Reklamë
Tom Barkhuizen luan për Barrow. Pozicioni: Sulmues, Kombësia: Anglia, Mosha: 33, Gjatësia: 175 cm. 2025-2026 – ndeshje: 35, gola: 0, asistime: 3. Paraqitja e fundit e regjistruar: Fleetwood Town - Barrow (21 shkurt 2026).
Përditësimi i fundit:
Vlerësimi mesatar mujor
Prek grafikun për të ndërruar vlerat
Më e larta: 4 mln € (26 shk 2020)
Barrow – ndeshje: 35, gola: 0, asistime: 3
Derby County – ndeshje: 113, gola: 14, asistime: 11
Derby County U21 – ndeshje: 1, gola: 0, asistime: 0
Preston North End – ndeshje: 208, gola: 36, asistime: 20
Blackpool – ndeshje: 20, gola: 1, asistime: 0
Faqe të ngjashme: Barrow, Rezultate live
Tom Barkhuizen – mosha: 33 vjeç. Data e lindjes: 4 korrik 1993.
Pozicioni: Sulmues.
Tom Barkhuizen – klubi: Barrow.
Tom Barkhuizen – gjatësia: 175 cm.
Këmba e preferuar: Djathtë.
Kombësia: Anglia.
Tom Barkhuizen në sezonin 2025-2026: 35 ndeshje, 0 gola dhe 3 asiste në të gjitha kompeticionet.
| Data | Skuadra | Mosha | Vlera |
|---|---|---|---|
| Barrow | 32 vjeç | 150 mijë € | |
| Barrow | 32 vjeç | 200 mijë € | |
| Derby County | 31 vjeç | 300 mijë € | |
| Derby County | 31 vjeç | 400 mijë € | |
| Derby County | 30 vjeç | 450 mijë € | |
| Derby County | 30 vjeç | 450 mijë € | |
| Derby County | 29 vjeç | 600 mijë € | |
| Derby County | 29 vjeç | 800 mijë € | |
| Preston North End | 28 vjeç | 1,5 mln € | |
| Preston North End | 28 vjeç | 2 mln € | |
| Preston North End | 27 vjeç | 2,2 mln € | |
| Preston North End | 27 vjeç | 2,5 mln € | |
| Preston North End | 27 vjeç | 2,8 mln € | |
| Preston North End | 26 vjeç | 3,2 mln € | |
| Preston North End | 26 vjeç | 4 mln € | |
| Preston North End | 25 vjeç | 1,5 mln € | |
| Preston North End | 25 vjeç | 1,5 mln € | |
| Preston North End | 25 vjeç | 1 mln € | |
| Preston North End | 24 vjeç | 750 mijë € | |
| Preston North End | 24 vjeç | 500 mijë € | |
| Preston North End | 23 vjeç | 200 mijë € | |
| Morecambe | 23 vjeç | 200 mijë € | |
| Blackpool | 21 vjeç | 200 mijë € | |
| Blackpool | 20 vjeç | 200 mijë € | |
| Blackpool | 19 vjeç | 150 mijë € | |
| Hereford United | 18 vjeç | 50 mijë € |
Tom Barkhuizen në sezonin 2025-2026: 35 ndeshje, 0 gola dhe 3 asiste në të gjitha kompeticionet. Minuta të luajtura: 2193. Vlerësimi mesatar: 6,3.
| Sezoni | Gara | Skuadra | Ndeshjet | Minuta të luajtura | Golat | Asiste | Vlerësimi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-2026 | League Two | Barrow | 32 | 2049 | 0 | 3 | 6,3 |
| FA Cup | Barrow | 1 | 80 | 0 | 0 | 5,9 | |
| EFL Trophy | Barrow | 1 | 41 | 0 | 0 | 7,0 | |
| EFL Cup | Barrow | 1 | 23 | 0 | 0 | 6,2 | |
| 2024-2025 | Championship | Derby County | 19 | 392 | 0 | 0 | 6,4 |
| EFL Cup | Derby County | 2 | 105 | 0 | 0 | 6,7 | |
| FA Cup | Derby County | 1 | 52 | 0 | 0 | 6,6 |
| Kupa National League e Anglisë | Derby County U21 | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2023-2024 | League One | Derby County | 37 | 1844 | 6 | 6 | 6,8 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Trophy | Derby County | 4 | 322 | 1 | 0 | 7,0 | |
| FA Cup | Derby County | 2 | 158 | 1 | 0 | 6,9 |
| 2022-2023 | League One | Derby County | 41 | 2256 | 4 | 5 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Derby County | 3 | 180 | 1 | 0 | 7,2 | |
| EFL Trophy | Derby County | 2 | 75 | 0 | 0 | 5,9 | |
| EFL Cup | Derby County | 2 | 50 | 1 | 0 | 7,3 |
| 2021-2022 | Championship | Preston North End | 13 | 790 | 0 | 2 | 6,3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Cup | Preston North End | 1 | 63 | 0 | 0 | 6,2 |
| 2020-2021 | Championship | Preston North End | 45 | 2679 | 4 | 2 | 6,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Cup | Preston North End | 2 | 113 | 2 | 1 | 8,5 | |
| Ndeshje miqësore ndërkombëtare të klubeve | Preston North End | 1 | 61 | 0 | 0 | 5,5 |
| 2019-2020 | Championship | Preston North End | 44 | 3101 | 9 | 5 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EFL Cup | Preston North End | 3 | 198 | 2 | 0 | 7,6 |
| 2018-2019 | Championship | Preston North End | 34 | 2265 | 6 | 1 | 6,6 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FA Cup | Preston North End | 1 | 90 | 0 | 0 | 5,8 | |
| EFL Cup | Preston North End | 1 | 85 | 1 | 0 | 7,8 |
| 2017-2018 | Championship | Preston North End | 46 | 3446 | 6 | 6 | 6,7 |
|---|
| 2016-2017 | Championship | Preston North End | 17 | 987 | 6 | 3 | 6,9 |
|---|
| 2014-2015 | Championship | Blackpool | 6 | 266 | 0 | 0 | – |
|---|
| 2013-2014 | Championship | Blackpool | 14 | 334 | 1 | 0 | 8,2 |
|---|