Oglas
Atli Sigurjónsson – trenutačni klub: Thor Akureyri. Pozicija: Vezni igrač, Državljanstvo: Island, Dob: 35, Visina: 183 cm, Tržišna vrijednost: 50 tis. €. 2026 – nastupi: 17, golovi: 0, asistencije: 1. Posljednji zabilježeni nastup: Hafnarfjordur - Thor Akureyri (24. listopada 2026.).
Zadnje ažuriranje:
Prosječna ocjena po mjesecu
Dodirnite grafikon za promjenu vrijednosti
Najviša: 200 tis. € (14. pro 2022.)
Thor Akureyri – nastupi: 18, golovi: 0, asistencije: 1
Prema dostupnim zapisima momčadi Thor Akureyri za sezonu 2026, igrač Atli Sigurjónsson odigrao je 769 minuta i započeo 9 utakmica u početnoj postavi.
Thor Akureyri – nastupi: 18, golovi: 0, asistencije: 1
KR Reykjavik – nastupi: 108, golovi: 9, asistencije: 11
Povezane stranice: Thor Akureyri, Rezultati uživo
Atli Sigurjónsson – dob: 35 godina. Datum rođenja: 1. srpnja 1991..
Pozicija: Vezni igrač.
Atli Sigurjónsson igra za klub Thor Akureyri.
Atli Sigurjónsson – visina: 183 cm.
Jača noga: Lijeva.
Državljanstvo: Island.
Tržišna vrijednost: 50 tis. €.
| Datum | Ekipa | Dob | Vrijednost |
|---|---|---|---|
| Thor Akureyri | 34 godine | 50 tis. € | |
| KR Reykjavik | 34 godine | 75 tis. € | |
| KR Reykjavik | 33 godine | 125 tis. € | |
| KR Reykjavik | 33 godine | 150 tis. € | |
| KR Reykjavik | 32 godine | 175 tis. € | |
| KR Reykjavik | 31 godina | 200 tis. € | |
| KR Reykjavik | 30 godina | 150 tis. € | |
| KR Reykjavik | 29 godina | 175 tis. € | |
| KR Reykjavik | 28 godina | 125 tis. € | |
| KR Reykjavik | 27 godina | 50 tis. € | |
| Thor Akureyri | 26 godina | 50 tis. € | |
| Breidablik | 25 godina | 75 tis. € | |
| Breidablik | 24 godine | 100 tis. € | |
| KR Reykjavik | 21 godina | 100 tis. € |
Atli Sigurjónsson u sezoni 2026: 17 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim natjecanjima.
Atli Sigurjónsson u sezoni 2026: 17 utakmica, 0 golova i 1 asistencija u svim natjecanjima. Odigrane minute: 711. Prosječna ocjena: 6,4.
| Sezona | Natjecanje | Ekipa | Utakmice | Odigrane minute | Golovi | Asistencije | Ocjena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Islandska Besta-deild | Thor Akureyri | 17 | 711 | 0 | 1 | 6,4 |
| 2025-2026 | Islandska Besta-deild | Thor Akureyri | 1 | 58 | 0 | 0 | 5,8 |
| Islandska Besta-deild | KR Reykjavik | 7 | 247 | 0 | 0 | 6,0 | |
| 2024-2025 | Islandska Besta-deild | KR Reykjavik | 19 | 1.353 | 2 | 7 | 6,7 |
| 2024 | Islandska Besta-deild | KR Reykjavik | 6 | 460 | 0 | 0 | 6,4 |
| 2023-2024 | Islandska Besta-deild | KR Reykjavik | 8 | 500 |
| 4 |
| 0 |
| 6,9 |
| 2023 | Islandska Besta-deild | KR Reykjavik | 18 | 1.353 | 2 | 4 | 6,6 |
|---|
| 2022-2023 | Islandska Besta-deild | KR Reykjavik | 6 | 506 | 1 | 0 | 6,7 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Islandski kup | KR Reykjavik | 2 | 118 | 0 | 0 | – | |
| Konferencijska liga | KR Reykjavik | 2 | 168 | 0 | 0 | – |
| 2021-2022 | Islandska Besta-deild | KR Reykjavik | 9 | 559 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Islandski kup | KR Reykjavik | 2 | 103 | 0 | 0 | – |
| 2020-2021 | Islandska Besta-deild | KR Reykjavik | 10 | 771 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europska liga | KR Reykjavik | 1 | 90 | 0 | 0 | – | |
| Liga prvaka | KR Reykjavik | 1 | 45 | 0 | 0 | – |
| 2019-2020 | Islandska Besta-deild | KR Reykjavik | 9 | 588 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Islandski kup | KR Reykjavik | 1 | 54 | 0 | 0 | – | |
| Islandski superkup | KR Reykjavik | 1 | 66 | 0 | 0 | – |
| 2018-2019 | Islandska Besta-deild | KR Reykjavik | 5 | 328 | 0 | 0 | – |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europska liga | KR Reykjavik | 1 | 19 | 0 | 0 | – |