Reklamë
Sergio Reguilón luan për Inter Miami. Pozicioni: Mbrojtës, Kombësia: Spanjë, Mosha: 29, Gjatësia: 180 cm, Vlera në treg: 3,5 mln €. 2026 – ndeshje: 23, gola: 1, asistime: 0. Paraqitja e fundit e regjistruar: New England Revolution - Inter Miami (2 nëntor 2026).
Përditësimi i fundit:
Vlerësimi mesatar mujor
Prek grafikun për të ndërruar vlerat
I dëmtuar
Nuk ka të dhëna
Më e larta: 28 mln € (12 tet 2020)
Inter Miami – ndeshje: 19, gola: 1, asistime: 0
Sipas të dhënave të disponueshme të ekipit Inter Miami për sezonin 2026, Sergio Reguilón luajti 1224 minuta dhe u aktivizua si titullar në 16 ndeshje.
Inter Miami – ndeshje: 24, gola: 1, asistime: 1
Tottenham Hotspur – ndeshje: 81, gola: 2, asistime: 8
Brentford – ndeshje: 16, gola: 0, asistime: 4
Manchester United – ndeshje: 12, gola: 0, asistime: 0
Atlético Madrid – ndeshje: 13, gola: 0, asistime: 0
Sevilla – ndeshje: 39, gola: 3, asistime: 5
Faqe të ngjashme: Inter Miami, Rezultate live
Sergio Reguilón – mosha: 29 vjeç. Data e lindjes: 16 dhjetor 1996.
Pozicioni: Mbrojtës.
Sergio Reguilón – klubi: Inter Miami.
| Data | Skuadra | Mosha | Vlera |
|---|---|---|---|
| Inter Miami | 29 vjeç | 3,5 mln € | |
| Inter Miami | 29 vjeç | 4 mln € | |
| Free Player | 28 vjeç | 5 mln € | |
| Spurs | 28 vjeç | 6 mln € | |
| Spurs | 28 vjeç | 8 mln € | |
| Spurs | 28 vjeç | 11 mln € | |
| Brentford | 27 vjeç | 12 mln € | |
| Man Utd | 27 vjeç | 10 mln € | |
| Atl. Madrid | 26 vjeç | 10 mln € | |
| Atl. Madrid | 26 vjeç | 15 mln € | |
| Atl. Madrid | 25 vjeç | 20 mln € | |
| Spurs | 25 vjeç | 25 mln € | |
| Spurs | 25 vjeç | 28 mln € | |
| Spurs | 24 vjeç | 25 mln € | |
| Spurs | 24 vjeç | 25 mln € | |
| Spurs | 23 vjeç | 28 mln € | |
| Sevilla | 23 vjeç | 25 mln € | |
| Sevilla | 23 vjeç | 20 mln € | |
| Sevilla | 23 vjeç | 25 mln € | |
| Sevilla | 23 vjeç | 22 mln € | |
| Sevilla | 22 vjeç | 22 mln € | |
| Real Madrid | 22 vjeç | 15 mln € | |
| Real Madrid | 22 vjeç | 15 mln € | |
| Real Madrid | 22 vjeç | 7,5 mln € | |
| Real Madrid | 21 vjeç | 5 mln € | |
| Real Madrid | 21 vjeç | 1 mln € | |
| Real Madrid Castilla | 21 vjeç | 300 mijë € | |
| Real Madrid Castilla | 21 vjeç | 300 mijë € | |
| Real Madrid Castilla | 20 vjeç | 300 mijë € | |
| Logrones | 20 vjeç | 300 mijë € | |
| Logrones | 19 vjeç | 300 mijë € | |
| Real Madrid Castilla | 19 vjeç | 200 mijë € |
Këmba e preferuar: Majtë.
Kombësia: Spanjë.
Vlera e tregut: 3,5 mln €.
Sergio Reguilón në sezonin 2026: 23 ndeshje, 1 gol dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet.
Sergio Reguilón në sezonin 2026: 23 ndeshje, 1 gol dhe 0 asiste në të gjitha kompeticionet. Minuta të luajtura: 1299. Vlerësimi mesatar: 6,5.
| Sezoni | Gara | Skuadra | Ndeshjet | Minuta të luajtura | Golat | Asiste | Vlerësimi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Major League Soccer | Inter Miami | 19 | 1224 | 1 | 0 | 6,6 |
| Leagues Cup | Inter Miami | 3 | 55 | 0 | 0 | 6,2 | |
| Kupa e Kampionëve të Ligave CONCACAF | Inter Miami | 1 | 20 | 0 | 0 | 7,1 | |
| 2025-2026 | Kupa e Kampionëve CONCACAF | Inter Miami | 1 | 40 | 0 | 1 | 6,8 |
| 2024-2025 | Premier League | Tottenham Hotspur | 4 | 195 | 0 | 0 | 5,9 |
| FA Cup | Tottenham Hotspur | 1 | 120 | 0 | 0 | 7,1 | |
| Kupa e Ligës (Angli) |
| Tottenham Hotspur |
| 1 |
| 1 |
| 0 |
| 0 |
| 6,1 |
| 2023-2024 | Premier League | Brentford | 16 | 1122 | 0 | 4 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier League | Manchester United | 9 | 412 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Liga e Kampionëve | Manchester United | 2 | 153 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Kupa e Ligës (Angli) | Manchester United | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,9 |
| 2023 | Trofeu Joan Gamper | Tottenham Hotspur | 1 | 90 | 0 | 0 | 6,5 |
|---|
| 2022-2023 | Ndeshje miqësore ndërkombëtare të klubeve | Tottenham Hotspur | 2 | 90 | 0 | 0 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LaLiga | Atlético Madrid | 11 | 305 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare të klubeve | Atlético Madrid | 1 | 65 | 0 | 0 | 6,5 | |
| Copa del Rey | Atlético Madrid | 1 | 13 | 0 | 0 | 7,0 |
| 2022 | Kualifikimet për Kupën e Botës (Evropa) | SpanjëKombëtarja | 1 | 86 | 0 | 0 | 8,0 |
|---|
| 2021-2022 | Premier League | Tottenham Hotspur | 25 | 1922 | 2 | 3 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Tottenham Hotspur | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,4 | |
| Kupa e Ligës (Angli) | Tottenham Hotspur | 2 | 84 | 0 | 0 | 6,7 | |
| Liga e Konferencës | Tottenham Hotspur | 2 | 170 | 0 | 0 | 6,9 | |
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare të klubeve | Tottenham Hotspur | 2 | 163 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2020-2021 | Premier League | Tottenham Hotspur | 27 | 2248 | 0 | 3 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga e Evropës | Tottenham Hotspur | 5 | 270 | 0 | 0 | 6,3 | |
| Kupa e Ligës (Angli) | Tottenham Hotspur | 3 | 251 | 0 | 2 | 6,4 | |
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare | Tottenham Hotspur | 2 | 106 | 0 | 0 | 6,0 | |
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare të klubeve | Tottenham Hotspur | 1 | 64 | 0 | 0 | 6,4 | |
| FA Cup | Tottenham Hotspur | 1 | 19 | 0 | 0 | 6,8 | |
| Liga e Evropës | Sevilla | 2 | 180 | 0 | 1 | 7,0 | |
| Liga e Kombeve | SpanjëKombëtarja | 3 | 269 | 0 | 2 | 8,0 |
| 2019-2020 | LaLiga | Sevilla | 31 | 2509 | 2 | 4 | 6,9 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga e Evropës | Sevilla | 3 | 270 | 1 | 0 | 7,4 | |
| Copa del Rey | Sevilla | 2 | 95 | 0 | 0 | 7,6 |
| 2018-2019 | Ndeshje miqësore ndërkombëtare të klubeve | Sevilla | 1 | 45 | 0 | 0 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| LaLiga | Real Madrid | 14 | 1121 | 0 | 2 | 6,9 | |
| Liga e Kampionëve | Real Madrid | 4 | 360 | 0 | 1 | 6,6 | |
| Copa del Rey | Real Madrid | 4 | 315 | 0 | 0 | 6,9 | |
| International Champions Cup | Real Madrid | 1 | 71 | 0 | 0 | – |