëgimtar e Katarit | Al-Rayyan Sports Club | 1 | 79 | 0 | 1 | 7,5 |
| 2023-2024 | Qatar Stars League | Al-Rayyan Sports Club | 14 | 458 | 2 | 3 | 7,0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kupa e Princit Trashëgimtar e Katarit | Al-Rayyan Sports Club | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,6 | |
| Stars Cup e Katarit | Al-Rayyan Sports Club | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023 | Kupa e Emirit e Katarit | Al-Sadd | 3 | 167 | 0 | 1 | 6,8 |
|---|
| 2022-2023 | Qatar Stars League | Al-Sadd | 13 | 935 | 4 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stars Cup e Katarit | Al-Sadd | 1 | 73 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2022 | Liga e Kampionëve AFC | Al-Sadd | 5 | 270 | 3 | 1 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kupa e Emirit e Katarit | Al-Sadd | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,6 |
| 2021-2022 | Qatar Stars League | Al-Sadd | 21 | 1156 | 7 | 4 | 7,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kupa e Emirit e Katarit | Al-Sadd | 2 | 109 | 1 | 0 | 7,2 |
| 2021 | Kupa e Emirit e Katarit | Al-Sadd | 2 | 35 | 0 | 1 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga e Kampionëve AFC | Al-Sadd | 2 | 38 | 0 | 0 | 6,1 | |
| Kupa e Princit Trashëgimtar e Katarit | Al-Sadd | 1 | 18 | 0 | 0 | 6,1 |
| 2020-2021 | Qatar Stars League | Al-Sadd | 22 | 991 | 11 | 1 | 7,4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Stars Cup e Katarit | Al-Sadd | 6 | 464 | 3 | 1 | 7,2 | |
| Liga e Kampionëve AFC | Al-Sadd | 5 | 189 | 1 | 0 | 7,0 | |
| Kupa e Emirit e Katarit | Al-Sadd | 1 | 26 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Kupa e Princit Trashëgimtar e Katarit | Al-Sadd | 1 | 27 | 0 | 0 | 6,5 |
| 2020 | Liga e Kampionëve AFC | Al-Sadd | 1 | 1 | 0 | 0 | 6,2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga e Kampionëve AFC | Al-Rayyan Sports Club | 1 | 90 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2019-2020 | Qatar Stars League | Al-Rayyan Sports Club | 4 | 249 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2019 | Liga e Kampionëve AFC | Al-Rayyan Sports Club | 6 | 540 | 1 | 4 | 6,9 |
|---|
| 2018 | Liga e Kampionëve AFC | Al-Rayyan Sports Club | 5 | 441 | 2 | 2 | 7,1 |
|---|
| 2010-2011 | Süper Lig | Beşiktaş | 9 | 502 | 0 | 0 | – |
|---|