Reklamë
Rubin Seigers luan për Lommel U21. Pozicioni: Mbrojtës, Kombësia: Belgjikë, Mosha: 28, Gjatësia: 188 cm, Vlera në treg: 200 mijë €. 2025-2026 – ndeshje: 5, gola: 0, asistime: 2. Paraqitja e fundit e regjistruar: Koninklijke Lierse Sportkring - KVSK Lommel (31 tetor 2025).
Përditësimi i fundit:
Më e larta: 1 mln € (3 nën 2022)
KVSK Lommel – ndeshje: 5, gola: 0, asistime: 2
KVC Westerlo – ndeshje: 60, gola: 0, asistime: 0
Zulte-Waregem – ndeshje: 11, gola: 0, asistime: 0
Racing Genk – ndeshje: 6, gola: 0, asistime: 0
Faqe të ngjashme: Lommel U21, Rezultate live
Rubin Seigers – mosha: 28 vjeç. Data e lindjes: 11 janar 1998.
Pozicioni: Mbrojtës.
Rubin Seigers – klubi: Lommel U21.
Rubin Seigers – gjatësia: 188 cm.
Këmba e preferuar: Djathtë.
Kombësia: Belgjikë.
Vlera e tregut: 200 mijë €.
Rubin Seigers në sezonin 2025-2026: 5 ndeshje, 0 gola dhe 2 asiste në të gjitha kompeticionet.
| Data | Skuadra | Mosha | Vlera |
|---|---|---|---|
| KVSK Lommel | 28 vjeç | 200 mijë € | |
| KVSK Lommel | 27 vjeç | 250 mijë € | |
| Westerlo | 27 vjeç | 250 mijë € | |
| Westerlo | 26 vjeç | 300 mijë € | |
| Zulte Waregem | 26 vjeç | 450 mijë € | |
| Zulte Waregem | 25 vjeç | 600 mijë € | |
| Westerlo | 25 vjeç | 800 mijë € | |
| Westerlo | 24 vjeç | 1 mln € | |
| Westerlo | 24 vjeç | 750 mijë € | |
| Westerlo | 24 vjeç | 500 mijë € | |
| Westerlo | 23 vjeç | 400 mijë € | |
| Westerlo | 23 vjeç | 150 mijë € | |
| Racing Genk | 22 vjeç | 250 mijë € | |
| Beerschot VA | 22 vjeç | 350 mijë € | |
| Beerschot VA | 22 vjeç | 400 mijë € | |
| Racing Genk | 21 vjeç | 400 mijë € | |
| Racing Genk | 20 vjeç | 350 mijë € | |
| Racing Genk | 20 vjeç | 350 mijë € | |
| Racing Genk | 20 vjeç | 200 mijë € | |
| Racing Genk | 20 vjeç | 300 mijë € | |
| Racing Genk | 19 vjeç | 200 mijë € | |
| Racing Genk | 19 vjeç | 200 mijë € | |
| Racing Genk | 19 vjeç | 100 mijë € | |
| Racing Genk | 18 vjeç | 100 mijë € |
Rubin Seigers në sezonin 2025-2026: 5 ndeshje, 0 gola dhe 2 asiste në të gjitha kompeticionet. Minuta të luajtura: 305. Vlerësimi mesatar: 6,8.
| Sezoni | Gara | Skuadra | Ndeshjet | Minuta të luajtura | Golat | Asiste | Vlerësimi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | Challenger Pro League (Belgjikë) | KVSK Lommel | 5 | 305 | 0 | 2 | 6,8 |
| 2024-2025 | Kupa e Belgjikës | KVC Westerlo | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,4 |
| Pro League belge | KVC Westerlo | 1 | 0 | 0 | 0 | 7,7 | |
| 2023-2024 | Challenger Pro League (Belgjikë) | Zulte-Waregem | 11 | 646 | 0 | 0 | 6,8 |
| 2022-2023 | Pro League belge | KVC Westerlo | 24 | 1576 | 0 | 0 | 6,8 |
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare të klubeve | KVC Westerlo | 1 | 45 |
| 0 |
| 0 |
| 7,0 |
| 2021-2022 | Challenger Pro League (Belgjikë) | KVC Westerlo | 25 | 2250 | 0 | 0 | 7,1 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kupa e Belgjikës | KVC Westerlo | 2 | 125 | 0 | 0 | – | |
| Pro League belge | KVC Westerlo | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,7 |
| 2020-2021 | Challenger Pro League (Belgjikë) | KVC Westerlo | 5 | 450 | 0 | 0 | 7,3 |
|---|
| 2019-2020 | Challenger Pro League (Belgjikë) | Racing Genk | 2 | 133 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2018-2019 | Pro League belge | Racing Genk | 3 | 174 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2016-2017 | Pro League belge | Racing Genk | 1 | 29 | 0 | 0 | – |
|---|